Centrum turnajeUkončeno#1477606

4. SGL-Open

Německo ( GER )Leipzig2026/10/16 – 2026/10/18Švýcarsko · 5 KolaNěmecko ( GER ) · Leipzig10/16 – 10/18Švýcarsko · 5 Kola40 Z/90 min Rest/15 min 30 s Inkr. ab 1. ZugPrůměrný Elo 175954 hráčů

Aktualizace data turnaje: Údaje o hráči. Některé části jsou dočasně nedostupné.

Hlavní rozhodčí
Hendrik Hoffmann
Turnajový ředitel
—
Organizátoři
—
Výpočet Elo
-
Umístění
Leipzig ↗
Průměrný Elo
1759
Losování programy
Swiss-Chess from Franz-Josef Weber ↗
Podrobnosti o turnaji
Turnaj
4. SGL-Open
Federace
Německo ( GER )
Umístění
Leipzig ↗
Datum
2026-10-16 – 2026-10-18
Formát
Švýcarsko
Kola
5
Kontrola času
40 Z/90 min Rest/15 min 30 s Inkr. ab 1. Zug
Hlavní rozhodčí
Hendrik Hoffmann
Turnajový ředitel
—
Organizátoři
—
Výpočet Elo
-
Průměrný Elo
1759
vstupní
54

Zdrojové informace

Zobrazit zdroj

Zdrojové informace

Zobrazit zdroj

Konečné pořadí Po 5 Kola

4. SGL-Open · Konečné pořadí Po 5 Kola
Rankování№HráčFEDElobodyTB1TB2
13Richter, PhilippGER21914,51614
21Fischer, EdwinGER2290416,512,5
32Herrmann, ArthurGER226541612,25
47Lindenau, JorgeGER204441511,25
510Kehr, AdrianGER199041310
68Zenker, FelixGER20423,51711
76Sedlmayr, DavidGER20463,51710,75
812Kaase, JulianGER19823,51610,5
99Celik, AbdullahGER20133,5159,75
1025Tittmann, JulianGER18683,5148,75
1111Seitz, ManuelGER19883,512,57,25
1216Vogler, JohannesGER19373,5127,75
1323Kirschbaum, Kolja—1885315,59
1419Kirschbaum, Pepe—19153157,5
1524Schmalfuß, RomanGER1873314,57,5
1614Frischmann, LucasGER1956313,57
1721Döhn, FriedemannGER1913313,56
1820Stiehler, MaraGER1914313,55,5
1930van Zyl, JonaGER1825312,55
2028Wehner, TobiasGER18493126
2115Li, JoshuaGER19423125,25
2226Bayer, KlaraGER1863311,56,25
2317Kretschmer, WolfgangGER1937311,55,25
2450Möbert, Lino—0310,54,5
2533Elert, EricGER17782,5145,75
2618Schwalbe, NiclasGER19182,512,54,25
2722Rudolph, SimonGER18932,512,53,5
2840Reulbach, KilianGER16702,5124,75
2946Rinnelt, Coby—14552,511,55,25
3035Markov, AndreyGER17652,511,54,25
3113Prykhodko, Artem—19752,5113,75
3251Hierold, DirkGER02,57,51,75
3336Bacak, MiroslavGER17302133,5
3429Simmank, RobertGER18462132,5
355Zhang, Daniel Tianyi—2094212,54
3641Bacakova, KlaraGER16592124,75
3745Bathmann, Sanaa MariaGER1469211,53
3831Rokhmanova, VitalinaGER18012112,5
3939Wiediker, NiklasGER16912112,5
4037Hierold, TilGER171029,51
4148Heinze, Oliver—141228,51
4243Rokhmanova, MaryjanaGER15271,513,53,75
4338Feitosa Menezes, FloraGER17031,513,52,75
4434Spreer, LutzGER17751,5121,25
4553Dold, VincentGER01,5102
4642Markert, EberhardGER15911,5101,25
4732König, MariusGER1798111,51
4852Schürhoff, TimGER0110,50
4954Wollfarth, Moritz—01100
5047Li, Joey—143217,50
V závěrečném rangu · 52 hráči
Pomocná hodnocení ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023)

RankováníHráčbody
11Seitz, ManuelGER · 1988 · № 113,5TB1 12,5 · TB2 7,25
21Li, JoshuaGER · 1942 · № 153TB1 12 · TB2 5,25
22Bayer, KlaraGER · 1863 · № 263TB1 11,5 · TB2 6,25
24Möbert, Lino · 0 · № 503TB1 10,5 · TB2 4,5
25Elert, EricGER · 1778 · № 332,5TB1 14 · TB2 5,75
26Schwalbe, NiclasGER · 1918 · № 182,5TB1 12,5 · TB2 4,25
27Rudolph, SimonGER · 1893 · № 222,5TB1 12,5 · TB2 3,5
29Rinnelt, Coby · 1455 · № 462,5TB1 11,5 · TB2 5,25
30Markov, AndreyGER · 1765 · № 352,5TB1 11,5 · TB2 4,25
31Prykhodko, Artem · 1975 · № 132,5TB1 11 · TB2 3,75
32Hierold, DirkGER · 0 · № 512,5TB1 7,5 · TB2 1,75
44Spreer, LutzGER · 1775 · № 341,5TB1 12 · TB2 1,25
50Li, Joey · 1432 · № 471TB1 7,5 · TB2 0