Centre de torneigsFinalitzats#1521853

SIRKIT KE-2 JEMPUTAN PARA 24 OKT 2026 (LELAKI FIZIKAL)

Malàisia ( MAS )The Gabion Garden Hall, Kuala Lumpur2026/10/24 – 2026/10/24Suïssa · 5 RondesMalàisia ( MAS ) · The Gabion Garden Hall, Kuala Lumpur10/24 – 10/24Suïssa · 5 Rondesràpid · 30 min, no incrementMitjana Elo / edat 1555 / 278 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Llista d'inici, Programa, Aparellaments, Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
FA Azhar Mohd Said, 5727669
Direcció del torneig
Mohd Johar Bin Johari
Organitzador
—
Elo càlcul
-
Lloc
The Gabion Garden Hall, Kuala Lumpur ↗
Mitjana edat Elo
1555 / 27
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
SIRKIT KE-2 JEMPUTAN PARA 24 OKT 2026 (LELAKI FIZIKAL)
Federació
Malàisia ( MAS )
Dates
2026-10-24
Format
Suïssa
Rondes
5
El control del temps
ràpid · 30 min, no increment
Arbitratge principal
FA Azhar Mohd Said, 5727669
Direcció del torneig
Mohd Johar Bin Johari
Organitzador
—
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1555 / 27
Entrades
8
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 5 Rondes

SIRKIT KE-2 JEMPUTAN PARA 24 OKT 2026 (LELAKI FIZIKAL) · Classificació final Després de 5 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3TB4TB5
13Ahmad Nazmi Bin Md NizamPRK16334113,531312,5
21Muhammad Ikmal Faiz Bin Ab RahmanSGR167740124118
36Muhammad Zaim Ayman Bin Mohd ZamriNSE14973,5093117
42Tan Yin KuangPEN16403110313,57,5
57Amirul Iman Bin AmiruddinPRK14653073102,5
68Ahmad Fiqhuddin Hanif Bin Mohammad AsmadiKTN01,505,51152
75Leong Yao WenSGR15331031132,5
84Wong Yi HengJHR15940000100
Per la classificació final · 8 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints) · TB3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count) · TB4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB5: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

El rangJugadorPunts
1Ahmad Nazmi Bin Md NizamPRK · 1633 · № 34TB1 1 · TB2 13,5 · TB3 3 · TB4 13 · TB5 12,5
2Muhammad Ikmal Faiz Bin Ab RahmanSGR · 1677 · № 14TB1 0 · TB2 12 · TB3 4 · TB4 11 · TB5 8
3Muhammad Zaim Ayman Bin Mohd ZamriNSE · 1497 · № 63,5TB1 0 · TB2 9 · TB3 3 · TB4 11 · TB5 7
4Tan Yin KuangPEN · 1640 · № 23TB1 1 · TB2 10 · TB3 3 · TB4 13,5 · TB5 7,5
5Amirul Iman Bin AmiruddinPRK · 1465 · № 73TB1 0 · TB2 7 · TB3 3 · TB4 10 · TB5 2,5
6Ahmad Fiqhuddin Hanif Bin Mohammad AsmadiKTN · 0 · № 81,5TB1 0 · TB2 5,5 · TB3 1 · TB4 15 · TB5 2
7Leong Yao WenSGR · 1533 · № 51TB1 0 · TB2 3 · TB3 1 · TB4 13 · TB5 2,5
8Wong Yi HengJHR · 1594 · № 40TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 10 · TB5 0