KappingarmiðstøðLiðugt#1502117

IRT Blitz Edicion N.100 Club Cuatro Caballos VÁLIDO AL ELO

Argentina ( ARG )Urquiza 1690, Rosario, Santa Fe2026/09/27 – 2026/09/27Swiss-skipan · 9 umførArgentina ( ARG ) · Urquiza 1690, Rosario, Santa Fe09/27 – 09/27Swiss-skipan · 9 umførSnartalv · 3+2Miðalstyrkital / aldur 1784 / 2717 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
Jeremias Marcopulo (FIDE ID 173908)
Varahøvuðsdómari
Abril Campagna (FIDE ID 160555)
Kappingarleiðari
David Simbler
Fyriskipari
David Simbler
Útrokning av styrkitali
Rating international
Staður
Urquiza 1690, Rosario, Santa Fe ↗
FIDE Event ID
500106
Miðalstyrkital / miðalaldur
1784 / 27
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
IRT Blitz Edicion N.100 Club Cuatro Caballos VÁLIDO AL ELO
Samband
Argentina ( ARG )
Dagur
2026-09-27
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
9
Tíðareftirlit
Snartalv · 3+2
Høvuðsdómari
Jeremias Marcopulo (FIDE ID 173908)
Varahøvuðsdómari
Abril Campagna (FIDE ID 160555)
Kappingarleiðari
David Simbler
Fyriskipari
David Simbler
Útrokning av styrkitali
Rating international
Miðalstyrkital / miðalaldur
1784 / 27
FIDE Event ID
500106
Luttakarar
17

Boð frá fyriskipara

CONTACTO: https://api.whatsapp.com/send/?phone=5493416205813&text&type=phone_number&app_absent=0

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Boð frá fyriskipara

CONTACTO: https://api.whatsapp.com/send/?phone=5493416205813&text&type=phone_number&app_absent=0

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 9 umfør

IRT Blitz Edicion N.100 Club Cuatro Caballos VÁLIDO AL ELO · Endalig støða eftir 9 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3
11FMSanhueza, CristianARG22628039,544
23Turcutto, AgustinARG20297040,545,5
35Simbler, FacundoARG18846,5040,544,5
47Chiarotti, GinnoARG17926041,545,5
52Speisky, MateoARG2095504246
612Zocchi, HernanARG1727504044
711Morgado, WalterARG17285038,543
84Demarchi, GustavoARG1900503840,5
916Pereyra, IgnacioARG1535503740
108Castiglioni, DarioARG17815034,535,5
116Herrera, SolangeARG18394,5141,546
1215Vagni, LucaARG15704,503032,5
1310Sandoval, CristianARG1766403841
149Ruiz Diaz, JavierARG1767403234,5
1513Solarte, MateoARG16473030,533
1614Marti, Oscar AlfredoARG16142,503335,5
1717Tome, NicolasARG01030,533
Eftir endaligari støðu · 17 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut2) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)

PlássTelvariStig
1FM Sanhueza, CristianARG · 2262 · Nr. 18TB1 0 · TB2 39,5 · TB3 44
2Turcutto, AgustinARG · 2029 · Nr. 37TB1 0 · TB2 40,5 · TB3 45,5
3Simbler, FacundoARG · 1884 · Nr. 56,5TB1 0 · TB2 40,5 · TB3 44,5
4Chiarotti, GinnoARG · 1792 · Nr. 76TB1 0 · TB2 41,5 · TB3 45,5
5Speisky, MateoARG · 2095 · Nr. 25TB1 0 · TB2 42 · TB3 46
6Zocchi, HernanARG · 1727 · Nr. 125TB1 0 · TB2 40 · TB3 44
7Morgado, WalterARG · 1728 · Nr. 115TB1 0 · TB2 38,5 · TB3 43
8Demarchi, GustavoARG · 1900 · Nr. 45TB1 0 · TB2 38 · TB3 40,5
9Pereyra, IgnacioARG · 1535 · Nr. 165TB1 0 · TB2 37 · TB3 40
10Castiglioni, DarioARG · 1781 · Nr. 85TB1 0 · TB2 34,5 · TB3 35,5
11Herrera, SolangeARG · 1839 · Nr. 64,5TB1 1 · TB2 41,5 · TB3 46
12Vagni, LucaARG · 1570 · Nr. 154,5TB1 0 · TB2 30 · TB3 32,5
13Sandoval, CristianARG · 1766 · Nr. 104TB1 0 · TB2 38 · TB3 41
14Ruiz Diaz, JavierARG · 1767 · Nr. 94TB1 0 · TB2 32 · TB3 34,5
15Solarte, MateoARG · 1647 · Nr. 133TB1 0 · TB2 30,5 · TB3 33
16Marti, Oscar AlfredoARG · 1614 · Nr. 142,5TB1 0 · TB2 33 · TB3 35,5
17Tome, NicolasARG · 0 · Nr. 171TB1 0 · TB2 30,5 · TB3 33