KappingarmiðstøðLiðugt#1507071

SIM Mindsports Chess 2026

Singapor ( SGP )461 Clementi Rd, SIngapore 5994912026/10/10 – 2026/10/10Swiss-skipan · 7 umførSingapor ( SGP ) · 461 Clementi Rd, SIngapore 59949110/10 – 10/10Swiss-skipan · 7 umførKviktalv · 15+2Miðalstyrkital / aldur 1240 / 2047 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
Heng Jung Yang (5824443)
Kappingarleiðari
Luke Yin
Fyriskipari
SIM iChess
Útrokning av styrkitali
-
Staður
461 Clementi Rd, SIngapore 599491 ↗
Miðalstyrkital / miðalaldur
1240 / 20
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
SIM Mindsports Chess 2026
Samband
Singapor ( SGP )
Dagur
2026-10-10
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
7
Tíðareftirlit
Kviktalv · 15+2
Høvuðsdómari
Heng Jung Yang (5824443)
Kappingarleiðari
Luke Yin
Fyriskipari
SIM iChess
Útrokning av styrkitali
-
Miðalstyrkital / miðalaldur
1240 / 20
Luttakarar
47

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 7 umfør

SIM Mindsports Chess 2026 · Endalig støða eftir 7 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1
128Ha, Tung Lam—06,532
221Arora, UtsavUSA0632
31Makhmud, AdiKAZ19525,530
415Lim, Jia Qi RachelSGP1476532,5
54Lee, Jo-YangSGP1835529,5
63Agarwal, MadhavSGP1864527,5
78Low, Hei Yuet CherylSGP1630527
89Jaya, Shankar Divyan RahulSGP16274,530,5
912Aneesh, AsokaSGP15414,526,5
1013Sai, Sarvesh T VIND15174,523,5
1110Ling, De Yuan JimmySGP15844,521,5
1231Leong, Hao Yuan—0434
1320Alexander,—0430
1414Teo, XavierSGP1507429,5
1517Kapadia, NaishaIND1426429,5
167Krishnasamy, SeranjanSGP1659422,5
1726Dariuss, Quinn Bala—03,527
185Ta, ChadwinCAN16853,526
1916Yang Xuanming, XavierSGP14653,525,5
2019Advait, Vijayvergiya—03,525,5
2141Shi, Kaimao—03,525
2242Siuaw, Kai Feng Owen—03,524
236Tan, ToddsonSGP16743,523,5
2411Tan, KeenanSGP15663,519,5
2544Tan, Peng Yee—0325
2627Daryl, Tan Jian Han—0323,5
2725Darius, Lai Zun Hay—0321
2846Tan, Yi Kai—0320
2929Krethick, Ravichandran—0319,5
3032Matthew, Albert Cahyadi—0319,5
3145Tan, Tock Leck—02,522
3223Chin, Yin Kek—0223,5
3338Saw, Xiang Yu—0222,5
3430Lee, Zing HeiSGP0220
3518Ian Arollado, NathanSGP1421219,5
3635Peng, Jung Xiang Nicholas—01,520,5
3734Nur', Amirah Bte Anuar—01,518
3847Wong, Yee Ren—017
3933Ng, Yong Wah—00,520
4043Tan, Jun GuanSGP006
412Anirudh, DagaIND186700
4222Chael, Thaet Mhoo—000
4324Chong, Qi Xuan—000
4436Pyaet, Thway—000
4537Pyaet, ThwaySGP000
4639Sethu, Senthilkumar sthanumalayan—000
4740Shanmugam, Jishnu—000
Eftir endaligari støðu · 47 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Broytilig Buchholz-korrektión (2023) (talvstig)

PlássTelvariStig