Turnyro centrasBaigta#1506214

Ekuku Expo Chess Tournament (Under 13)

Namibija ( NAM )Oshakati2026/09/26 – 2026/09/26Šveicarija · 7 RataiNamibija ( NAM ) · Oshakati09/26 – 09/26Šveicarija · 7 RataiGreitieji šachmatai · 15 Minutes Per PlayerVidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1000 / 1214 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Žaidėjo duomenys. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
Mr. Andreas Kudumo
Turnyro direktorius
Mr. Paulus Kondjashili
Organizatorius
Ekuku Expo
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating national
Vieta
Oshakati ↗
Vidutinis amžius Elo reitingas
1000 / 12
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
Ekuku Expo Chess Tournament (Under 13)
Federacija
Namibija ( NAM )
datas
2026-09-26
Formatas
Šveicarija
Ratai
7
Laiko kontrolė
Greitieji šachmatai · 15 Minutes Per Player
Pagrindinis arbiteris
Mr. Andreas Kudumo
Turnyro direktorius
Mr. Paulus Kondjashili
Organizatorius
Ekuku Expo
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating national
Vidutinis amžius Elo reitingas
1000 / 12
Įėjimas
14

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Galutinė lentelė Po 7 Ratai

Ekuku Expo Chess Tournament (Under 13) · Galutinė lentelė Po 7 Ratai
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2TB3
113Shikodhi, JohannesNAM060,53021
26Jonah, KamatiNAM060,52820,5
311Petrus, Tuna-OmweneNAM04,5028,521
49Nghikefelwa, NelsonNAM04,502719
52Amwele, MiaggyNAM04,502517,5
612Sheetekela, JohanNAM0402719
74Diergaardt, KalistaNAM04020,514
88Megameno, HaufikuNAM04020,513,5
97Kashingola, MichaelNAM03,5026,518,5
1014Kapitiya, PaulusNAM02023,517,5
111Aipinge, EdmundNAM02023,516
123Andima, HeirichNAM02021,515,5
135Iikololo, KanisiusNAM0201913,5
1410Nhgikembwa, EliaserNAM0102316,5
Pagal paskutinį ranką · 14 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

RankųŽaidėjasTaškai
1Shikodhi, JohannesNAM · 0 · № 136TB1 0,5 · TB2 30 · TB3 21
2Jonah, KamatiNAM · 0 · № 66TB1 0,5 · TB2 28 · TB3 20,5
3Petrus, Tuna-OmweneNAM · 0 · № 114,5TB1 0 · TB2 28,5 · TB3 21
4Nghikefelwa, NelsonNAM · 0 · № 94,5TB1 0 · TB2 27 · TB3 19
5Amwele, MiaggyNAM · 0 · № 24,5TB1 0 · TB2 25 · TB3 17,5
6Sheetekela, JohanNAM · 0 · № 124TB1 0 · TB2 27 · TB3 19
7Diergaardt, KalistaNAM · 0 · № 44TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 14
8Megameno, HaufikuNAM · 0 · № 84TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 13,5
9Kashingola, MichaelNAM · 0 · № 73,5TB1 0 · TB2 26,5 · TB3 18,5
10Kapitiya, PaulusNAM · 0 · № 142TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 17,5
11Aipinge, EdmundNAM · 0 · № 12TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 16
12Andima, HeirichNAM · 0 · № 32TB1 0 · TB2 21,5 · TB3 15,5
13Iikololo, KanisiusNAM · 0 · № 52TB1 0 · TB2 19 · TB3 13,5
14Nhgikembwa, EliaserNAM · 0 · № 101TB1 0 · TB2 23 · TB3 16,5