KappingarmiðstøðLiðugt#1506066

Center Square chess Academy Invitational Chess Tournament 27th September 2026 Open

India ( IND )2026/09/27 – 2026/09/27Swiss-skipan · 6 umførIndia ( IND )09/27 – 09/27Swiss-skipan · 6 umførMiðalstyrkital / aldur 1462 / 1731 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
—
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
BalaSubramaniyan
Útrokning av styrkitali
-
Staður
—
Miðalstyrkital / miðalaldur
1462 / 17
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
Center Square chess Academy Invitational Chess Tournament 27th September 2026 Open
Samband
India ( IND )
Staður
—
Dagur
2026-09-27
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
6
Tíðareftirlit
—
Høvuðsdómari
—
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
BalaSubramaniyan
Útrokning av styrkitali
-
Miðalstyrkital / miðalaldur
1462 / 17
Luttakarar
31

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 6 umfør

Center Square chess Academy Invitational Chess Tournament 27th September 2026 Open · Endalig støða eftir 6 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3
11Krishoth, PIND17975,523,5210
24Pradeesh, Sree Santh SIND1576523180
33Bala, Subramaniyan RIND15894,52316,250
49Rishika, TIND14984,520,514,50
55Dhakshinika,IND15724,52012,750
67Dheekshith, LIND1525422120
715Faheem, SIND142942011,50
82Rithish, S SIND1620417,59,50
914Thennarasu,IND14353,525,513,250
106Rajkumar,IND15503,522,510,250
1124Purushothaman,IND03,519,59,750
1228Seyavan R,IND03,51910,750
1310Anjana, AIND14933,518,58,750
1411Sathviga, P MIND14533,517,56,750
1529Shaheem S,IND0319,570
1618Iniyan s,IND0318,570
178Vijayaraman,IND150231860
1816Abhinav J A,IND031860
1919Karnik,IND031840
2025Sai Kesahv G,IND0315,530
2126Sajitha Saravanan,IND0314,550
2212Aparna, AIND1444222,56,50
2320Muhammadh Athil Z,IND021730
2422Navanthika B,IND0216,540
2531Yazhini Andiappan,IND021430
2627Sanjit S,IND0213,520
2717Gugan R S,IND011410
2830Venba Andiappan,IND0113,510
2921Nagulnathan,IND0113,510
3023Parvathi N,IND0113,510
3113Vishwanath, SaravananIND14420000
Eftir endaligari støðu · 31 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Broytilig Buchholz-korrektión (2023) (talvstig) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Innanhýsis úrslit (DE)

PlássTelvariStig
1Krishoth, PIND · 1797 · Nr. 15,5TB1 23,5 · TB2 21 · TB3 0
3Bala, Subramaniyan RIND · 1589 · Nr. 34,5TB1 23 · TB2 16,25 · TB3 0
4Rishika, TIND · 1498 · Nr. 94,5TB1 20,5 · TB2 14,5 · TB3 0
5Dhakshinika,IND · 1572 · Nr. 54,5TB1 20 · TB2 12,75 · TB3 0
6Dheekshith, LIND · 1525 · Nr. 74TB1 22 · TB2 12 · TB3 0
7Faheem, SIND · 1429 · Nr. 154TB1 20 · TB2 11,5 · TB3 0
8Rithish, S SIND · 1620 · Nr. 24TB1 17,5 · TB2 9,5 · TB3 0
9Thennarasu,IND · 1435 · Nr. 143,5TB1 25,5 · TB2 13,25 · TB3 0
10Rajkumar,IND · 1550 · Nr. 63,5TB1 22,5 · TB2 10,25 · TB3 0
11Purushothaman,IND · 0 · Nr. 243,5TB1 19,5 · TB2 9,75 · TB3 0
12Seyavan R,IND · 0 · Nr. 283,5TB1 19 · TB2 10,75 · TB3 0
13Anjana, AIND · 1493 · Nr. 103,5TB1 18,5 · TB2 8,75 · TB3 0
14Sathviga, P MIND · 1453 · Nr. 113,5TB1 17,5 · TB2 6,75 · TB3 0
15Shaheem S,IND · 0 · Nr. 293TB1 19,5 · TB2 7 · TB3 0
16Iniyan s,IND · 0 · Nr. 183TB1 18,5 · TB2 7 · TB3 0
17Vijayaraman,IND · 1502 · Nr. 83TB1 18 · TB2 6 · TB3 0
18Abhinav J A,IND · 0 · Nr. 163TB1 18 · TB2 6 · TB3 0
19Karnik,IND · 0 · Nr. 193TB1 18 · TB2 4 · TB3 0
20Sai Kesahv G,IND · 0 · Nr. 253TB1 15,5 · TB2 3 · TB3 0
21Sajitha Saravanan,IND · 0 · Nr. 263TB1 14,5 · TB2 5 · TB3 0
22Aparna, AIND · 1444 · Nr. 122TB1 22,5 · TB2 6,5 · TB3 0
23Muhammadh Athil Z,IND · 0 · Nr. 202TB1 17 · TB2 3 · TB3 0
24Navanthika B,IND · 0 · Nr. 222TB1 16,5 · TB2 4 · TB3 0
25Yazhini Andiappan,IND · 0 · Nr. 312TB1 14 · TB2 3 · TB3 0
26Sanjit S,IND · 0 · Nr. 272TB1 13,5 · TB2 2 · TB3 0
27Gugan R S,IND · 0 · Nr. 171TB1 14 · TB2 1 · TB3 0
28Venba Andiappan,IND · 0 · Nr. 301TB1 13,5 · TB2 1 · TB3 0
29Nagulnathan,IND · 0 · Nr. 211TB1 13,5 · TB2 1 · TB3 0
30Parvathi N,IND · 0 · Nr. 231TB1 13,5 · TB2 1 · TB3 0