Centre de torneigsEstat desconegut#1523243

Copa Nac. ´´Omar Rodriguez´´ in Memoriam. 2026. GRUPO-A

Cuba ( CUB )Nuevitas. Camaguey.2026/10/20 – 2026/10/24Sistema de lliga · 10 RondesCuba ( CUB ) · Nuevitas. Camaguey.10/20 – 10/24Sistema de lliga · 10 Rondesestàndard · 90 min. + 30 seg. de incremento desde la primera jugada.Mitjana Elo 19336 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Llista d'inici, Programa, Dades del jugador. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Format
Sistema de lliga
Entrades
6
Elo càlcul
Rating international
Mitjana Elo
1933
FIDE Event ID
—
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
Copa Nac. ´´Omar Rodriguez´´ in Memoriam. 2026. GRUPO-A
Federació
Cuba ( CUB )
Dates
2026-10-20 – 2026-10-24
Format
Sistema de lliga
Rondes
10
El control del temps
estàndard · 90 min. + 30 seg. de incremento desde la primera jugada.
Arbitratge principal
3503143 Bermudez Gonzalez, Fidel IA.
Direcció del torneig
Fuentes Cruz, Edilberto.
Organitzador
Alberto Sainz, Angel
Elo càlcul
Rating international
Mitjana Elo
1933
Entrades
6
FIDE Event ID
—
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Anunci de l'organitzador

Torneo cerrado todos contra todos, a doble vuelta, Nuevitas. Camaguey.

Informació de la font

Veure font

Anunci de l'organitzador

Torneo cerrado todos contra todos, a doble vuelta, Nuevitas. Camaguey.

Informació de la font

Veure font

Classificació

Copa Nac. ´´Omar Rodriguez´´ in Memoriam. 2026. GRUPO-A · Classificació
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
15Diaz Quesada, GeorgeCUB199070266
26Garcia Terry, LegnaCUB19946,50235
32Valdes Rosell, Jenifer LazaraCUB186550225
43WFMCastro Marrero, SamiraCUB189140143
51Gonzalez Escalona, LuisCUB19112,5092
64Rivero Gonzalez, Jose ModestoCUB1945206,52
Per la classificació final · 6 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Reunió directa (DE) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)

El rangJugadorPunts
2Garcia Terry, LegnaCUB · 1994 · № 66,5TB1 0 · TB2 23 · TB3 5