Centrum turnajeUkončeno#1506380

U.E. Nueva Jerusalen 1ro - 3ro Secundaria Mixto "TORNEO INTERCOLEGIAL"

Bolívie ( BOL )Av. Carabobo, cerca a la subalcaldia distrito 4. rio seco - El Alto2026/09/27 – 2026/09/27Švýcarsko · 7 KolaBolívie ( BOL ) · Av. Carabobo, cerca a la subalcaldia distrito 4. rio seco - El Alto09/27 – 09/27Švýcarsko · 7 KolaRapid · 10 minutos a Finishprůměr Elo / věk 1061 / 1437 hráčů

Aktualizace data turnaje: Údaje o hráči, Historie Pořadí. Některé části jsou dočasně nedostupné.

Hlavní rozhodčí
Miranda, Juan 3305350
Místopředseda rozhodčího
Huanca, Edson 3305236
Turnajový ředitel
—
Organizátoři
U.E. Nueva Jerusalen
Výpočet Elo
-
Umístění
Av. Carabobo, cerca a la subalcaldia distrito 4. rio seco - El Alto ↗
Průměrný věk Elo
1061 / 14
Losování programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Podrobnosti o turnaji
Turnaj
U.E. Nueva Jerusalen 1ro - 3ro Secundaria Mixto "TORNEO INTERCOLEGIAL"
Federace
Bolívie ( BOL )
Datum
2026-09-27
Formát
Švýcarsko
Kola
7
Kontrola času
Rapid · 10 minutos a Finish
Hlavní rozhodčí
Miranda, Juan 3305350
Místopředseda rozhodčího
Huanca, Edson 3305236
Turnajový ředitel
—
Organizátoři
U.E. Nueva Jerusalen
Výpočet Elo
-
Průměrný věk Elo
1061 / 14
vstupní
37

Zdrojové informace

Zobrazit zdroj

Zdrojové informace

Zobrazit zdroj

Konečné pořadí Po 7 Kola

U.E. Nueva Jerusalen 1ro - 3ro Secundaria Mixto "TORNEO INTERCOLEGIAL" · Konečné pořadí Po 7 Kola
Rankování№HráčFEDElobodyTB1TB2TB3
12Murga Paz, Diego EmanuelBOL15696,5028,528,25
23Cordero Yahuincha, Uriel BensonBOL15156028,524
31Veizaga Mamani, Kirsten IvanaBOL17715,502620,75
44Herrera Gomez, Jons AvanBOL1410503020,5
57Cabrera Quispe, AarónBOL05029,518
627Mamani Navarro, Daynor AarónBOL05023,517,5
731Mejia, JeremyBOL04,5127,517,75
814Gerra Chuquimia, LeonelBOL04,5223,514,75
932Miranda Torres, Johana DirceBOL04,522315,25
1012Esquivel, JoelBOL0402612,5
1135Vargas Huanca, WaraBOL0402611,5
1233Montaño, JeffersonBOL0402512,5
1313Flores, DilanBOL04024,511
1437Velasquez, JeremyBOL0401912,5
159Calizaya Vargas, FabianBOL03,5025,512,5
1618Humerez, LeonelBOL03,5023,59,75
1729Mamani, NeymarBOL03,50209
1811Chura, NicolBOL03,50197,25
1922Luque, MairynBOL03,50197,25
2017Huanca, LuisBOL03025,59
2120Loayza, ElkynBOL030258,75
2219Limachi, YunmiBOL03023,59
236Arratia, NeithanBOL03022,510
2424Mamani Laura, Maria AngelaBOL030219,25
2516Huanca, EsmeraldaBOL03019,59
2610Chuquimia, NahomyBOL03019,57
2715Huanca, DannaBOL02,50205,75
2836Velasco, RosioBOL02,50186,25
2921Loza, DavidBOL02023,55
3026Mamani, Maria AngelicaBOL02019,54
315Aro Mita, Aracely WaraBOL02018,54,5
3228Mamani, NayeliBOL02017,53
3325Mamani Mamani, ArianaBOL01020,51
348Caceres Conrrady, Adriana IsabelBOL00000
3523Mamani, DarlingBOL00000
3630Mamani, RandyBOL00000
3734Sanchez, JoaquinBOL00000
V závěrečném rangu · 37 hráči
Pomocná hodnocení ▾

TB1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RankováníHráčbody
1Murga Paz, Diego EmanuelBOL · 1569 · № 26,5TB1 0 · TB2 28,5 · TB3 28,25
5Cabrera Quispe, AarónBOL · 0 · № 75TB1 0 · TB2 29,5 · TB3 18
7Mejia, JeremyBOL · 0 · № 314,5TB1 1 · TB2 27,5 · TB3 17,75
8Gerra Chuquimia, LeonelBOL · 0 · № 144,5TB1 2 · TB2 23,5 · TB3 14,75
9Miranda Torres, Johana DirceBOL · 0 · № 324,5TB1 2 · TB2 23 · TB3 15,25
10Esquivel, JoelBOL · 0 · № 124TB1 0 · TB2 26 · TB3 12,5
11Vargas Huanca, WaraBOL · 0 · № 354TB1 0 · TB2 26 · TB3 11,5
12Montaño, JeffersonBOL · 0 · № 334TB1 0 · TB2 25 · TB3 12,5
13Flores, DilanBOL · 0 · № 134TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 11
14Velasquez, JeremyBOL · 0 · № 374TB1 0 · TB2 19 · TB3 12,5
15Calizaya Vargas, FabianBOL · 0 · № 93,5TB1 0 · TB2 25,5 · TB3 12,5
16Humerez, LeonelBOL · 0 · № 183,5TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 9,75
17Mamani, NeymarBOL · 0 · № 293,5TB1 0 · TB2 20 · TB3 9
18Chura, NicolBOL · 0 · № 113,5TB1 0 · TB2 19 · TB3 7,25
19Luque, MairynBOL · 0 · № 223,5TB1 0 · TB2 19 · TB3 7,25
20Huanca, LuisBOL · 0 · № 173TB1 0 · TB2 25,5 · TB3 9
21Loayza, ElkynBOL · 0 · № 203TB1 0 · TB2 25 · TB3 8,75
22Limachi, YunmiBOL · 0 · № 193TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 9
23Arratia, NeithanBOL · 0 · № 63TB1 0 · TB2 22,5 · TB3 10
24Mamani Laura, Maria AngelaBOL · 0 · № 243TB1 0 · TB2 21 · TB3 9,25
25Huanca, EsmeraldaBOL · 0 · № 163TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 9
26Chuquimia, NahomyBOL · 0 · № 103TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 7
27Huanca, DannaBOL · 0 · № 152,5TB1 0 · TB2 20 · TB3 5,75
28Velasco, RosioBOL · 0 · № 362,5TB1 0 · TB2 18 · TB3 6,25
29Loza, DavidBOL · 0 · № 212TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 5
30Mamani, Maria AngelicaBOL · 0 · № 262TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 4
31Aro Mita, Aracely WaraBOL · 0 · № 52TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 4,5
32Mamani, NayeliBOL · 0 · № 282TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 3
33Mamani Mamani, ArianaBOL · 0 · № 251TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 1
35Mamani, DarlingBOL · 0 · № 230TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
36Mamani, RandyBOL · 0 · № 300TB1 0 · TB2 0 · TB3 0
37Sanchez, JoaquinBOL · 0 · № 340TB1 0 · TB2 0 · TB3 0