TurnauskeskusTila tuntematon#1521909

INTERMED UCP 2026 ABSOLUTO

Paraguay ( PAR )UCP LAGO - Ciudad del Este, Paraguay.2026/10/18 – 2026/10/18Sveitsi · 7 KierroksetParaguay ( PAR ) · UCP LAGO - Ciudad del Este, Paraguay.10/18 – 10/18Sveitsi · 7 KierroksetPikashakki · 5+3Keskimääräinen Vahvuusluku 140011 pelaajaa

Turnauksen päivitys: Pelaajan tiedot, Historiallinen Sijoitukset. Jotkut osat ovat väliaikaisesti käytettävissä.

Pääasiallinen välimies
AN Guillermo Pérez
Turnauksen johtaja
OI Guillermo Pérez
Järjestäjä
OI Guillermo Pérez
Vahvuusluku laskelmat
-
Sijainti
UCP LAGO - Ciudad del Este, Paraguay. ↗
Keskimääräinen Vahvuusluku
1400
Otteluparit ohjelma
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnauksen yksityiskohdat
Turnaus
INTERMED UCP 2026 ABSOLUTO
Federaatio
Paraguay ( PAR )
päivämäärä
2026-10-18
muotoilu
Sveitsi
Kierrokset
7
Ajan hallinta
Pikashakki · 5+3
Pääasiallinen välimies
AN Guillermo Pérez
Turnauksen johtaja
OI Guillermo Pérez
Järjestäjä
OI Guillermo Pérez
Vahvuusluku laskelmat
-
Keskimääräinen Vahvuusluku
1400
Sisäänkäynti
11

Tietolähde

Näytä lähde

Tietolähde

Näytä lähde

Sijoitukset

INTERMED UCP 2026 ABSOLUTO · Sijoitukset
Rankit№PelaajaFEDVahvuuslukuPisteetTB1TB2TB3
15Da Cunha, RobertoPAR05011,513,5
26Gaona, EzequielPAR04013,515,5
31Alves, MatheusPAR03013,514,5
43Costa, IuriPAR0301113
57Magalhaes, GabrielPAR0301012
610Loreiro, LucasPAR02,501113,5
711Ferreira, HugoPAR02,509,512
82Campelo, ErickPAR0201517,5
99Roman, RuanPAR0201416
108Melo, PedroPAR02010,511,5
114Da Costa, PedroPAR0101011
Lopullinen ranking · 11 pelaajia
Vertailukriteerit ▾

TB1: Suora tapaaminen (DE) · TB2: Buchholz Vertailukriteerit muuttuva (2023) (Pelipisteet, Cut1) · TB3: Buchholz Vertailukriteerit muuttuvat (2023) (Pelipisteet)

RankitPelaajaPisteet
1Da Cunha, RobertoPAR · 0 · № 55TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 13,5
2Gaona, EzequielPAR · 0 · № 64TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 15,5
3Alves, MatheusPAR · 0 · № 13TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 14,5
4Costa, IuriPAR · 0 · № 33TB1 0 · TB2 11 · TB3 13
5Magalhaes, GabrielPAR · 0 · № 73TB1 0 · TB2 10 · TB3 12
6Loreiro, LucasPAR · 0 · № 102,5TB1 0 · TB2 11 · TB3 13,5
7Ferreira, HugoPAR · 0 · № 112,5TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 12
8Campelo, ErickPAR · 0 · № 22TB1 0 · TB2 15 · TB3 17,5
9Roman, RuanPAR · 0 · № 92TB1 0 · TB2 14 · TB3 16
10Melo, PedroPAR · 0 · № 82TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 11,5
11Da Costa, PedroPAR · 0 · № 41TB1 0 · TB2 10 · TB3 11