TurneringscenterAfsluttet#1516892

Copa 11+ 1 TORNEO BLITZ (Dia del Juanjo)

Bolivia ( BOL )El garaje Amarillo2026/10/11 – 2026/10/11Schweizisk · 8 RunderBolivia ( BOL ) · El garaje Amarillo10/11 – 10/11Schweizisk · 8 RunderLynskak · 3 minutos a finishGennemsnit Ratingtal / alder 1698 / 2211 spillere

Opdatering af turneringsdata: Spilleroplysninger, Historisk Stilling. Nogle dele er midlertidigt ikke tilgængelige.

Hæve voldgiftsmand
Daniel Calle
Arbitrer
Bruno Escalier
Turneringsdirektør
—
Organiserer
Gens Una Licens
Ratingtal beregning
-
beliggenhed
El garaje Amarillo ↗
Gennemsnit Ratingtal / gennemsnitlig alder
1698 / 22
Parringer program
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turneringsdetaljer
Turnering
Copa 11+ 1 TORNEO BLITZ (Dia del Juanjo)
Federation
Bolivia ( BOL )
datoer
2026-10-11
Formater
Schweizisk
Runder
8
Tidskontrol
Lynskak · 3 minutos a finish
Hæve voldgiftsmand
Daniel Calle
Arbitrer
Bruno Escalier
Turneringsdirektør
—
Organiserer
Gens Una Licens
Ratingtal beregning
-
Gennemsnit Ratingtal / gennemsnitlig alder
1698 / 22
Indtægter
11

Kildeinformation

Se kilde

Kildeinformation

Se kilde

Slutstilling Efter 8 Runder

Copa 11+ 1 TORNEO BLITZ (Dia del Juanjo) · Slutstilling Efter 8 Runder
Ranking№SpillerFEDRatingtalPointerneTB1
14Alanoca Torrez, JeffersonBOL18156,532
21CMMayta Aiza, MavericBOL2252638
37Mattos Tejeda, Josue MoisesBOL1679535,5
46Cachi Sirpa, Bryan FernandoBOL1707532,5
511Flores Gutierrez, Yahir DenilsonBOL04,539,5
62Rodriguez Lujan, Oliver AlbertBOL18344,534
73Mayta Aiza, VicmarBOL18334,534
85Silicuana Quispe, CristhianBOL17464,531,5
98Paxi Mamani, Jorge JoelBOL16763,539
1010Churata Huacani, John OsmanBOL1563334
119Chambi Alcazar, AlvaroBOL1578134