KappingarmiðstøðLiðugt#1509924

Moulvibazar Chess Championship-2026

Bangladesj ( BAN )DAS, Moulvibazar2026/10/03 – 2026/10/03Swiss-skipan · 5 umførBangladesj ( BAN ) · DAS, Moulvibazar10/03 – 10/03Swiss-skipan · 5 umførKviktalv · 10 Minute for game with 5 seconds increments from move 1Miðalstyrkital / aldur 1687 / 3824 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
Bikas Ranjan Das (NA)
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
—
Útrokning av styrkitali
Rating international
Staður
DAS, Moulvibazar ↗
Miðalstyrkital / miðalaldur
1687 / 38
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
Moulvibazar Chess Championship-2026
Samband
Bangladesj ( BAN )
Dagur
2026-10-03
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
5
Tíðareftirlit
Kviktalv · 10 Minute for game with 5 seconds increments from move 1
Høvuðsdómari
Bikas Ranjan Das (NA)
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
—
Útrokning av styrkitali
Rating international
Miðalstyrkital / miðalaldur
1687 / 38
Luttakarar
24

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 5 umfør

Moulvibazar Chess Championship-2026 · Endalig støða eftir 5 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3TB4TB5
12Radha Kishor, SinghaBAN19334,5015,514413,5
27Md Delwar Hossain, ChowdhuryBAN18214014,512,5410
33Shah Md. Saiful, AliBAN1932401413310,5
46Rezaul, Karim ChowdhuryBAN18623,501412,538,25
55Abdul, JalilBAN18783,5013,511,539,75
619Jit, Krishnarpan SinghBAN15693,501210,537,75
721Md Aminul Hossain, MahinBAN03,50111036,75
89Syed, Abu IqbalBAN17733014,512,536,5
94Tawhid, IslamBAN19273014,512,536
1018Safwan, ShamiBAN16033012,511,535
118Md, Mohsin AliBAN17732,501614,527
1211Md Shahid, AhmedBAN17642,501411,526,25
1322Rajkanto, SinghaBAN02,501210,524,75
1410Islam, Md? NazrulBAN176420141324,5
151Kalam, AbulBAN19402013,512,523
1620Datta, PinakiBAN02011,510,522
1717Hashem, Abu AbrarBAN160520111023
1824Samin, Md Adnan KhanBAN02010923
1915Jahangir, AlomBAN16531,50141312,25
2013Yaruf, AhmedBAN16801,50119,511,75
2116Md, Kais ShamiBAN16411011,510,511
2212Fardus Hasan, ChowdhuryBAN17001010,59,512
2323Sabit, ShamiBAN0109,58,511
2414Hashem, Abu Al DeenBAN1672108,57,511
Eftir endaligari støðu · 24 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB4: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count) · TB5: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

PlássTelvariStig
1Radha Kishor, SinghaBAN · 1933 · Nr. 24,5TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 14 · TB4 4 · TB5 13,5
2Md Delwar Hossain, ChowdhuryBAN · 1821 · Nr. 74TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 12,5 · TB4 4 · TB5 10
3Shah Md. Saiful, AliBAN · 1932 · Nr. 34TB1 0 · TB2 14 · TB3 13 · TB4 3 · TB5 10,5
4Rezaul, Karim ChowdhuryBAN · 1862 · Nr. 63,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 12,5 · TB4 3 · TB5 8,25
5Abdul, JalilBAN · 1878 · Nr. 53,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 11,5 · TB4 3 · TB5 9,75
6Jit, Krishnarpan SinghBAN · 1569 · Nr. 193,5TB1 0 · TB2 12 · TB3 10,5 · TB4 3 · TB5 7,75
7Md Aminul Hossain, MahinBAN · 0 · Nr. 213,5TB1 0 · TB2 11 · TB3 10 · TB4 3 · TB5 6,75
8Syed, Abu IqbalBAN · 1773 · Nr. 93TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 12,5 · TB4 3 · TB5 6,5
9Tawhid, IslamBAN · 1927 · Nr. 43TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 12,5 · TB4 3 · TB5 6
10Safwan, ShamiBAN · 1603 · Nr. 183TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 11,5 · TB4 3 · TB5 5
11Md, Mohsin AliBAN · 1773 · Nr. 82,5TB1 0 · TB2 16 · TB3 14,5 · TB4 2 · TB5 7
12Md Shahid, AhmedBAN · 1764 · Nr. 112,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 11,5 · TB4 2 · TB5 6,25
13Rajkanto, SinghaBAN · 0 · Nr. 222,5TB1 0 · TB2 12 · TB3 10,5 · TB4 2 · TB5 4,75
14Islam, Md? NazrulBAN · 1764 · Nr. 102TB1 0 · TB2 14 · TB3 13 · TB4 2 · TB5 4,5
15Kalam, AbulBAN · 1940 · Nr. 12TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 12,5 · TB4 2 · TB5 3
16Datta, PinakiBAN · 0 · Nr. 202TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 10,5 · TB4 2 · TB5 2
17Hashem, Abu AbrarBAN · 1605 · Nr. 172TB1 0 · TB2 11 · TB3 10 · TB4 2 · TB5 3
18Samin, Md Adnan KhanBAN · 0 · Nr. 242TB1 0 · TB2 10 · TB3 9 · TB4 2 · TB5 3
19Jahangir, AlomBAN · 1653 · Nr. 151,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 13 · TB4 1 · TB5 2,25
20Yaruf, AhmedBAN · 1680 · Nr. 131,5TB1 0 · TB2 11 · TB3 9,5 · TB4 1 · TB5 1,75
21Md, Kais ShamiBAN · 1641 · Nr. 161TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 10,5 · TB4 1 · TB5 1
22Fardus Hasan, ChowdhuryBAN · 1700 · Nr. 121TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 9,5 · TB4 1 · TB5 2
23Sabit, ShamiBAN · 0 · Nr. 231TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 8,5 · TB4 1 · TB5 1
24Hashem, Abu Al DeenBAN · 1672 · Nr. 141TB1 0 · TB2 8,5 · TB3 7,5 · TB4 1 · TB5 1