Turnirski centarZavršeno#1495987

▄▀▄▀ CLUB CHILE CHESS MASTER 2026 - GRUPO C (1900-2000) ▄▀▄▀

Čile ( CHI )Club de Ajedrez Chile - Serrano 14, Oficina 102, Metro U. de Chile2026/09/25 – 2026/09/27Kružni sustav · 7 KolaČile ( CHI ) · Club de Ajedrez Chile - Serrano 14, Oficina 102, Metro U. de Chile09/25 – 09/27Kružni sustav · 7 KolaStandardni šah · 60 + 30Prosječno Rejting / dob 1932 / 378 igrači

Aktualizirani podaci o natjecanju: Podaci o igraču. Neki odjeljci su privremeno nedostupni.

Formatiranje
Kružni sustav
ulaznici
8
Rejting izračun
Rating national, Rating international
Prosječno Rejting / Prosječna dob
1932 / 37
FIDE Event ID
499592
Arbitraži
ARP Agustín Sepúveda ID 3433552
Parovi program
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalji turnira
Turneja
▄▀▄▀ CLUB CHILE CHESS MASTER 2026 - GRUPO C (1900-2000) ▄▀▄▀
Federacija
Čile ( CHI )
Datum
2026-09-25 – 2026-09-27
Formatiranje
Kružni sustav
Kola
7
Vrijeme kontrole
Standardni šah · 60 + 30
Glavni arbiter
AN Juan Carlos Echeverría Faúndez ID 3422534
Arbitraži
ARP Agustín Sepúveda ID 3433552
Natječajni direktor
Alexis Aravena ID 3426483
Organizator
Andrés Gutiérrez ID 3406032
Rejting izračun
Rating national, Rating international
Prosječno Rejting / Prosječna dob
1932 / 37
FIDE Event ID
499592
ulaznici
8

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Konačni poredak Nakon 7 Kola

▄▀▄▀ CLUB CHILE CHESS MASTER 2026 - GRUPO C (1900-2000) ▄▀▄▀ · Konačni poredak Nakon 7 Kola
Rankovi№IgračFEDRejtingtočkeTB1TB2
12MONTERO MARTINEZ, CristhianCHI19775,5017
25JUAREZ SILVA, GabrielCHI19175014,5
36BASTIAS BARREAU, Gonzalo IvanCHI19114,5013,25
47RICOUZ VASQUEZ, Enzo JoaquinCHI19074010,5
54BINIMELIS BARAHONA, DiegoCHI19213,5012,25
63FUENZALIDA GONZALEZ, OctavioCHI19572,507,25
71FUENZALIDA SOTO, EridanCHI19971,504,75
88PEREIRA CID, FabianCHI18701,504
U posljednjem rangu · 8 igrači
Dodatni kriteriji ▾

TB1: Izravno susretanje (DE) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

RankoviIgračtočke