Turnyro centrasBaigta#1495786

Active Chess de Sion 2026

Šveicarija ( SUI )Sion2026/10/11 – 2026/10/11Šveicarija · 9 RataiŠveicarija ( SUI ) · Sion10/11 – 10/11Šveicarija · 9 RataiGreitieji šachmatai · 15' + 3'' per moveVidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1646 / 3195 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Žaidėjo duomenys, Istorinė Turnyrinė lentelė. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
Fabrice Lovey
Turnyro direktorius
Fabrice Lovey
Organizatorius
Jeremy Duc
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating international
Vieta
Sion ↗
Vidutinis amžius Elo reitingas
1646 / 31
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
Active Chess de Sion 2026
Federacija
Šveicarija ( SUI )
datas
2026-10-11
Formatas
Šveicarija
Ratai
9
Laiko kontrolė
Greitieji šachmatai · 15' + 3'' per move
Pagrindinis arbiteris
Fabrice Lovey
Turnyro direktorius
Fabrice Lovey
Organizatorius
Jeremy Duc
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating international
Vidutinis amžius Elo reitingas
1646 / 31
Įėjimas
95

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Galutinė lentelė Po 9 Ratai

Active Chess de Sion 2026 · Galutinė lentelė Po 9 Ratai
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2
12FMShatil, OrSUI20877,554,544,5
25Sola, FlavienFRA20107,553,542,75
34Bijelic, MilanSUI201275340,5
411Bonjour, VadimSUI1931750,536,75
510Moret, Jean-PaulSUI1948749,536
621Floure, AlexanSUI1844748,535,25
71IMDomont, AlexandreSUI23526,559,542,25
83Stijve, NielsSUI20806,553,535,5
919Eggel, XavierSUI185765331
107Berger, GuillaumeFRA1953652,532,5
1116Guillaume, RomaricSUI186965231,75
1215Tcheau, AlainSUI1873651,531,25
1322Boivin, RemiSUI181065029
1418Tabin, ReneSUI185864828
1520Duc, JeremySUI1851645,526,5
1623Gertner, NicolasFRA179964525,5
1712Riand, Jean-YvesSUI1912643,527,5
1824Major, StephanSUI179864225,75
1925Abazi, ErbinMKD179364224,5
2049Clausen, BorisSUI157963820,5
216Racloz, MichelSUI20015,55331
2241Eggs, AdrienSUI16615,546,526
2330Schoch, FredySUI17545,54625,75
248Rappaz, Pierre-M.SUI19525,545,525,25
2543Rumasuglia, MattiaSUI16415,541,521
2626Crettenand, OlivierSUI1784547,524,75
2740Koehler, NoeSUI166954723
2839Betrisey, ClaudeSUI167854622
2934Devaud, LoicSUI1723544,519,5
3044Valette, VictorSUI163354421,5
3135Belmadani, SamiSUI1719543,521,25
3227Putallaz, Jean-ChristopheSUI1780543,520
3379Brixtel, RenaudSUI054322
3442Weidner, EmrysSUI165754321,25
3528Belmadani, NaimSUI177354320
3631Pellaton, FernandSUI1742541,521
3764Heldner, LouisSUI153554121
3833Audino, MarcoFRA173054117,5
3914Moesching, ColinSUI188553817
4054Simon, AlexandruSUI156753718
4169Valette, JulianSUI147553617
4277Udry, LucSUI142753114,5
4338Donati, AdrienSUI16844,546,520,75
4417Batigne, JoffreySUI18594,544,519,5
4560Weissmueller, LeoSUI15464,543,519,75
4663Lambercy, JeremySUI15394,54318,25
4736Uliyanova, FloraSUI17164,54316,75
4847Varshauski, DzmitrySUI16004,54117,5
4952Macchia, LucaSUI15744,538,516,25
5073Duay, FloryanSUI14624,535,516
Pagal paskutinį ranką · 95 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Buchholz Papildomi rodikliai Įvairių (2023) (Partijų taškai) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RankųŽaidėjasTaškai
1FM Shatil, OrSUI · 2087 · № 27,5TB1 54,5 · TB2 44,5
2Sola, FlavienFRA · 2010 · № 57,5TB1 53,5 · TB2 42,75
8Stijve, NielsSUI · 2080 · № 36,5TB1 53,5 · TB2 35,5
12Tcheau, AlainSUI · 1873 · № 156TB1 51,5 · TB2 31,25
15Duc, JeremySUI · 1851 · № 206TB1 45,5 · TB2 26,5
22Eggs, AdrienSUI · 1661 · № 415,5TB1 46,5 · TB2 26
23Schoch, FredySUI · 1754 · № 305,5TB1 46 · TB2 25,75
24Rappaz, Pierre-M.SUI · 1952 · № 85,5TB1 45,5 · TB2 25,25
29Devaud, LoicSUI · 1723 · № 345TB1 44,5 · TB2 19,5
31Belmadani, SamiSUI · 1719 · № 355TB1 43,5 · TB2 21,25
42Udry, LucSUI · 1427 · № 775TB1 31 · TB2 14,5
43Donati, AdrienSUI · 1684 · № 384,5TB1 46,5 · TB2 20,75
44Batigne, JoffreySUI · 1859 · № 174,5TB1 44,5 · TB2 19,5
45Weissmueller, LeoSUI · 1546 · № 604,5TB1 43,5 · TB2 19,75
49Macchia, LucaSUI · 1574 · № 524,5TB1 38,5 · TB2 16,25
50Duay, FloryanSUI · 1462 · № 734,5TB1 35,5 · TB2 16