KappingarmiðstøðLiðugt#1503847

Eastern Cape Chess Festival - Individual Closed 2026 U10 Boys

Suðurafrika ( RSA )Jeffreys Bay Primary School, St Francis Street2026/09/25 – 2026/09/26Swiss-skipan · 6 umførSuðurafrika ( RSA ) · Jeffreys Bay Primary School, St Francis Street09/25 – 09/26Swiss-skipan · 6 umførVanligt talv · 60 min + 2 sec from move 1Miðalstyrkital / aldur 1316 / 936 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
IA Tinus Goosen (Fide ID: 14301911)
Dómarar
PA Isni Pujirana Andi [2850147221;534008829]; PA L ... All arbiters
Kappingarleiðari
Gavin Persent (Fide ID: 14354799)
Fyriskipari
—
Útrokning av styrkitali
Rating national, Rating international
Staður
Jeffreys Bay Primary School, St Francis Street ↗
Miðalstyrkital / miðalaldur
1316 / 9
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
Eastern Cape Chess Festival - Individual Closed 2026 U10 Boys
Samband
Suðurafrika ( RSA )
Dagur
2026-09-25 – 2026-09-26
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
6
Tíðareftirlit
Vanligt talv · 60 min + 2 sec from move 1
Høvuðsdómari
IA Tinus Goosen (Fide ID: 14301911)
Dómarar
PA Isni Pujirana Andi [2850147221;534008829]; PA L ... All arbiters
Kappingarleiðari
Gavin Persent (Fide ID: 14354799)
Fyriskipari
—
Útrokning av styrkitali
Rating national, Rating international
Miðalstyrkital / miðalaldur
1316 / 9
Luttakarar
36

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 6 umfør

Eastern Cape Chess Festival - Individual Closed 2026 U10 Boys · Endalig støða eftir 6 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3
13Kapp, MichaelRSA169960216
211Wait, LiamRSA131550225
32Mdaka, VuyanathiRSA170150195
41John, ZaydenRSA171250175
54Mtwecu, YangaRSA152440214
69Moore, RighardRSA136440214
76Abrahams, LeviRSA146640204
829Pagel, ThomasRSA118340194
914Masondwana, NdalwentleRSA128440184
1025Tebbutt, LeoRSA119340174
1113Sewelo, OmolemoRSA13044016,54
127Ntsane, TankisoRSA146030223
1310Mabapa, ThatsoRSA135030203
1423Naidoo, AardarshRSA121930193
1519Joni, AvethandwaRSA125030183
1633Sempija, BashirRSA114230163
1715Jonase, LikuyeRSA128030163
1817Madondile, BangoRSA127330163
198Smith, AydenRSA14393015,53
2024De Beer, IsaacRSA120430143
2122Mpambani, AkhaRSA12363011,53
2218Juries, DanielRSA12532,5114,52
2330Bout, KonkeRSA11632,5212,52
2420Jikiti, HlalumiRSA124120162
2528Coetzee, NoahRSA11842014,52
2626Stompies, Hen-LeighRSA119120142
2735Hendricks, Carther Ajay WillRSA02013,52
2836Mangaliso, NkcubekoRSA02013,52
2916Aaron, EnzokuhleRSA127920132
3012Van Der Mescht, AndreRSA131020131
3127Mhambi, AkwandeRSA118820122
3231Minnaar, FinRSA11611013,51
3332Tembe, Manqoba KungawoRSA114410131
3421Benjamin, SkaylowRSA12371081
355Makgaila, MoagiRSA14721051
3634Gosha, MarkRSA11390000
Eftir endaligari støðu · 36 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)

PlássTelvariStig
1Kapp, MichaelRSA · 1699 · Nr. 36TB1 0 · TB2 21 · TB3 6
2Wait, LiamRSA · 1315 · Nr. 115TB1 0 · TB2 22 · TB3 5
3Mdaka, VuyanathiRSA · 1701 · Nr. 25TB1 0 · TB2 19 · TB3 5
4John, ZaydenRSA · 1712 · Nr. 15TB1 0 · TB2 17 · TB3 5
5Mtwecu, YangaRSA · 1524 · Nr. 44TB1 0 · TB2 21 · TB3 4
6Moore, RighardRSA · 1364 · Nr. 94TB1 0 · TB2 21 · TB3 4
7Abrahams, LeviRSA · 1466 · Nr. 64TB1 0 · TB2 20 · TB3 4
8Pagel, ThomasRSA · 1183 · Nr. 294TB1 0 · TB2 19 · TB3 4
10Tebbutt, LeoRSA · 1193 · Nr. 254TB1 0 · TB2 17 · TB3 4
11Sewelo, OmolemoRSA · 1304 · Nr. 134TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 4
12Ntsane, TankisoRSA · 1460 · Nr. 73TB1 0 · TB2 22 · TB3 3
13Mabapa, ThatsoRSA · 1350 · Nr. 103TB1 0 · TB2 20 · TB3 3
14Naidoo, AardarshRSA · 1219 · Nr. 233TB1 0 · TB2 19 · TB3 3
15Joni, AvethandwaRSA · 1250 · Nr. 193TB1 0 · TB2 18 · TB3 3
16Sempija, BashirRSA · 1142 · Nr. 333TB1 0 · TB2 16 · TB3 3
17Jonase, LikuyeRSA · 1280 · Nr. 153TB1 0 · TB2 16 · TB3 3
18Madondile, BangoRSA · 1273 · Nr. 173TB1 0 · TB2 16 · TB3 3
19Smith, AydenRSA · 1439 · Nr. 83TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 3
20De Beer, IsaacRSA · 1204 · Nr. 243TB1 0 · TB2 14 · TB3 3
21Mpambani, AkhaRSA · 1236 · Nr. 223TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 3
22Juries, DanielRSA · 1253 · Nr. 182,5TB1 1 · TB2 14,5 · TB3 2
23Bout, KonkeRSA · 1163 · Nr. 302,5TB1 2 · TB2 12,5 · TB3 2
24Jikiti, HlalumiRSA · 1241 · Nr. 202TB1 0 · TB2 16 · TB3 2
25Coetzee, NoahRSA · 1184 · Nr. 282TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 2
26Stompies, Hen-LeighRSA · 1191 · Nr. 262TB1 0 · TB2 14 · TB3 2
28Mangaliso, NkcubekoRSA · 0 · Nr. 362TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 2
29Aaron, EnzokuhleRSA · 1279 · Nr. 162TB1 0 · TB2 13 · TB3 2
31Mhambi, AkwandeRSA · 1188 · Nr. 272TB1 0 · TB2 12 · TB3 2
32Minnaar, FinRSA · 1161 · Nr. 311TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 1
34Benjamin, SkaylowRSA · 1237 · Nr. 211TB1 0 · TB2 8 · TB3 1
35Makgaila, MoagiRSA · 1472 · Nr. 51TB1 0 · TB2 5 · TB3 1
36Gosha, MarkRSA · 1139 · Nr. 340TB1 0 · TB2 0 · TB3 0