KappingarmiðstøðLiðugt#1499509

RB Championship (1 league) among women

Russland ( RUS )Ufa2026/10/08 – 2026/10/12Swiss-skipan · 9 umførRussland ( RUS ) · Ufa10/08 – 10/12Swiss-skipan · 9 umførVanligt talv · 90 minutes with 30 second increment from move 1Miðalstyrkital / aldur 1589 / 1416 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
Malin Denis (RUS), 4145445
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
—
Útrokning av styrkitali
Rating national, Rating international
Staður
Ufa ↗
FIDE Event ID
500689
Miðalstyrkital / miðalaldur
1589 / 14
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
RB Championship (1 league) among women
Samband
Russland ( RUS )
Staður
Ufa ↗
Dagur
2026-10-08 – 2026-10-12
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
9
Tíðareftirlit
Vanligt talv · 90 minutes with 30 second increment from move 1
Høvuðsdómari
Malin Denis (RUS), 4145445
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
—
Útrokning av styrkitali
Rating national, Rating international
Miðalstyrkital / miðalaldur
1589 / 14
FIDE Event ID
500689
Luttakarar
16

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 9 umfør

RB Championship (1 league) among women · Endalig støða eftir 9 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1nwweKrtg ±
12Tazetdinova, AdelyaRUS17396,54796,55,672016,6
24Migalina, ViktoriiaRUS17276,546,585,54,984020,8
312Meleshko, MargaritaRUS1532645,5963,0740117,2
41Ivanova, ArinaRUS17455,54995,55,8520-7
53Moskvina, ArinaRUS17305,54895,55,5920-1,8
67Kinzyabulatova, ReanaFID16115,541,573,53,24012
78Osmanova, AlinaRUS15805,54173,52,762014,8
89Razdymakho, ZlataRUS15734,54783,53,27409,2
95Yarmak, MariaRUS16624,54083,54,7740-50,8
1011Gareeva, MilanaRUS15654,536,572,53,2340-29,2
1110Sekurina, KiraRUS15674,53672,53,2540-30
1216Valitova, Alisa DamRUS0337,582———
136Ignatieva, SofyaRUS1629335421,79408,4
1413Fedorenko, MiroslavaRUS15162,536,571,53,0340-61,2
1514Krasnova, AleksandraRUS144122950,51,5440-41,6
1615Murtazina, SabrinaRUS01,53470,5———