Turnyro centrasArtėjantys#1446795

Prague Open 2027 - A IM Open 25th International Chess Festival

Čekija ( CZE )Olympik hotel, Prague2027/01/08 – 2027/01/15Šveicarija · 9 RataiČekija ( CZE ) · Olympik hotel, Prague01/08 – 01/15Šveicarija · 9 RataiKlasikiniai šachmatai · 2x 1,5 h/40 + 30 min + 30 s / moveVidutinis amžius Elo reitingas / amžius 1912 / 2512 žaidėjų

Turnyro atnaujinimo duomenys: Pradinis sąrašas, Tvarkaraštis, Žaidėjo duomenys. Kai kurios dalys laikinai nėra prieinamos.

Pagrindinis arbiteris
IA Dobrotka, Martin 14900645
Arbitrai
IA Drahotsky, Lubos 353507; Jenc, Milan 331376
Turnyro direktorius
Petr Lausman
Organizatorius
AVE CHESS z. s.
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating national, Rating international
Vieta
Olympik hotel, Prague ↗
Vidutinis amžius Elo reitingas
1912 / 25
Poros programos
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnyro informacija
Turnyras
Prague Open 2027 - A IM Open 25th International Chess Festival
Federacija
Čekija ( CZE )
datas
2027-01-08 – 2027-01-15
Formatas
Šveicarija
Ratai
9
Laiko kontrolė
Klasikiniai šachmatai · 2x 1,5 h/40 + 30 min + 30 s / move
Pagrindinis arbiteris
IA Dobrotka, Martin 14900645
Arbitrai
IA Drahotsky, Lubos 353507; Jenc, Milan 331376
Turnyro direktorius
Petr Lausman
Organizatorius
AVE CHESS z. s.
Elo reitingas apskaičiavimas
Rating national, Rating international
Vidutinis amžius Elo reitingas
1912 / 25
Įėjimas
12

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Šaltinio informacija

Žiūrėti šaltinį

Turnyrinė lentelė

Prague Open 2027 - A IM Open 25th International Chess Festival · Turnyrinė lentelė
Rankų№ŽaidėjasFEDElo reitingasTaškaiTB1TB2TB3Krtg ±
11IMAdarsh, TripathiIND2269000000
22Chong, Jin ChengMAS2156000000
33Lauritsen, Martin LeeDEN2077000000
44Khandhar, KaushalMAS2016000000
55Markina, SofiiaCZE2004000000
66Fathallah, JoeWLS1964000000
77Ramakrishnan, YoggenrajMAS1936000000
88Chanthiran, Taj Prasshad NambiyarMAS1920000000
99Rejzek, ZdenekCZE1793000000
1010Nielsen, PiaDEN1616000000
1111Kum, BusraTUR1604000000
1212Kumanan, Shiv Sarves MananMAS1585000000
Pagal paskutinį ranką · 12 žaidėjai
Papildomi rodikliai ▾

TB1: Buchholz Papildomi rodikliai Keičiamieji (2023) (Partijų taškai, Cut1) · TB2: Buchholz Papildomi rodikliai Įvairių (2023) (Partijų taškai) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

RankųŽaidėjasTaškai
2Chong, Jin ChengMAS · 2156 · № 20TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
4Khandhar, KaushalMAS · 2016 · № 40TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
5Markina, SofiiaCZE · 2004 · № 50TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
6Fathallah, JoeWLS · 1964 · № 60TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
9Rejzek, ZdenekCZE · 1793 · № 90TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
10Nielsen, PiaDEN · 1616 · № 100TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
11Kum, BusraTUR · 1604 · № 110TB1 0 · TB2 0 · TB3 0