KappingarmiðstøðLiðugt#1466567

▄▀▄▀Sunday Chess Battle II - Seccion 2▄▀▄▀

Panama ( PAN )Plaza Villas del Golf II, Panamá, Provincia de Panamá2026/08/23 – 2026/10/04Allir móti øllum · 5 umførPanama ( PAN ) · Plaza Villas del Golf II, Panamá, Provincia de Panamá08/23 – 10/04Allir móti øllum · 5 umførVanligt talv · 60+30Miðalstyrkital / aldur 1647 / 306 telvarar
Kappingarháttur
Allir móti øllum
Luttakarar
6
Útrokning av styrkitali
Rating international
Miðalstyrkital / miðalaldur
1647 / 30
FIDE Event ID
490911
Uppsetingarforrit
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Kappingarupplýsingar
Kapping
▄▀▄▀Sunday Chess Battle II - Seccion 2▄▀▄▀
Samband
Panama ( PAN )
Dagur
2026-08-23 – 2026-10-04
Kappingarháttur
Allir móti øllum
Umfør
5
Tíðareftirlit
Vanligt talv · 60+30
Høvuðsdómari
AF Cesar Riquelme Pereira
Kappingarleiðari
Miembro Fundador: Aris Delgado 6600832
Fyriskipari
Club de Ajedrez Torre de Dama
Útrokning av styrkitali
Rating international
Miðalstyrkital / miðalaldur
1647 / 30
FIDE Event ID
490911
Luttakarar
6

Boð frá fyriskipara

A tu disposición están todas las batallas (emparejamientos) Ronda a Ronda. Primer lugar (de cada sección): Placa distintiva + Certificado de regalo

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Boð frá fyriskipara

A tu disposición están todas las batallas (emparejamientos) Ronda a Ronda. Primer lugar (de cada sección): Placa distintiva + Certificado de regalo

Upprunaupplýsingar

Sí uppruna

Endalig støða eftir 5 umfør

▄▀▄▀Sunday Chess Battle II - Seccion 2▄▀▄▀ · Endalig støða eftir 5 umfør
PlássNr.TelvariFEDStyrkitalStigTB1TB2TB3TB4TB5
13Delgado Ortega, Aris OsvaldoPAN18205051022
24Albornoz Lugo, Carlos GuillermoPAN1747404612
31To Choy, Wen LiPAN0303301
45Noriega Rodriguez, Matias AlbertoPAN16831,5010,7501
52CMBarria Valdez, Blass ErnestoPAN18301,5010,7500
66Castellanos Acevedo, Abigail AbisagPAN0000000
Eftir endaligari støðu · 6 telvarar
Korrektión ▾

TB1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count) · TB2: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB4: Koya System (KS) (Gamepoints/Limit 50") · TB5: Number of games won with black (BWG) (Gamepoints, Forfeited games count)

PlássTelvariRpStig
1Delgado Ortega, Aris OsvaldoPAN · 1820 · Nr. 324125TB1 0 · TB2 5 · TB3 10 · TB4 2 · TB5 2
2Albornoz Lugo, Carlos GuillermoPAN · 1747 · Nr. 417694TB1 0 · TB2 4 · TB3 6 · TB4 1 · TB5 2
3To Choy, Wen LiPAN · 0 · Nr. 117683TB1 0 · TB2 3 · TB3 3 · TB4 0 · TB5 1
4Noriega Rodriguez, Matias AlbertoPAN · 1683 · Nr. 514901,5TB1 0 · TB2 1 · TB3 0,75 · TB4 0 · TB5 1
5CM Barria Valdez, Blass ErnestoPAN · 1830 · Nr. 214891,5TB1 0 · TB2 1 · TB3 0,75 · TB4 0 · TB5 0
6Castellanos Acevedo, Abigail AbisagPAN · 0 · Nr. 68960TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0