KappingarmiðstøðLiðugt#1508108

IRT Torneo Mayor Ciudad de Rio Cuarto

Argentina ( ARG )2026/10/03 – 2026/10/04Swiss-skipan · 6 umførArgentina ( ARG )10/03 – 10/04Swiss-skipan · 6 umførVanligt talv · 60' + 30 ''Miðalstyrkital / aldur 1681 / 4024 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
AN Dominguez Nadia
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
FAPC- Tobares Leandro
Útrokning av styrkitali
Rating international
Staður
—
FIDE Event ID
500568
Miðalstyrkital / miðalaldur
1681 / 40
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
IRT Torneo Mayor Ciudad de Rio Cuarto
Samband
Argentina ( ARG )
Staður
—
Dagur
2026-10-03 – 2026-10-04
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
6
Tíðareftirlit
Vanligt talv · 60' + 30 ''
Høvuðsdómari
AN Dominguez Nadia
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
FAPC- Tobares Leandro
Útrokning av styrkitali
Rating international
Miðalstyrkital / miðalaldur
1681 / 40
FIDE Event ID
500568
Luttakarar
24

Boð frá fyriskipara

Escala de Premios: • �� 1° $150.000 • �� 2° $120.000 • �� 3° $80.000�� Inscripción General hasta 30/9: $17.000 Desde 1/10: $20.000 Alias de pago: comisionajedrezunrc a nombre de Juan Jose Teodoro Posse �� GM, MI, FM, WGM, WIM, WFM: sin cargo Titulados MN 50% de descuento.

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Boð frá fyriskipara

Escala de Premios: • �� 1° $150.000 • �� 2° $120.000 • �� 3° $80.000�� Inscripción General hasta 30/9: $17.000 Desde 1/10: $20.000 Alias de pago: comisionajedrezunrc a nombre de Juan Jose Teodoro Posse �� GM, MI, FM, WGM, WIM, WFM: sin cargo Titulados MN 50% de descuento.

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 6 umfør

IRT Torneo Mayor Ciudad de Rio Cuarto · Endalig støða eftir 6 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3
17Palacio Konic, BautistaARG18115019,517
26Perassi Lascos, Marcos RomanARG18274,5121,516,75
31FMTobares, LeandroARG21504,522117,5
45Marconi, NicolasARG18404,532015,75
52Estanguet, FrancoARG2077402013,75
610Jimenez, GermanARG17504017,510,75
715Tenaglia, ClaudioARG15954016,58
811Benitez, GeronimoARG17313,50179
98San Martin, DanielARG17723,5015,58,25
1013Posse, Juan JoseARG16693,5014,57
1122Carranza, HectorARG030186
124Barrotto, Jose IgnacioARG188830167,5
1312Ceballos, GonzaloARG17143015,56,5
143Rodriguez, FrancoARG18992,5018,56,5
1517Pereyra, EmanuelARG15682,50144,25
1614Alonso, MiguelARG16012,5013,55,5
1719Chavero, Jorge HoracioARG149620172,5
1818Vesco, ArmandoARG153320145
1924Venezia, VictorioARG020132,5
2020Peche, Juan IgnacioARG14792012,54
219Manchado, SantiagoARG17631,51122,75
2221Audisio, FernandoARG01,5214,53,25
2316Archilla, AdrianARG15730,502,50,25
2423Rotelli, LaureanoARG000100
Eftir endaligari støðu · 24 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Innanhýsis úrslit (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

PlássTelvariStig
1Palacio Konic, BautistaARG · 1811 · Nr. 75TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 17
2Perassi Lascos, Marcos RomanARG · 1827 · Nr. 64,5TB1 1 · TB2 21,5 · TB3 16,75
3FM Tobares, LeandroARG · 2150 · Nr. 14,5TB1 2 · TB2 21 · TB3 17,5
4Marconi, NicolasARG · 1840 · Nr. 54,5TB1 3 · TB2 20 · TB3 15,75
5Estanguet, FrancoARG · 2077 · Nr. 24TB1 0 · TB2 20 · TB3 13,75
6Jimenez, GermanARG · 1750 · Nr. 104TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 10,75
7Tenaglia, ClaudioARG · 1595 · Nr. 154TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 8
8Benitez, GeronimoARG · 1731 · Nr. 113,5TB1 0 · TB2 17 · TB3 9
9San Martin, DanielARG · 1772 · Nr. 83,5TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 8,25
10Posse, Juan JoseARG · 1669 · Nr. 133,5TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 7
11Carranza, HectorARG · 0 · Nr. 223TB1 0 · TB2 18 · TB3 6
12Barrotto, Jose IgnacioARG · 1888 · Nr. 43TB1 0 · TB2 16 · TB3 7,5
13Ceballos, GonzaloARG · 1714 · Nr. 123TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 6,5
14Rodriguez, FrancoARG · 1899 · Nr. 32,5TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 6,5
15Pereyra, EmanuelARG · 1568 · Nr. 172,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 4,25
16Alonso, MiguelARG · 1601 · Nr. 142,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 5,5
17Chavero, Jorge HoracioARG · 1496 · Nr. 192TB1 0 · TB2 17 · TB3 2,5
18Vesco, ArmandoARG · 1533 · Nr. 182TB1 0 · TB2 14 · TB3 5
19Venezia, VictorioARG · 0 · Nr. 242TB1 0 · TB2 13 · TB3 2,5
20Peche, Juan IgnacioARG · 1479 · Nr. 202TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 4
21Manchado, SantiagoARG · 1763 · Nr. 91,5TB1 1 · TB2 12 · TB3 2,75
22Audisio, FernandoARG · 0 · Nr. 211,5TB1 2 · TB2 14,5 · TB3 3,25
23Archilla, AdrianARG · 1573 · Nr. 160,5TB1 0 · TB2 2,5 · TB3 0,25
24Rotelli, LaureanoARG · 0 · Nr. 230TB1 0 · TB2 10 · TB3 0