Centre de torneigsFinalitzats#1520712

Primer Torneo de Ajedrez Rápido Inauguración Construyendo Vidas Fit Club Abierta Universidad

Mèxic ( MEX )San Juan del Río, Queretaro2026/10/17 – 2026/10/17Suïssa · 5 RondesMèxic ( MEX ) · San Juan del Río, Queretaro10/17 – 10/17Suïssa · 5 Rondesràpid · 11 minutos más 2 segundos por jugada por jugador para toda la partidaMitjana Elo / edat 1458 / 2921 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Llista d'inici, Programa, Aparellaments, Dades del jugador. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
NA Bocanegra Gonzalez, Adrian 5127157
Direcció del torneig
Ing. David Valerio Morales y NA Bocanegra Gonzalez, Adrian 5127157
Organitzador
Construyendo Vidas Fit Club y Torre Negra, Chess Boca
Elo càlcul
-
Lloc
San Juan del Río, Queretaro ↗
Mitjana edat Elo
1458 / 29
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
Primer Torneo de Ajedrez Rápido Inauguración Construyendo Vidas Fit Club Abierta Universidad
Federació
Mèxic ( MEX )
Dates
2026-10-17
Format
Suïssa
Rondes
5
El control del temps
ràpid · 11 minutos más 2 segundos por jugada por jugador para toda la partida
Arbitratge principal
NA Bocanegra Gonzalez, Adrian 5127157
Direcció del torneig
Ing. David Valerio Morales y NA Bocanegra Gonzalez, Adrian 5127157
Organitzador
Construyendo Vidas Fit Club y Torre Negra, Chess Boca
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1458 / 29
Entrades
21
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 5 Rondes

Primer Torneo de Ajedrez Rápido Inauguración Construyendo Vidas Fit Club Abierta Universidad · Classificació final Després de 5 Rondes
El rang№JugadorAssociacióFEDEloPuntsTB1TB2TB3
11FMMontes Orozco, Miguel AngelAbierta UniversMEX23245171017
23Toxqui Martinez, Luis EmilioAbiertaMEX200941378
34Estrada Gonzalez, Jesus OmarAbierta UniversMEX18993,515,5108,75
411Dorantes, Carmona AdrianAbiertaMEX15653,51598,25
58Ochoa, Alvarez MauricioAbierta UniversMEX17183,5148,59,25
612Hernandez, Zetina Angel De JesusAbiertaMEX1415314,58,57
72Sanchez Trejo, Luis CarlosAbiertaMEX2027313,57,55,5
821Rivera, Vargas Alejandro JosueAbiertaMEX0312,585,5
96Couret, Vega Horacio—MEX1781312,56,54
1019Paredes, Arroyo AntonioAbiertaMEX02,513,595,25
1110De, Santiago Hernandez JuanAbiertaMEX16492,584,52,25
125Nunez, Mendoza DavidAbiertaMEX1790213,58,53
1314Andres, Domingo MiguelAbiertaMEX0211,571,5
1418Herrera, Lopez RaulAbiertaMEX0210,572,5
1513Alonso Navarrete, Isaac EleakinabiertaMEX0113,58,51
1616Garcia, Perez Miguel AngelAbierta UniversMEX01127,51
1717Gonzalez, Rodriguez Jose SantiagoAbierta UniversMEX0195,50,5
1815Feregrino, Gomez Dania PaolaAbierta UniversMEX00,5116,51,25
197Vazquez, Dominguez Ricardo IsraelAbiertaMEX17660000
209Moreno, Olvera ZidanneAbiertaMEX16740000
2120Perez, Miguel Jose GustavoAbierta UniversMEX00000
Per la classificació final · 21 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

El rangJugadorPunts
1FM Montes Orozco, Miguel AngelMEX · 2324 · № 15TB1 17 · TB2 10 · TB3 17Associació Abierta Univers
2Toxqui Martinez, Luis EmilioMEX · 2009 · № 34TB1 13 · TB2 7 · TB3 8Associació Abierta
3Estrada Gonzalez, Jesus OmarMEX · 1899 · № 43,5TB1 15,5 · TB2 10 · TB3 8,75Associació Abierta Univers
4Dorantes, Carmona AdrianMEX · 1565 · № 113,5TB1 15 · TB2 9 · TB3 8,25Associació Abierta
5Ochoa, Alvarez MauricioMEX · 1718 · № 83,5TB1 14 · TB2 8,5 · TB3 9,25Associació Abierta Univers
6Hernandez, Zetina Angel De JesusMEX · 1415 · № 123TB1 14,5 · TB2 8,5 · TB3 7Associació Abierta
7Sanchez Trejo, Luis CarlosMEX · 2027 · № 23TB1 13,5 · TB2 7,5 · TB3 5,5Associació Abierta
8Rivera, Vargas Alejandro JosueMEX · 0 · № 213TB1 12,5 · TB2 8 · TB3 5,5Associació Abierta
9Couret, Vega HoracioMEX · 1781 · № 63TB1 12,5 · TB2 6,5 · TB3 4
10Paredes, Arroyo AntonioMEX · 0 · № 192,5TB1 13,5 · TB2 9 · TB3 5,25Associació Abierta
11De, Santiago Hernandez JuanMEX · 1649 · № 102,5TB1 8 · TB2 4,5 · TB3 2,25Associació Abierta
12Nunez, Mendoza DavidMEX · 1790 · № 52TB1 13,5 · TB2 8,5 · TB3 3Associació Abierta
13Andres, Domingo MiguelMEX · 0 · № 142TB1 11,5 · TB2 7 · TB3 1,5Associació Abierta
14Herrera, Lopez RaulMEX · 0 · № 182TB1 10,5 · TB2 7 · TB3 2,5Associació Abierta
15Alonso Navarrete, Isaac EleakinMEX · 0 · № 131TB1 13,5 · TB2 8,5 · TB3 1Associació abierta
16Garcia, Perez Miguel AngelMEX · 0 · № 161TB1 12 · TB2 7,5 · TB3 1Associació Abierta Univers
17Gonzalez, Rodriguez Jose SantiagoMEX · 0 · № 171TB1 9 · TB2 5,5 · TB3 0,5Associació Abierta Univers
18Feregrino, Gomez Dania PaolaMEX · 0 · № 150,5TB1 11 · TB2 6,5 · TB3 1,25Associació Abierta Univers
19Vazquez, Dominguez Ricardo IsraelMEX · 1766 · № 70TB1 0 · TB2 0 · TB3 0Associació Abierta
20Moreno, Olvera ZidanneMEX · 1674 · № 90TB1 0 · TB2 0 · TB3 0Associació Abierta
21Perez, Miguel Jose GustavoMEX · 0 · № 200TB1 0 · TB2 0 · TB3 0Associació Abierta Univers