KappingarmiðstøðLiðugt#1490925

Campeonato Nacional de Ajedrez "Pez Vela 2026" Sub 16

Meksiko ( MEX )Manzanillo, Colima2026/10/16 – 2026/10/17Swiss-skipan · 5 umførMeksiko ( MEX ) · Manzanillo, Colima10/16 – 10/17Swiss-skipan · 5 umførVanligt talv · 90 min + 30 segMiðalstyrkital / aldur 1595 / 1512 telvarar

Kappingarupplýsingar verða dagførdar: Upplýsingar um telvara, Varðveittar støður. Summir partar eru fyribils ikki tøkir.

Høvuðsdómari
IA Arroyo Arce, Hugo Humberto
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
Mateos Bernabe, Luis Javier
Útrokning av styrkitali
Rating national, Rating international
Staður
Manzanillo, Colima ↗
Miðalstyrkital / miðalaldur
1595 / 15
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
Campeonato Nacional de Ajedrez "Pez Vela 2026" Sub 16
Samband
Meksiko ( MEX )
Dagur
2026-10-16 – 2026-10-17
Kappingarháttur
Swiss-skipan
Umfør
5
Tíðareftirlit
Vanligt talv · 90 min + 30 seg
Høvuðsdómari
IA Arroyo Arce, Hugo Humberto
Kappingarleiðari
—
Fyriskipari
Mateos Bernabe, Luis Javier
Útrokning av styrkitali
Rating national, Rating international
Miðalstyrkital / miðalaldur
1595 / 15
Luttakarar
12

Boð frá fyriskipara

Ronda 5: Sabado 17 de Octubre a las 18:30

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Boð frá fyriskipara

Ronda 5: Sabado 17 de Octubre a las 18:30

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 5 umfør

Campeonato Nacional de Ajedrez "Pez Vela 2026" Sub 16 · Endalig støða eftir 5 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3TB4TB5
13Obregon Felix, Carlos DanielMEX17214,5013,57,511,54
21Salas Rodriguez, Victor EmilianoMEX18234014,57,5113
311Garcia Sanchez, CastielMEX03,50127,58,753
47Hernandez, Carrillo Armando ItzaeMEX15923011762
54Lopez, Ortiz Alan EmanuelMEX16832,5015,59,55,252
68Llanos Flores, Maya NanyMEX15552,5014,58,552
72Aguirre Bautista, Miguel AngelMEX17252,5014942
86Lepe, Cardenas FatimaMEX15942,5012,584,252
95Martinez Barrera, AlejandroMEX16662113,585,52
1012Hernandez Guzman, Leander AlejandroMEX02211,56,52,51
1110Zermeno, Armas Gilmashe ArturoMEX14311,50117,51,751
129Murillo Bernal, Hector RodrigoMEX15520,507,54,50,250
Eftir endaligari støðu · 12 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Innanhýsis úrslit (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1) · TB4: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB5: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints)

PlássTelvariStig
1Obregon Felix, Carlos DanielMEX · 1721 · Nr. 34,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 7,5 · TB4 11,5 · TB5 4
2Salas Rodriguez, Victor EmilianoMEX · 1823 · Nr. 14TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 7,5 · TB4 11 · TB5 3
3Garcia Sanchez, CastielMEX · 0 · Nr. 113,5TB1 0 · TB2 12 · TB3 7,5 · TB4 8,75 · TB5 3
4Hernandez, Carrillo Armando ItzaeMEX · 1592 · Nr. 73TB1 0 · TB2 11 · TB3 7 · TB4 6 · TB5 2
5Lopez, Ortiz Alan EmanuelMEX · 1683 · Nr. 42,5TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 9,5 · TB4 5,25 · TB5 2
6Llanos Flores, Maya NanyMEX · 1555 · Nr. 82,5TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 8,5 · TB4 5 · TB5 2
7Aguirre Bautista, Miguel AngelMEX · 1725 · Nr. 22,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 9 · TB4 4 · TB5 2
8Lepe, Cardenas FatimaMEX · 1594 · Nr. 62,5TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 8 · TB4 4,25 · TB5 2
9Martinez Barrera, AlejandroMEX · 1666 · Nr. 52TB1 1 · TB2 13,5 · TB3 8 · TB4 5,5 · TB5 2
10Hernandez Guzman, Leander AlejandroMEX · 0 · Nr. 122TB1 2 · TB2 11,5 · TB3 6,5 · TB4 2,5 · TB5 1
11Zermeno, Armas Gilmashe ArturoMEX · 1431 · Nr. 101,5TB1 0 · TB2 11 · TB3 7,5 · TB4 1,75 · TB5 1
12Murillo Bernal, Hector RodrigoMEX · 1552 · Nr. 90,5TB1 0 · TB2 7,5 · TB3 4,5 · TB4 0,25 · TB5 0