KappingarmiðstøðLiðugt#1511094

13th North Zone Mohali Under 09

India ( IND )Amity University2026/10/03 – 2026/10/03Swiss-skipan · 4 umførIndia ( IND ) · Amity University10/03 – 10/03Swiss-skipan · 4 umførKviktalv · 25+10Miðalstyrkital / aldur 1412 / 820 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
Dinesh Gera
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
Mohali Distt Chess Association
Útrokning av styrkitali
-
Staður
Amity University ↗
Miðalstyrkital / miðalaldur
1412 / 8
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
13th North Zone Mohali Under 09
Samband
India ( IND )
Dagur
2026-10-03
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
4
Tíðareftirlit
Kviktalv · 25+10
Høvuðsdómari
Dinesh Gera
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
Mohali Distt Chess Association
Útrokning av styrkitali
-
Miðalstyrkital / miðalaldur
1412 / 8
Luttakarar
20

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 4 umfør

13th North Zone Mohali Under 09 · Endalig støða eftir 4 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3
112KHIDMAT KAUR,IND03,5897,25
21RINEK, SINGH KADYANIND16423,57,597,25
316MANVEER, SINGH SAINIIND03,5786,75
42AADHVIK, KATOCHIND03796,5
519RUTVIK, SHARMAIND035,575,5
65ARYAANSH SHARMA,IND02,59104,75
77BHAVIK, NARANGIND02,58,58,53,5
814KIARA, GUPTAIND02,57,57,52,5
920SAANVI SACHDEVA,IND028,59,53
1011JAISWAL, TAVISHIND02881,5
1118PARTH RAJ PANGENI,IND026,57,52
1210DIVIT,IND02672
1315KRISHA, GUPTAIND023,53,50
1413khsushi,IND01,58,5103,75
159DEVARSH GARG,IND01,5880,75
166ASHVIK, MALIKIND018102
173AAFREEN, KAURIND017,57,50
188BHUVIK, JASROTIAIND016,56,50
194ARJIT, SHARMAIND006,57,50
2017PARIKSHIT KUMAR,IND00670
Eftir endaligari støðu · 20 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Broytilig Buchholz-korrektión (2023) (talvstig, lægsta frádrigið) · TB2: Broytilig Buchholz-korrektión (2023) (talvstig) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

PlássTelvariStig
1KHIDMAT KAUR,IND · 0 · Nr. 123,5TB1 8 · TB2 9 · TB3 7,25
2RINEK, SINGH KADYANIND · 1642 · Nr. 13,5TB1 7,5 · TB2 9 · TB3 7,25
3MANVEER, SINGH SAINIIND · 0 · Nr. 163,5TB1 7 · TB2 8 · TB3 6,75
4AADHVIK, KATOCHIND · 0 · Nr. 23TB1 7 · TB2 9 · TB3 6,5
5RUTVIK, SHARMAIND · 0 · Nr. 193TB1 5,5 · TB2 7 · TB3 5,5
6ARYAANSH SHARMA,IND · 0 · Nr. 52,5TB1 9 · TB2 10 · TB3 4,75
7BHAVIK, NARANGIND · 0 · Nr. 72,5TB1 8,5 · TB2 8,5 · TB3 3,5
8KIARA, GUPTAIND · 0 · Nr. 142,5TB1 7,5 · TB2 7,5 · TB3 2,5
9SAANVI SACHDEVA,IND · 0 · Nr. 202TB1 8,5 · TB2 9,5 · TB3 3
10JAISWAL, TAVISHIND · 0 · Nr. 112TB1 8 · TB2 8 · TB3 1,5
11PARTH RAJ PANGENI,IND · 0 · Nr. 182TB1 6,5 · TB2 7,5 · TB3 2
12DIVIT,IND · 0 · Nr. 102TB1 6 · TB2 7 · TB3 2
13KRISHA, GUPTAIND · 0 · Nr. 152TB1 3,5 · TB2 3,5 · TB3 0
14khsushi,IND · 0 · Nr. 131,5TB1 8,5 · TB2 10 · TB3 3,75
15DEVARSH GARG,IND · 0 · Nr. 91,5TB1 8 · TB2 8 · TB3 0,75
16ASHVIK, MALIKIND · 0 · Nr. 61TB1 8 · TB2 10 · TB3 2
17AAFREEN, KAURIND · 0 · Nr. 31TB1 7,5 · TB2 7,5 · TB3 0
18BHUVIK, JASROTIAIND · 0 · Nr. 81TB1 6,5 · TB2 6,5 · TB3 0
19ARJIT, SHARMAIND · 0 · Nr. 40TB1 6,5 · TB2 7,5 · TB3 0
20PARIKSHIT KUMAR,IND · 0 · Nr. 170TB1 6 · TB2 7 · TB3 0