Centrum turnajeUkončeno#1522879

17. Münsteraner ELO-Blitzturnier

Německo ( GER )Münster2026/10/20 – 2026/10/20Švýcarsko · 13 KolaNěmecko ( GER ) · Münster10/20 – 10/20Švýcarsko · 13 Kola3min / all 2s / movePrůměrný Elo 185158 hráčů

Aktualizace data turnaje: Údaje o hráči. Některé části jsou dočasně nedostupné.

Hlavní rozhodčí
FSR Finn Christopher Petersen (12964840)
Místopředseda rozhodčího
NSR Felix Pulter (16274245)
Turnajový ředitel
—
Organizátoři
FSR Finn Christopher Petersen (12964840)
Výpočet Elo
-
Umístění
Münster ↗
Průměrný Elo
1851
Losování programy
Swiss-Chess from Franz-Josef Weber ↗
Podrobnosti o turnaji
Turnaj
17. Münsteraner ELO-Blitzturnier
Federace
Německo ( GER )
Umístění
Münster ↗
Datum
2026-10-20
Formát
Švýcarsko
Kola
13
Kontrola času
3min / all 2s / move
Hlavní rozhodčí
FSR Finn Christopher Petersen (12964840)
Místopředseda rozhodčího
NSR Felix Pulter (16274245)
Turnajový ředitel
—
Organizátoři
FSR Finn Christopher Petersen (12964840)
Výpočet Elo
-
Průměrný Elo
1851
vstupní
58

Zdrojové informace

Zobrazit zdroj

Zdrojové informace

Zobrazit zdroj

Konečné pořadí Po 13 Kola

17. Münsteraner ELO-Blitzturnier · Konečné pořadí Po 13 Kola
Rankování№HráčFEDElobodyTB1TB2
11IMRao, SharanIND229011,590,586
22FMSchwitkowski, LukaGER2265119179,5
310Aarush, BhatIND202899364,75
45Gallas, NoelGER218099361,5
56CMVollbehr, BjarneGER2133893,555
64Schimnatkowski, LukasGER2182873,547,5
717Schütte, TobiasGER19947,59047
812Praszczalek, JakubGER20157,58144,75
915Atar, EfecanGER1998792,547,5
1014Rohfleisch, DanielGER2008790,545,75
113Mikeladze, BerdiaGEO224779045
1218Angada, HPIND1985783,541
1311Aguike, ToshiyaGER202278143,75
1413Heiligtag, MatthiasGER201177944,75
158Andersen, JonathanGER210977737,5
1627Nagataki, KotaJPN1901775,541
1724Kaiser, MarkusGER1926775,538,25
1838Grewe, MarkusGER1789769,540
199Zhang, XihengNED20366,578,538,75
2021Hering, Frank AndreasGER19766,577,538,25
2120Schacht, DavidGER19816,57335,5
2223Aguike, ChideraGER19346,572,534,5
2339Wiltschut, ArneGER17716,569,532,75
2435Le, EliasGER18036,567,531,75
2550Betz, NiclasGER15996,565,530,25
2633Köhne, ArnoGER183667735
2726Fetahovic, SarahGER190167431,5
2834Heitmann, ErikGER1824672,530,5
2922ter Horst, CarstenGER195867232
3032Irtes, DenizTUR1841671,529,5
3143Tesic, LukaGER172067130,5
3255Atar, Semih AkifGER146867033
3316Schmidt, BorisGER199866632,25
3428Cigelski, RudolfGER1894662,523,5
3529Römer, UriGER18785,57833,75
3625Pinnau, HannesGER19255,576,532,75
3748Mertens, Dominik AlexanderGER16305,567,528,5
3837Seifert, HendrikGER17905,566,525,5
3940Bohle, JasperGER174857832,75
4019Irtes, DorukTUR1982574,524,5
4130Hügel, GuidoGER1857572,521,5
4236Toman, DariusGER179856724,5
4354Aadhvika, AIND1471566,525
4442Olbrich, LeonardGER173456018,5
4549Maurer, KonstantinGER16094,555,516
4641Geier, AdrianGER17454,55516,5
4744Tiller, OliverGER1712470,522,25
4831Arushi Severin Helen, D SilvaIND184946720
—45Ablohina, IngaUKR167146720
5046Stentrup, LeviGER164146015
V závěrečném rangu · 58 hráči
Pomocná hodnocení ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023)

RankováníHráčbody
1IM Rao, SharanIND · 2290 · № 111,5TB1 90,5 · TB2 86
9Atar, EfecanGER · 1998 · № 157TB1 92,5 · TB2 47,5
12Angada, HPIND · 1985 · № 187TB1 83,5 · TB2 41
17Kaiser, MarkusGER · 1926 · № 247TB1 75,5 · TB2 38,25
19Zhang, XihengNED · 2036 · № 96,5TB1 78,5 · TB2 38,75
22Aguike, ChideraGER · 1934 · № 236,5TB1 72,5 · TB2 34,5
23Wiltschut, ArneGER · 1771 · № 396,5TB1 69,5 · TB2 32,75
24Le, EliasGER · 1803 · № 356,5TB1 67,5 · TB2 31,75
25Betz, NiclasGER · 1599 · № 506,5TB1 65,5 · TB2 30,25
30Irtes, DenizTUR · 1841 · № 326TB1 71,5 · TB2 29,5
35Römer, UriGER · 1878 · № 295,5TB1 78 · TB2 33,75
36Pinnau, HannesGER · 1925 · № 255,5TB1 76,5 · TB2 32,75
38Seifert, HendrikGER · 1790 · № 375,5TB1 66,5 · TB2 25,5
40Irtes, DorukTUR · 1982 · № 195TB1 74,5 · TB2 24,5
41Hügel, GuidoGER · 1857 · № 305TB1 72,5 · TB2 21,5
46Geier, AdrianGER · 1745 · № 414,5TB1 55 · TB2 16,5
47Tiller, OliverGER · 1712 · № 444TB1 70,5 · TB2 22,25