Turnyro centrasBaigta#1506331

2DO Festival de Ajedrez Chessmark - Blitz

Peru ( PER )Puerto Maldonado2026/09/26 – 2026/09/26Šveicarija · 7 RataiPeru ( PER ) · Puerto Maldonado09/26 – 09/26Šveicarija · 7 RataiBlitz: 3min +2sec increment per move starting from move 1Vidutinis skaičius Elo reitingas 152713 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Žaidėjo duomenys. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
Por definir
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
—
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating international
Vieta
Puerto Maldonado ↗
Vidutinis skaičius Elo reitingas
1527
Poros programos
ChessManager ↗
Turnyro informacija
Turnyras
2DO Festival de Ajedrez Chessmark - Blitz
Federacija
Peru ( PER )
datas
2026-09-26
Formatas
Šveicarija
Ratai
7
Laiko kontrolė
Blitz: 3min +2sec increment per move starting from move 1
Pagrindinis arbiteris
Por definir
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
—
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating international
Vidutinis skaičius Elo reitingas
1527
Įėjimas
13
Poros programos
ChessManager ↗

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Galutinė lentelė Po 7 Ratai

2DO Festival de Ajedrez Chessmark - Blitz · Galutinė lentelė Po 7 Ratai
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2TB3TB4TB5
11Abarca Torres, Ronaldo ManuelPER19117028,525,528,54
24Barazorda Yucra, Jose FabianPER16305217,527,528,52
35Quispe Mayta, Delvin AntoniniPER1590511726292
410Diaz Velasquez, Emanuel RolandoPER04,5012,525261
53Seclen Guevara, Diego AlejandroPER16934012,528292
62Cajaleon Asencios, Guido ArturoPER17184012,526,529,51
76Pacco Villafuerte, Keiler NicolasPER14753,501120,523,51
87Catunta Lopez, Estefano RobertoPER1426301026290
99Ccorimanya Quispe, Dylan JericoPER0309,522251
1011Guerra Macahuache, Rodrigo Gabriel DavidPER030724,525,51
1112Valdez Urrutia, Ider AntonioPER030722,523,51
128Sanchez Berrios, Juan CarlosPER141030721,522,51
1313Vracko Reyner, LuciaPER010122,523,50
Pagal paskutinį ranką · 13 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Tiesioginis susitikimas (DE) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints) · TB3: Buchholz Papildomi rodikliai Keičiamieji (2023) (Partijų taškai, Cut1) · TB4: Buchholz Papildomi rodikliai Įvairių (2023) (Partijų taškai) · TB5: Number of games won with black (BWG) (Matchpoints)

RankųŽaidėjasRpTaškai
1Abarca Torres, Ronaldo ManuelPER · 1911 · № 124117TB1 0 · TB2 28,5 · TB3 25,5 · TB4 28,5 · TB5 4
2Barazorda Yucra, Jose FabianPER · 1630 · № 417285TB1 2 · TB2 17,5 · TB3 27,5 · TB4 28,5 · TB5 2
3Quispe Mayta, Delvin AntoniniPER · 1590 · № 517565TB1 1 · TB2 17 · TB3 26 · TB4 29 · TB5 2
4Diaz Velasquez, Emanuel RolandoPER · 0 · № 1015784,5TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 25 · TB4 26 · TB5 1
5Seclen Guevara, Diego AlejandroPER · 1693 · № 316524TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 28 · TB4 29 · TB5 2
6Cajaleon Asencios, Guido ArturoPER · 1718 · № 215314TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 26,5 · TB4 29,5 · TB5 1
7Pacco Villafuerte, Keiler NicolasPER · 1475 · № 614753,5TB1 0 · TB2 11 · TB3 20,5 · TB4 23,5 · TB5 1
8Catunta Lopez, Estefano RobertoPER · 1426 · № 713863TB1 0 · TB2 10 · TB3 26 · TB4 29 · TB5 0
9Ccorimanya Quispe, Dylan JericoPER · 0 · № 913813TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 22 · TB4 25 · TB5 1
10Guerra Macahuache, Rodrigo Gabriel DavidPER · 0 · № 1113983TB1 0 · TB2 7 · TB3 24,5 · TB4 25,5 · TB5 1
11Valdez Urrutia, Ider AntonioPER · 0 · № 1213633TB1 0 · TB2 7 · TB3 22,5 · TB4 23,5 · TB5 1
12Sanchez Berrios, Juan CarlosPER · 1410 · № 87943TB1 0 · TB2 7 · TB3 21,5 · TB4 22,5 · TB5 1
13Vracko Reyner, LuciaPER · 0 · № 137781TB1 0 · TB2 1 · TB3 22,5 · TB4 23,5 · TB5 0