KappingarmiðstøðÓkend støða#1506414

TORRE BLANCA - BLITZ DE LOS VIERNES 23 DE OCTUBRE

Argentina ( ARG )Sanchez de Bustamante 587 CABA2026/10/23 – 2026/10/23Swiss-skipan · 9 umførArgentina ( ARG ) · Sanchez de Bustamante 587 CABA10/23 – 10/23Swiss-skipan · 9 umførSnartalv · 3 min + 2 segMiðalstyrkital / aldur 1742 / 3517 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
AR Franco Lopez
Kappingarleiðari
AI Leandro Plotinsky
Fyriskipari
Circulo de Ajedrez Torre Blanca
Útrokning av styrkitali
-
Staður
Sanchez de Bustamante 587 CABA ↗
Miðalstyrkital / miðalaldur
1742 / 35
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
TORRE BLANCA - BLITZ DE LOS VIERNES 23 DE OCTUBRE
Samband
Argentina ( ARG )
Dagur
2026-10-23
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
9
Tíðareftirlit
Snartalv · 3 min + 2 seg
Høvuðsdómari
AR Franco Lopez
Kappingarleiðari
AI Leandro Plotinsky
Fyriskipari
Circulo de Ajedrez Torre Blanca
Útrokning av styrkitali
-
Miðalstyrkital / miðalaldur
1742 / 35
Luttakarar
17

Boð frá fyriskipara

Blitz de los viernes Todos los viernes de Octubre · 20hs Vie 2/10 · Vie 9/10 · Vie 16/10· Vie 23/10 Vie 30/10 ♜ 3' + 2" por jugada · Sistema suizo · 9 rondas Socios $2.000--No Socios $4.000 Informes: 11-6048-6072

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Boð frá fyriskipara

Blitz de los viernes Todos los viernes de Octubre · 20hs Vie 2/10 · Vie 9/10 · Vie 16/10· Vie 23/10 Vie 30/10 ♜ 3' + 2" por jugada · Sistema suizo · 9 rondas Socios $2.000--No Socios $4.000 Informes: 11-6048-6072

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Støða

TORRE BLANCA - BLITZ DE LOS VIERNES 23 DE OCTUBRE · Støða
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3
11Axarlian, CarlosARG2091501715
25Moreno, DarioARG18714,5018,515
34Aguilar, Daniel ErnestoARG18924020,514
43CMJabie, RafaelARG1901402013
58Maidana, TomasARG18364017,511,5
613Kane, ArielARG15894015,59
72Kimura, DavidARG20153,5017,510,25
89Bosco Kohary, SantinoARG182830188,25
912Katic, MatiasARG16953015,57,5
1016Rial, AlexARG03013,55,5
117Beresten, MatiasARG18402,5018,56
1210Stratta, RodolfoARG17472,50167,25
1311Pignuoli, BlasARG17342,50156,25
146Klute, LeonNED18682,5014,54,75
1515Nikolaev, MaximARG020185
1614Doregger, JulianARG15061,50163,75
1717Ridissi, FabricioARG010161
Eftir endaligari støðu · 17 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Innanhýsis úrslit (DE) · TB2: Broytilig Buchholz-korrektión (2023) (talvstig, lægsta frádrigið) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

PlássTelvariStig
1Axarlian, CarlosARG · 2091 · Nr. 15TB1 0 · TB2 17 · TB3 15
2Moreno, DarioARG · 1871 · Nr. 54,5TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 15
3Aguilar, Daniel ErnestoARG · 1892 · Nr. 44TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 14
4CM Jabie, RafaelARG · 1901 · Nr. 34TB1 0 · TB2 20 · TB3 13
5Maidana, TomasARG · 1836 · Nr. 84TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 11,5
6Kane, ArielARG · 1589 · Nr. 134TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 9
7Kimura, DavidARG · 2015 · Nr. 23,5TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 10,25
8Bosco Kohary, SantinoARG · 1828 · Nr. 93TB1 0 · TB2 18 · TB3 8,25
9Katic, MatiasARG · 1695 · Nr. 123TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 7,5
10Rial, AlexARG · 0 · Nr. 163TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 5,5
11Beresten, MatiasARG · 1840 · Nr. 72,5TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 6
12Stratta, RodolfoARG · 1747 · Nr. 102,5TB1 0 · TB2 16 · TB3 7,25
13Pignuoli, BlasARG · 1734 · Nr. 112,5TB1 0 · TB2 15 · TB3 6,25
14Klute, LeonNED · 1868 · Nr. 62,5TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 4,75
15Nikolaev, MaximARG · 0 · Nr. 152TB1 0 · TB2 18 · TB3 5
16Doregger, JulianARG · 1506 · Nr. 141,5TB1 0 · TB2 16 · TB3 3,75
17Ridissi, FabricioARG · 0 · Nr. 171TB1 0 · TB2 16 · TB3 1