KappingarmiðstøðLiðugt#1505825

U06 - 10th AP Ranking Chess Tournament @ Krishna NUMBER OF ROUNDS 5

India ( IND )2026/09/27 – 2026/09/27Swiss-skipan · 5 umførIndia ( IND )09/27 – 09/27Swiss-skipan · 5 umførKviktalv · 20 + 3Miðalstyrkital / aldur 1400 / 623 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
Kanna Surya Nageswra Rao, SNA
Varahøvuðsdómari
Pathan Reshma,SNA
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
—
Útrokning av styrkitali
-
Staður
—
Miðalstyrkital / miðalaldur
1400 / 6
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
U06 - 10th AP Ranking Chess Tournament @ Krishna NUMBER OF ROUNDS 5
Samband
India ( IND )
Staður
—
Dagur
2026-09-27
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
5
Tíðareftirlit
Kviktalv · 20 + 3
Høvuðsdómari
Kanna Surya Nageswra Rao, SNA
Varahøvuðsdómari
Pathan Reshma,SNA
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
—
Útrokning av styrkitali
-
Miðalstyrkital / miðalaldur
1400 / 6
Luttakarar
23

Boð frá fyriskipara

Scotspine International School, Kanuru, Vijayawada. Reporting Time ... 8:30 AM (27th Sept 2026) 1st Round ....9AM Time Control ... 20 + 3 PLAYERS PLEASE CHECK YOUR NAMES AND DETAILS CAREFULLY. IF YOUR NAME IS MISSING, OR THERE ARE ANY MISTAKE IN YOUR FIDE ID OR GENDER, PLEASE LET US KNOW AS SOON AS POSSIBLE. CONTACT; 9700775220 / 9247153387

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Boð frá fyriskipara

Scotspine International School, Kanuru, Vijayawada. Reporting Time ... 8:30 AM (27th Sept 2026) 1st Round ....9AM Time Control ... 20 + 3 PLAYERS PLEASE CHECK YOUR NAMES AND DETAILS CAREFULLY. IF YOUR NAME IS MISSING, OR THERE ARE ANY MISTAKE IN YOUR FIDE ID OR GENDER, PLEASE LET US KNOW AS SOON AS POSSIBLE. CONTACT; 9700775220 / 9247153387

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 5 umfør

U06 - 10th AP Ranking Chess Tournament @ Krishna NUMBER OF ROUNDS 5 · Endalig støða eftir 5 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3
111Jai Bhatt,IND05121414
217Shri Vihaan Chintakrindi,IND04151712
34Bhargav, KollaIND04131511
415Sharwa Anirudh Konanki,IND04131511
510Hoshith Varthawani,IND0315178
612Koushik Kumar Vallabhati,IND0313157
72Avyan Shreethik Jukuru,IND0313147
814Monvi Sri Naga Veera Nandan Chat,IND0312135
91Aayansh Rander,IND0311136
1021Venkata Om Satya Sreekar Udata,IND0311126
1116Shashank, RentikotaIND0311115
1213Mokshith Kumar Dogga,IND0311114
1319Sidharth Koneru,IND0212144
1420V B Srikar Ram Kommuru,IND0212132
153Ayaan Chowdary Manukonda,IND0211123
166Chinmay Sri Harsha Ravuri,IND0211122
1718Siddarth Abhiram Minnekanti,IND0211111
188Hethvik J Reddy,IND02881
1923Vishwa Aashrith Kampa,IND0111121
207Dhanush Pasupureddy,IND019101
219Himan Avighna Ram Vuyyuru,IND01770
225Bhuvan Shreyansh Narra,IND0010100
2322Vikram Venkata Lachireddy Vadisa,IND00000
Eftir endaligari støðu · 23 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

PlássTelvariStig
1Jai Bhatt,IND · 0 · Nr. 115TB1 12 · TB2 14 · TB3 14
3Bhargav, KollaIND · 0 · Nr. 44TB1 13 · TB2 15 · TB3 11
4Sharwa Anirudh Konanki,IND · 0 · Nr. 154TB1 13 · TB2 15 · TB3 11
5Hoshith Varthawani,IND · 0 · Nr. 103TB1 15 · TB2 17 · TB3 8
7Avyan Shreethik Jukuru,IND · 0 · Nr. 23TB1 13 · TB2 14 · TB3 7
9Aayansh Rander,IND · 0 · Nr. 13TB1 11 · TB2 13 · TB3 6
11Shashank, RentikotaIND · 0 · Nr. 163TB1 11 · TB2 11 · TB3 5
12Mokshith Kumar Dogga,IND · 0 · Nr. 133TB1 11 · TB2 11 · TB3 4
13Sidharth Koneru,IND · 0 · Nr. 192TB1 12 · TB2 14 · TB3 4
14V B Srikar Ram Kommuru,IND · 0 · Nr. 202TB1 12 · TB2 13 · TB3 2
15Ayaan Chowdary Manukonda,IND · 0 · Nr. 32TB1 11 · TB2 12 · TB3 3
18Hethvik J Reddy,IND · 0 · Nr. 82TB1 8 · TB2 8 · TB3 1
19Vishwa Aashrith Kampa,IND · 0 · Nr. 231TB1 11 · TB2 12 · TB3 1
20Dhanush Pasupureddy,IND · 0 · Nr. 71TB1 9 · TB2 10 · TB3 1
22Bhuvan Shreyansh Narra,IND · 0 · Nr. 50TB1 10 · TB2 10 · TB3 0