Turnyro centrasVyksta#1493563

Euskirchener Stadtmeisterschaft 2026

Vokietija ( GER )2026/09/09 – 2026/11/25Šveicarija · 7 RataiVokietija ( GER )09/09 – 11/25Šveicarija · 7 Ratai40/1.5 -/0.5 -/-Vidutinis skaičius Elo reitingas 142420 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Žaidėjo duomenys. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
Nicolas Vandenbergen
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
SK Turm Euskirchen 1965 e.V.
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vieta
—
Vidutinis skaičius Elo reitingas
1424
Poros programos
Swiss-Chess from Franz-Josef Weber ↗
Turnyro informacija
Turnyras
Euskirchener Stadtmeisterschaft 2026
Federacija
Vokietija ( GER )
Vieta
—
datas
2026-09-09 – 2026-11-25
Formatas
Šveicarija
Ratai
7
Laiko kontrolė
40/1.5 -/0.5 -/-
Pagrindinis arbiteris
Nicolas Vandenbergen
Turnyro direktorius
—
Organizatorius
SK Turm Euskirchen 1965 e.V.
Elo reitingas apskaičiavimas
-
Vidutinis skaičius Elo reitingas
1424
Įėjimas
20

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Turnyrinė lentelė

Euskirchener Stadtmeisterschaft 2026 · Turnyrinė lentelė
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2
11Vandenbergen, NicolasGER21073,512,57,5
24Haffer, MichaelGER19413,511,56,75
38Stöhr, Franz-MichaelGER1869312,56,5
43Hack, ThomasGER1994310,55
59Pfening, RichardGER17392,512,55,25
62Neubauer, JürgenGER19942,5124,5
718Langen, Tobias—02,5115,25
87Blumenthal, RalfGER19112,5114,5
96Alnafkhosh, NashaatGER19012,5113,5
105Reckers, SebastianGER20122103
1115Klinkhammer, Ben—138328,53
1219Kostiuk, Konstantin—01,510,52,25
1313Beier, Dennis—16541,5101,25
1412Isfort, Christian—16841,59,51,75
1510Salwasser, LorenzoGER17251,581,75
1614Reckers, JürgenGER15981,571,25
1711Bauchmüller, HeinrichGER167219,52
1816Berg, Darian—130119,51
1920Alkhoury, Fadi—018,51
2017Glasenapp, Ellen—00,550,25
Pagal paskutinį ranką · 20 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023)

RankųŽaidėjasTaškai
2Haffer, MichaelGER · 1941 · № 43,5TB1 11,5 · TB2 6,75
5Pfening, RichardGER · 1739 · № 92,5TB1 12,5 · TB2 5,25
7Langen, Tobias · 0 · № 182,5TB1 11 · TB2 5,25
12Kostiuk, Konstantin · 0 · № 191,5TB1 10,5 · TB2 2,25
13Beier, Dennis · 1654 · № 131,5TB1 10 · TB2 1,25
14Isfort, Christian · 1684 · № 121,5TB1 9,5 · TB2 1,75
20Glasenapp, Ellen · 0 · № 170,5TB1 5 · TB2 0,25