KappingarmiðstøðLiðugt#1503614

➡️ XVIII CartaChess - AGUA

Kosta Rika ( CRC )Ruinas MacDonald2026/09/23 – 2026/09/23Allir móti øllum · 7 umførKosta Rika ( CRC ) · Ruinas MacDonald09/23 – 09/23Allir móti øllum · 7 umførSnartalv · 3 minutos + 2 seg desde la jugada 1Miðalstyrkital / aldur 1484 / 287 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Kappingarháttur
Allir móti øllum
Luttakarar
7
Útrokning av styrkitali
-
Miðalstyrkital / miðalaldur
1484 / 28
FIDE Event ID
—
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
➡️ XVIII CartaChess - AGUA
Samband
Kosta Rika ( CRC )
Dagur
2026-09-23
Kappingarháttur
Allir móti øllum
Umfør
7
Tíðareftirlit
Snartalv · 3 minutos + 2 seg desde la jugada 1
Høvuðsdómari
Brandon Jesús Rodriguez Vargas
Kappingarleiðari
Asosiación Guarqueña de Ajedrez (AGUA)
Fyriskipari
AGUA
Útrokning av styrkitali
-
Miðalstyrkital / miðalaldur
1484 / 28
Luttakarar
7
FIDE Event ID
—

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 7 umfør

➡️ XVIII CartaChess - AGUA · Endalig støða eftir 7 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3
13Bahamon, OscarCOL06017,518,5
25Diaz Calderon, JahirCRC15395018,519,5
31Peraza Artavia, Pablo JosueCRC16543,502021
42Rodriguez Vargas, Brandon JesusCRC1520212021
54Ramirez Guillen, Josua StevenCRC1437222021
66Brenes Calderon, Juan PabloCRC14351,502021
77Sanchez Zuniga, AndreyCRC0102021
Eftir endaligari støðu · 7 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Innanhýsis úrslit (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

PlássTelvariStig
1Bahamon, OscarCOL · 0 · Nr. 36TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 18,5
2Diaz Calderon, JahirCRC · 1539 · Nr. 55TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 19,5
7Sanchez Zuniga, AndreyCRC · 0 · Nr. 71TB1 0 · TB2 20 · TB3 21