Centrum turnajeUkončeno#1508875

Pishgam Cup Blitz 22 Mehr 1405

Írán ( IRI )TEHRAN2026/10/14 – 2026/10/14Švýcarsko · 13 KolaÍrán ( IRI ) · TEHRAN10/14 – 10/14Švýcarsko · 13 KolaBleskový šach · Blitz: 3 minutes for game with 2 seconds increment from move 1průměr Elo / věk 1590 / 18113 hráčů

Aktualizace data turnaje: Údaje o hráči. Některé části jsou dočasně nedostupné.

Hlavní rozhodčí
Mohamad ebrahim khan Abry mahsa22590420
Místopředseda rozhodčího
Moasses far elahe22586121
Rozhodčí
Sohrabi Samane22505970-Ghaderian Pouria536000108-
Turnajový ředitel
—
Organizátoři
—
Výpočet Elo
-
Umístění
TEHRAN ↗
Průměrný věk Elo
1590 / 18
Losování programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Podrobnosti o turnaji
Turnaj
Pishgam Cup Blitz 22 Mehr 1405
Federace
Írán ( IRI )
Umístění
TEHRAN ↗
Datum
2026-10-14
Formát
Švýcarsko
Kola
13
Kontrola času
Bleskový šach · Blitz: 3 minutes for game with 2 seconds increment from move 1
Hlavní rozhodčí
Mohamad ebrahim khan Abry mahsa22590420
Místopředseda rozhodčího
Moasses far elahe22586121
Rozhodčí
Sohrabi Samane22505970-Ghaderian Pouria536000108-
Turnajový ředitel
—
Organizátoři
—
Výpočet Elo
-
Průměrný věk Elo
1590 / 18
vstupní
113

Zdrojové informace

Zobrazit zdroj

Zdrojové informace

Zobrazit zdroj

Konečné pořadí Po 13 Kola

Pishgam Cup Blitz 22 Mehr 1405 · Konečné pořadí Po 13 Kola
Rankování№HráčFEDElobodyTB1TB2TB3Krtg ±
11Safaee, SepehrIRI21671201131032020
24Ganjeh, YousefIRI2002110116952044,4
321Mahmoodi, ParmidaIRI183310,51111,5842077,4
47Babaei, Amir HosseinIRI192610,50117,590,52060,4
510Torabi Kachosangi, Amir MohammadIRI189990112682035,8
617Shahbazi, KasraIRI184990111,569,752026,8
76Kiashemshaki, KuroshIRI19359010865,754072
813Aboutalebi, Seyed AriyanIRI186290106664045,6
99WCMMohammadi, MaryamIRI19108,50108,561,752015,6
105Rezaei, MonaIRI19468,5010765,75200,2
1119KHani, AlirezaIRI18378,5010059,752026,2
1222Safaei, RasoulIRI18308,5099,561,752032,8
1316Hassan Pour Anzabi, ArmitaIRI18508,5098,559,75409,6
1423Gholizadeh, ParyaIRI18298,509658,752037,2
1528Heydari, TarlanIRI17968,509253,54038,8
1630Tohid Nia, MelikaIRI17908,508851,752023,6
17111Soli, AliIRI080107,559,5——
1862Emam jammaat, MaryamIRI163980102,557,52082,6
1911Faridani, FarshadIRI18738010253,5207
2018Jafari, RezaIRI183880965320-8,8
2134Ghaderi, IliyaIRI17758096504038,8
2227Kangavari, HananeIRI17988091,552,52017,8
2339Shafaei, RoxanaIRI17478091,550,54039,2
2443Majd Amoli, PoriaIRI17288090,553,52044,6
2559Jahan Dideh, AynazIRI1657808744,52057
2653Sahraei, Mohammad sadeghIRI1679808649,52044,6
2733Assaf, AbbasLBN1778808543,52014,4
2838Kazemi, RadinIRI17498082,54240-32,4
2914Ale Boye, SamaIRI18527,50106,554,754031,2
3049Ali hemati, FatemehIRI17077,509648,52021,6
3182Hosseini, SogolIRI15247,5092,551,252094,2
3215Amini, EsmaeilIRI185170104,54820-19,2
3357Mahmoodi, ElenaIRI16637096,5464078
3412Faridani, LaleIRI18657094,54620-36
3556Mahmoudi, DianaIRI1671709041,52036,6
3645AlizadehMastan abad, KosarIRI17177089444054,4
3758Momeni, SafaIRI16617089432039,4
3824Mohsen zafari, MohsenIRI18197087,54220-31,4
3946Sharif Niya, ArsamIRI17157087,5424040,8
4036Andishe, PoyanIRI17667085,540403,2
4131Kazemzade, MohsenIRI17857084,54220-50
4225Mohammad Vand Kiaei, MobinaIRI180770833920-26
4347Maghrouri, MajidIRI171270833920-14
4498Heydari, NafisehIRI07082,540,5——
4526Akbar Pour, HasanIRI179970813920-38,8
4637Pour dokht, KimiaIRI1763708039,520-43,8
4780Pour mehran, SabaIRI15487078372056,4
4829Mohammadi, MonaIRI17946,5085,536,7520-27,8
4955Naseri, Ahmad rezaIRI16766096,53820-3
5020Mousavi Tabar, Seyed Mohammad salehIRI183660943620-47,4
V závěrečném rangu · 113 hráči
Pomocná hodnocení ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Buchholz Pomocná hodnocení Variabilní (2023) (Partiové body) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

RankováníHráčbody
1Safaee, SepehrIRI · 2167 · № 112TB1 0 · TB2 113 · TB3 103
2Ganjeh, YousefIRI · 2002 · № 411TB1 0 · TB2 116 · TB3 95
3Mahmoodi, ParmidaIRI · 1833 · № 2110,5TB1 1 · TB2 111,5 · TB3 84
4Babaei, Amir HosseinIRI · 1926 · № 710,5TB1 0 · TB2 117,5 · TB3 90,5
6Shahbazi, KasraIRI · 1849 · № 179TB1 0 · TB2 111,5 · TB3 69,75
7Kiashemshaki, KuroshIRI · 1935 · № 69TB1 0 · TB2 108 · TB3 65,75
9WCM Mohammadi, MaryamIRI · 1910 · № 98,5TB1 0 · TB2 108,5 · TB3 61,75
10Rezaei, MonaIRI · 1946 · № 58,5TB1 0 · TB2 107 · TB3 65,75
11KHani, AlirezaIRI · 1837 · № 198,5TB1 0 · TB2 100 · TB3 59,75
12Safaei, RasoulIRI · 1830 · № 228,5TB1 0 · TB2 99,5 · TB3 61,75
13Hassan Pour Anzabi, ArmitaIRI · 1850 · № 168,5TB1 0 · TB2 98,5 · TB3 59,75
14Gholizadeh, ParyaIRI · 1829 · № 238,5TB1 0 · TB2 96 · TB3 58,75
15Heydari, TarlanIRI · 1796 · № 288,5TB1 0 · TB2 92 · TB3 53,5
16Tohid Nia, MelikaIRI · 1790 · № 308,5TB1 0 · TB2 88 · TB3 51,75
17Soli, AliIRI · 0 · № 1118TB1 0 · TB2 107,5 · TB3 59,5
18Emam jammaat, MaryamIRI · 1639 · № 628TB1 0 · TB2 102,5 · TB3 57,5
19Faridani, FarshadIRI · 1873 · № 118TB1 0 · TB2 102 · TB3 53,5
20Jafari, RezaIRI · 1838 · № 188TB1 0 · TB2 96 · TB3 53
21Ghaderi, IliyaIRI · 1775 · № 348TB1 0 · TB2 96 · TB3 50
22Kangavari, HananeIRI · 1798 · № 278TB1 0 · TB2 91,5 · TB3 52,5
23Shafaei, RoxanaIRI · 1747 · № 398TB1 0 · TB2 91,5 · TB3 50,5
24Majd Amoli, PoriaIRI · 1728 · № 438TB1 0 · TB2 90,5 · TB3 53,5
25Jahan Dideh, AynazIRI · 1657 · № 598TB1 0 · TB2 87 · TB3 44,5
26Sahraei, Mohammad sadeghIRI · 1679 · № 538TB1 0 · TB2 86 · TB3 49,5
27Assaf, AbbasLBN · 1778 · № 338TB1 0 · TB2 85 · TB3 43,5
28Kazemi, RadinIRI · 1749 · № 388TB1 0 · TB2 82,5 · TB3 42
29Ale Boye, SamaIRI · 1852 · № 147,5TB1 0 · TB2 106,5 · TB3 54,75
30Ali hemati, FatemehIRI · 1707 · № 497,5TB1 0 · TB2 96 · TB3 48,5
31Hosseini, SogolIRI · 1524 · № 827,5TB1 0 · TB2 92,5 · TB3 51,25
32Amini, EsmaeilIRI · 1851 · № 157TB1 0 · TB2 104,5 · TB3 48
33Mahmoodi, ElenaIRI · 1663 · № 577TB1 0 · TB2 96,5 · TB3 46
34Faridani, LaleIRI · 1865 · № 127TB1 0 · TB2 94,5 · TB3 46
35Mahmoudi, DianaIRI · 1671 · № 567TB1 0 · TB2 90 · TB3 41,5
37Momeni, SafaIRI · 1661 · № 587TB1 0 · TB2 89 · TB3 43
38Mohsen zafari, MohsenIRI · 1819 · № 247TB1 0 · TB2 87,5 · TB3 42
39Sharif Niya, ArsamIRI · 1715 · № 467TB1 0 · TB2 87,5 · TB3 42
40Andishe, PoyanIRI · 1766 · № 367TB1 0 · TB2 85,5 · TB3 40
41Kazemzade, MohsenIRI · 1785 · № 317TB1 0 · TB2 84,5 · TB3 42
43Maghrouri, MajidIRI · 1712 · № 477TB1 0 · TB2 83 · TB3 39
44Heydari, NafisehIRI · 0 · № 987TB1 0 · TB2 82,5 · TB3 40,5
45Akbar Pour, HasanIRI · 1799 · № 267TB1 0 · TB2 81 · TB3 39
46Pour dokht, KimiaIRI · 1763 · № 377TB1 0 · TB2 80 · TB3 39,5
47Pour mehran, SabaIRI · 1548 · № 807TB1 0 · TB2 78 · TB3 37
48Mohammadi, MonaIRI · 1794 · № 296,5TB1 0 · TB2 85,5 · TB3 36,75
49Naseri, Ahmad rezaIRI · 1676 · № 556TB1 0 · TB2 96,5 · TB3 38