Centrum turnajeNeznámý stav#1504770

Mid-Autumn Chess Tournament 2026_Under 12

Malajsie ( MAS )SUNGEI WANG PLAZA2026/09/26 – 2026/09/26Švýcarsko · 6 KolaMalajsie ( MAS ) · SUNGEI WANG PLAZA09/26 – 09/26Švýcarsko · 6 KolaRapid · 15min + 2sprůměr Elo / věk 1033 / 1139 hráčů

Aktualizace data turnaje: Údaje o hráči, Historie Pořadí. Některé části jsou dočasně nedostupné.

Hlavní rozhodčí
IA Ahmad Nazari, Ellie Emira Syamimi 5711835
Místopředseda rozhodčího
IA Chong, Yong Soon 5717612
Rozhodčí
Yap, Benjamin Jun Hong 6204937; Lim Wei Jen; Ezekiel Issac
Turnajový ředitel
KINGSLEY FONG
Organizátoři
MEGA CHESS
Výpočet Elo
-
Umístění
SUNGEI WANG PLAZA ↗
Průměrný věk Elo
1033 / 11
Losování programy
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Podrobnosti o turnaji
Turnaj
Mid-Autumn Chess Tournament 2026_Under 12
Federace
Malajsie ( MAS )
Datum
2026-09-26
Formát
Švýcarsko
Kola
6
Kontrola času
Rapid · 15min + 2s
Hlavní rozhodčí
IA Ahmad Nazari, Ellie Emira Syamimi 5711835
Místopředseda rozhodčího
IA Chong, Yong Soon 5717612
Rozhodčí
Yap, Benjamin Jun Hong 6204937; Lim Wei Jen; Ezekiel Issac
Turnajový ředitel
KINGSLEY FONG
Organizátoři
MEGA CHESS
Výpočet Elo
-
Průměrný věk Elo
1033 / 11
vstupní
39

Oznámení organizátora

A = U09 [Red] B = U12 [Yellow] C = U18 [Blue]

Zdrojové informace

Zobrazit zdroj

Oznámení organizátora

A = U09 [Red] B = U12 [Yellow] C = U18 [Blue]

Zdrojové informace

Zobrazit zdroj

Pořadí

Mid-Autumn Chess Tournament 2026_Under 12 · Pořadí
Rankování№HráčFEDElobodyTB1TB2TB3TB4TB5TB6
11Teoh, Zhi Xiang IsaacMAS16984,50151815,75414,5
231Ong, Zhong HuiMAS04,50141613,75414,5
32Chong, Chiaw ZhengMAS16004,5012,514,512,75414,5
46Cheng, Tao XunMAS040141611,5413
537Wong, Jing SenMAS04011,513,510,5412
639Zhuang, ZiqianMAS04011129410
77Chin, SeazenMAS03,5014169,25310,5
814Goh, Kai FongMAS03,5013147,75311,5
932Rowan, LimMAS03,5011,513,57,75311,5
1019Kayden, Foo Rui-YangMAS03015,517,58,539
1113Ethan, Chong Yu ChengMAS03015,516,58312
123Aiden, Foo Rui-FengMAS03013,514,56310
1329Ng, Kai Jeat IsaacMAS03012,514,56,5310
1423Leong, ZyinMAS03012,513,55310
1520Koh, Jun Hao CalebMAS03012,513,5536
1636Tharrshini, RajMAS03011,513,56,5310
1722Lee, Xing RongMAS03010,511,5538
1830Ong, Hsing YouMAS0301012638
1917Hoh, Jun EeMAS02,5011,5123,7527,5
209Chooi, Cheng EenMAS02,509,5102,7526,5
2111Devann, Ooi Qi Henng VickneswarenMAS02013,514,5327
2212Ethan, ChhanMAS02012,513,5427
2315Hee, Jin HerngMAS0201212,52,527
248Chong, Yu ErnMAS02011,512,5327
2516Hezekiah, See Yi KaMAS02011,512,5327
2610Chow, Yan PoMAS0201113426
2738Zen, Siew Wen QingMAS0209,510,5326
2818Jay, Lim Sheng JieMAS0209,510,5225
295Benjamin, Lai Wen LeMAS0209,5101,526
3026Low, Chi HinMAS02099,51,524
3127Lucas, Yap Hao QianMAS0208,591,524
324Au, Qian YiMAS0101213112
3324Lim Jin Yu,MAS0109,510,5115
3428Max, Ong Man HoMAS010910112
3534Teh, Hao ShengMAS0108,590,511
3633Tan, Zi XuanMAS01088,50,513
3735Teh, Yu ChenMAS00,508,590,2501
3825Loh, Zhen YeapMAS00,506,570,2501
3921Lee, BodenMAS00000000
V závěrečném rangu · 39 hráči
Pomocná hodnocení ▾

TB1: Přímé setkání (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB4: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB5: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count) · TB6: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints)

RankováníHráčbody
1Teoh, Zhi Xiang IsaacMAS · 1698 · № 14,5TB1 0 · TB2 15 · TB3 18 · TB4 15,75 · TB5 4 · TB6 14,5
2Ong, Zhong HuiMAS · 0 · № 314,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 16 · TB4 13,75 · TB5 4 · TB6 14,5
3Chong, Chiaw ZhengMAS · 1600 · № 24,5TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 14,5 · TB4 12,75 · TB5 4 · TB6 14,5
4Cheng, Tao XunMAS · 0 · № 64TB1 0 · TB2 14 · TB3 16 · TB4 11,5 · TB5 4 · TB6 13
5Wong, Jing SenMAS · 0 · № 374TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 13,5 · TB4 10,5 · TB5 4 · TB6 12
6Zhuang, ZiqianMAS · 0 · № 394TB1 0 · TB2 11 · TB3 12 · TB4 9 · TB5 4 · TB6 10
7Chin, SeazenMAS · 0 · № 73,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 16 · TB4 9,25 · TB5 3 · TB6 10,5
8Goh, Kai FongMAS · 0 · № 143,5TB1 0 · TB2 13 · TB3 14 · TB4 7,75 · TB5 3 · TB6 11,5
9Rowan, LimMAS · 0 · № 323,5TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 13,5 · TB4 7,75 · TB5 3 · TB6 11,5
10Kayden, Foo Rui-YangMAS · 0 · № 193TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 17,5 · TB4 8,5 · TB5 3 · TB6 9
11Ethan, Chong Yu ChengMAS · 0 · № 133TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 16,5 · TB4 8 · TB5 3 · TB6 12
12Aiden, Foo Rui-FengMAS · 0 · № 33TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 14,5 · TB4 6 · TB5 3 · TB6 10
13Ng, Kai Jeat IsaacMAS · 0 · № 293TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 14,5 · TB4 6,5 · TB5 3 · TB6 10
14Leong, ZyinMAS · 0 · № 233TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 13,5 · TB4 5 · TB5 3 · TB6 10
15Koh, Jun Hao CalebMAS · 0 · № 203TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 13,5 · TB4 5 · TB5 3 · TB6 6
16Tharrshini, RajMAS · 0 · № 363TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 13,5 · TB4 6,5 · TB5 3 · TB6 10
17Lee, Xing RongMAS · 0 · № 223TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 11,5 · TB4 5 · TB5 3 · TB6 8
18Ong, Hsing YouMAS · 0 · № 303TB1 0 · TB2 10 · TB3 12 · TB4 6 · TB5 3 · TB6 8
19Hoh, Jun EeMAS · 0 · № 172,5TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 12 · TB4 3,75 · TB5 2 · TB6 7,5
20Chooi, Cheng EenMAS · 0 · № 92,5TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 10 · TB4 2,75 · TB5 2 · TB6 6,5
21Devann, Ooi Qi Henng VickneswarenMAS · 0 · № 112TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 14,5 · TB4 3 · TB5 2 · TB6 7
22Ethan, ChhanMAS · 0 · № 122TB1 0 · TB2 12,5 · TB3 13,5 · TB4 4 · TB5 2 · TB6 7
23Hee, Jin HerngMAS · 0 · № 152TB1 0 · TB2 12 · TB3 12,5 · TB4 2,5 · TB5 2 · TB6 7
24Chong, Yu ErnMAS · 0 · № 82TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 12,5 · TB4 3 · TB5 2 · TB6 7
25Hezekiah, See Yi KaMAS · 0 · № 162TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 12,5 · TB4 3 · TB5 2 · TB6 7
26Chow, Yan PoMAS · 0 · № 102TB1 0 · TB2 11 · TB3 13 · TB4 4 · TB5 2 · TB6 6
27Zen, Siew Wen QingMAS · 0 · № 382TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 10,5 · TB4 3 · TB5 2 · TB6 6
28Jay, Lim Sheng JieMAS · 0 · № 182TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 10,5 · TB4 2 · TB5 2 · TB6 5
29Benjamin, Lai Wen LeMAS · 0 · № 52TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 10 · TB4 1,5 · TB5 2 · TB6 6
30Low, Chi HinMAS · 0 · № 262TB1 0 · TB2 9 · TB3 9,5 · TB4 1,5 · TB5 2 · TB6 4
31Lucas, Yap Hao QianMAS · 0 · № 272TB1 0 · TB2 8,5 · TB3 9 · TB4 1,5 · TB5 2 · TB6 4
32Au, Qian YiMAS · 0 · № 41TB1 0 · TB2 12 · TB3 13 · TB4 1 · TB5 1 · TB6 2
33Lim Jin Yu,MAS · 0 · № 241TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 10,5 · TB4 1 · TB5 1 · TB6 5
34Max, Ong Man HoMAS · 0 · № 281TB1 0 · TB2 9 · TB3 10 · TB4 1 · TB5 1 · TB6 2
35Teh, Hao ShengMAS · 0 · № 341TB1 0 · TB2 8,5 · TB3 9 · TB4 0,5 · TB5 1 · TB6 1
36Tan, Zi XuanMAS · 0 · № 331TB1 0 · TB2 8 · TB3 8,5 · TB4 0,5 · TB5 1 · TB6 3
37Teh, Yu ChenMAS · 0 · № 350,5TB1 0 · TB2 8,5 · TB3 9 · TB4 0,25 · TB5 0 · TB6 1
38Loh, Zhen YeapMAS · 0 · № 250,5TB1 0 · TB2 6,5 · TB3 7 · TB4 0,25 · TB5 0 · TB6 1
39Lee, BodenMAS · 0 · № 210TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0