Centre de torneigsFinalitzats#1520820

InterEscolar ASA 2026 - Sub 12

Paraguai ( PAR )American School of Asuncion2026/10/16 – 2026/10/16Suïssa · 7 RondesParaguai ( PAR ) · American School of Asuncion10/16 – 10/16Suïssa · 7 Rondesràpid · 7 minutos + 3 segundos de incremento desde la primera jugadaMitjana Elo / edat 1118 / 1120 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Llista d'inici, Programa, Aparellaments, Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
AF Gabriela Vargas
Arbitratge
CM Ezequiel Amarilla
Direcció del torneig
—
Organitzador
Academia de Ajedrez Bobby Fischer
Elo càlcul
-
Lloc
American School of Asuncion ↗
Mitjana edat Elo
1118 / 11
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
InterEscolar ASA 2026 - Sub 12
Federació
Paraguai ( PAR )
Dates
2026-10-16
Format
Suïssa
Rondes
7
El control del temps
ràpid · 7 minutos + 3 segundos de incremento desde la primera jugada
Arbitratge principal
AF Gabriela Vargas
Arbitratge
CM Ezequiel Amarilla
Direcció del torneig
—
Organitzador
Academia de Ajedrez Bobby Fischer
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1118 / 11
Entrades
20
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Anunci de l'organitzador

Premios para los 3 primeros de la Sub 08, 10, 12 y 15

Informació de la font

Veure font

Anunci de l'organitzador

Premios para los 3 primeros de la Sub 08, 10, 12 y 15

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 7 Rondes

InterEscolar ASA 2026 - Sub 12 · Classificació final Després de 7 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
11Chen Jara, Alejandro PaulerPAR1617702730,5
22Castellani Gamarra, Gian MarceloPAR14705,502831
34Cabrera Vian, Luca SantinoPAR14275026,527,5
48Bogado Torres, GennaroPAR04,502629,5
510Cloutier, LucasPAR0402831
611Cuevas, Luis OctavioPAR04027,528,5
713Gonzalez Oddone Cabello, Nicolas IgnacioPAR0402727,5
820Recalde Barreto, NicolasPAR0402120
918Nunez Prieti, Avril ValentinaPAR03,502528
1012Galeano Griño, SantiagoPAR03,502324
117Arrua, IsaacPAR03024,527,5
1214Guggiari, LucasPAR0302221,5
1317Moreno Olmedo, Juan PabloPAR03021,523,5
1416Lassalle Morales, Oliver DanielPAR03020,521,5
159Chen, SteffiPAR02016,518,5
1615Haitter, MaximoPAR0102122
176Altieri, GiuliettaPAR0005,55,5
1819Perez Ibanez, Saul EzequielPAR00022
193Canata Aparicio, Lucca FernandoPAR14410000
205Aguilar Morinigo, Paolo SebastianPAR14080000
Per la classificació final · 20 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Reunió directa (DE) · TB2: Buchholz Criteris de desempat Variable (2023) (Punts de partida, Cut1) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

El rangJugadorPunts
3Cabrera Vian, Luca SantinoPAR · 1427 · № 45TB1 0 · TB2 26,5 · TB3 27,5
4Bogado Torres, GennaroPAR · 0 · № 84,5TB1 0 · TB2 26 · TB3 29,5
5Cloutier, LucasPAR · 0 · № 104TB1 0 · TB2 28 · TB3 31
6Cuevas, Luis OctavioPAR · 0 · № 114TB1 0 · TB2 27,5 · TB3 28,5
10Galeano Griño, SantiagoPAR · 0 · № 123,5TB1 0 · TB2 23 · TB3 24
11Arrua, IsaacPAR · 0 · № 73TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 27,5
12Guggiari, LucasPAR · 0 · № 143TB1 0 · TB2 22 · TB3 21,5
13Moreno Olmedo, Juan PabloPAR · 0 · № 173TB1 0 · TB2 21,5 · TB3 23,5
15Chen, SteffiPAR · 0 · № 92TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 18,5
16Haitter, MaximoPAR · 0 · № 151TB1 0 · TB2 21 · TB3 22
17Altieri, GiuliettaPAR · 0 · № 60TB1 0 · TB2 5,5 · TB3 5,5