KappingarmiðstøðLiðugt#1509065

Hingoli Dist. DSO U17 Boys Selection Chess Tournament 2026-27

India ( IND )Hingoli2026/10/02 – 2026/10/02Swiss-skipan · 5 umførIndia ( IND ) · Hingoli10/02 – 10/02Swiss-skipan · 5 umførKviktalv · 15 min + 5 sec incMiðalstyrkital / aldur 1018 / 1425 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
FA Abhay Suresh Annapurne
Kappingarleiðari
Dr. Nilkanth Shravan (State Sports Coach, DSO Hingoli)
Fyriskipari
—
Útrokning av styrkitali
-
Staður
Hingoli ↗
Miðalstyrkital / miðalaldur
1018 / 14
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
Hingoli Dist. DSO U17 Boys Selection Chess Tournament 2026-27
Samband
India ( IND )
Dagur
2026-10-02
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
5
Tíðareftirlit
Kviktalv · 15 min + 5 sec inc
Høvuðsdómari
FA Abhay Suresh Annapurne
Kappingarleiðari
Dr. Nilkanth Shravan (State Sports Coach, DSO Hingoli)
Fyriskipari
—
Útrokning av styrkitali
-
Miðalstyrkital / miðalaldur
1018 / 14
Luttakarar
25

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 5 umfør

Hingoli Dist. DSO U17 Boys Selection Chess Tournament 2026-27 · Endalig støða eftir 5 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3
11Mahadik, AtharvaIND14534,515,517,515,25
225Zanwar, RachitIND04,51416,514,25
314Kavar, NeelIND0413,515,511
45Chepurwar, ShauryaIND0412,514,510
515Mane, DhairyashilIND0411,512,58
610Ghuge, SamarthIND0314167,5
72Adkine, VishwajeetIND0313,515,57,5
84Biyani, AbhirajIND0313,515,57,5
921Salve, ViratIND0313,515,57
1023Sawandkar, AryanIND0311,512,55,5
1116Maske, RudraIND0310115
1212Kashide, VivekIND02,512134,25
137Deshmukh, ManishIND02,510,511,54,25
1422Sarange, ShikantIND02,510114,75
1519Rathod, KunalIND02,59,510,53,25
1617Patil, SanskarIND0213154
1713Kandalkar, KrushnaIND0213143,5
1820Salunke, SamratIND0211,512,53
199Gadgil, KrushnaIND0210113
206Darak, DeveshIND029103
2118Phale, SamarthIND027,58,52
223Bagdiya, PrasannaIND0110,511,51
2324Toshniwal, YatharthIND0110,511,51
2411Hake, SukeshIND0110111
258Dhosare, VirajIND018,59,51
Eftir endaligari støðu · 25 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

PlássTelvariStig
1Mahadik, AtharvaIND · 1453 · Nr. 14,5TB1 15,5 · TB2 17,5 · TB3 15,25
2Zanwar, RachitIND · 0 · Nr. 254,5TB1 14 · TB2 16,5 · TB3 14,25
3Kavar, NeelIND · 0 · Nr. 144TB1 13,5 · TB2 15,5 · TB3 11
4Chepurwar, ShauryaIND · 0 · Nr. 54TB1 12,5 · TB2 14,5 · TB3 10
5Mane, DhairyashilIND · 0 · Nr. 154TB1 11,5 · TB2 12,5 · TB3 8
6Ghuge, SamarthIND · 0 · Nr. 103TB1 14 · TB2 16 · TB3 7,5
7Adkine, VishwajeetIND · 0 · Nr. 23TB1 13,5 · TB2 15,5 · TB3 7,5
8Biyani, AbhirajIND · 0 · Nr. 43TB1 13,5 · TB2 15,5 · TB3 7,5
9Salve, ViratIND · 0 · Nr. 213TB1 13,5 · TB2 15,5 · TB3 7
10Sawandkar, AryanIND · 0 · Nr. 233TB1 11,5 · TB2 12,5 · TB3 5,5
11Maske, RudraIND · 0 · Nr. 163TB1 10 · TB2 11 · TB3 5
12Kashide, VivekIND · 0 · Nr. 122,5TB1 12 · TB2 13 · TB3 4,25
13Deshmukh, ManishIND · 0 · Nr. 72,5TB1 10,5 · TB2 11,5 · TB3 4,25
14Sarange, ShikantIND · 0 · Nr. 222,5TB1 10 · TB2 11 · TB3 4,75
15Rathod, KunalIND · 0 · Nr. 192,5TB1 9,5 · TB2 10,5 · TB3 3,25
16Patil, SanskarIND · 0 · Nr. 172TB1 13 · TB2 15 · TB3 4
17Kandalkar, KrushnaIND · 0 · Nr. 132TB1 13 · TB2 14 · TB3 3,5
18Salunke, SamratIND · 0 · Nr. 202TB1 11,5 · TB2 12,5 · TB3 3
19Gadgil, KrushnaIND · 0 · Nr. 92TB1 10 · TB2 11 · TB3 3
20Darak, DeveshIND · 0 · Nr. 62TB1 9 · TB2 10 · TB3 3
21Phale, SamarthIND · 0 · Nr. 182TB1 7,5 · TB2 8,5 · TB3 2
22Bagdiya, PrasannaIND · 0 · Nr. 31TB1 10,5 · TB2 11,5 · TB3 1
23Toshniwal, YatharthIND · 0 · Nr. 241TB1 10,5 · TB2 11,5 · TB3 1
24Hake, SukeshIND · 0 · Nr. 111TB1 10 · TB2 11 · TB3 1
25Dhosare, VirajIND · 0 · Nr. 81TB1 8,5 · TB2 9,5 · TB3 1