Turnyro centrasBaigta#1506005

Primer Encuentro Universitario de Ajedrez

Meksika ( MEX )Instituto Tecnológico Autónomo de México2026/09/26 – 2026/09/26Šveicarija · 5 RataiMeksika ( MEX ) · Instituto Tecnológico Autónomo de México09/26 – 09/26Šveicarija · 5 RataiVidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1844 / 208 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Žaidėjo duomenys, Istorinė Turnyrinė lentelė. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
Pena Flores, Luis Fernando 5116805
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
—
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vieta
Instituto Tecnológico Autónomo de México ↗
Vidutinis amžius Elo reitingas
1844 / 20
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
Primer Encuentro Universitario de Ajedrez
Federacija
Meksika ( MEX )
datas
2026-09-26
Formatas
Šveicarija
Ratai
5
Laiko kontrolė
—
Pagrindinis arbiteris
Pena Flores, Luis Fernando 5116805
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
—
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vidutinis amžius Elo reitingas
1844 / 20
Įėjimas
8

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Galutinė lentelė Po 5 Ratai

Primer Encuentro Universitario de Ajedrez · Galutinė lentelė Po 5 Ratai
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1
11CMTovar Ochoa, Cristopher IanMEX2327511,5
23Diaz Gonzalez Jardon, EmmanuelMEX1926413,5
35Garduno Huerta, Joshua EmilianoMEX18672,515,5
46Quiroz Frias, AlvaroMEX18402,511
54Herrera Catano, AndreMEX1905214,5
67Corvera Choi, MalikMEX1826214
72Guerrero Galeana, Gerardo VladimirMEX20581,510,5
88Sanchez Ramos, Oscar JosiasMEX0112