Centre de torneigsFinalitzats#1518666

4th MC Rapid Chess-JUNIOR -(20U) October 17,2026(Saturday)

Filipines ( PHI )Damosa Market, Basket, Lanang, Davao city2026/10/17 – 2026/10/17Suïssa · 6 RondesFilipines ( PHI ) · Damosa Market, Basket, Lanang, Davao city10/17 – 10/17Suïssa · 6 Rondesràpid · 15 minutes + 5 secs. incrementMitjana Elo / edat 1679 / 1622 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Llista d'inici, Programa, Aparellaments, Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
AIM/NA Alfred Moulic
Subdirector de l'arbitrat
AIM Edna Lyn Lu Moulic
Arbitratge
Mr. Allan Garcia
Direcció del torneig
AIM/NM Ella Grace L. Moulic
Organitzador
MINDANAO CHESSMATES
Elo càlcul
Rating national
Lloc
Damosa Market, Basket, Lanang, Davao city ↗
Mitjana edat Elo
1679 / 16
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
4th MC Rapid Chess-JUNIOR -(20U) October 17,2026(Saturday)
Federació
Filipines ( PHI )
Dates
2026-10-17
Format
Suïssa
Rondes
6
El control del temps
ràpid · 15 minutes + 5 secs. increment
Arbitratge principal
AIM/NA Alfred Moulic
Subdirector de l'arbitrat
AIM Edna Lyn Lu Moulic
Arbitratge
Mr. Allan Garcia
Direcció del torneig
AIM/NM Ella Grace L. Moulic
Organitzador
MINDANAO CHESSMATES
Elo càlcul
Rating national
Mitjana edat Elo
1679 / 16
Entrades
22
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 6 Rondes

4th MC Rapid Chess-JUNIOR -(20U) October 17,2026(Saturday) · Classificació final Després de 6 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
12HERNANI, Yreil JoshPHI19955,502215,5
25TIMKANG, AlexiePHI18154,5022,514
31UNTAL, James CarlosPHI20174,5022,514
44BAUTISTA, Nathan EdisonPHI18964,502013
59SANDUGAN, AjPHI1710402012,5
610SEVILLANO, Sean EthanPHI17103,5021,516
77BERNAL, Apollo Jr.PHI17333,5020,513
816MATEO, Czarina AshleyPHI16633,502014
93MAGALSO, Cipriano AngeloPHI19153,5016,511,5
108LUPOGAN, Vince ArtPHI17313019,513,5
1112IGNACIO, Renz MichaelPHI16973018,512,5
126NAZARENO, Al TheoPHI1806301711
1322UY, PerryPHI030139
1415MAGALSO, Cyrish ElainePHI16642,5018,512
1511NIRZA, JayzeePHI17002,5017,511,5
1620AMANCIO, Ramon GabrielPHI02,501711,5
1714MAGDAGASANG, Keren MayPHI16672,5016,512,5
1818CLERINO, Hashera KayeePHI1641211511
1913ASPILLA, Alex Faye DashellePHI169122169
2019PENALVER, Henny DanielPHI16411,501511,5
2117MATEO, Czarmaine SarrahPHI16491,501310
2221UMEREWENE, Grace UwimanaPHI000149
Per la classificació final · 22 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Reunió directa (DE) · TB2: Buchholz Criteris de desempat Variable (2023) Punts de partida · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Median1)

El rangJugadorPunts
1HERNANI, Yreil JoshPHI · 1995 · № 25,5TB1 0 · TB2 22 · TB3 15,5
2TIMKANG, AlexiePHI · 1815 · № 54,5TB1 0 · TB2 22,5 · TB3 14
3UNTAL, James CarlosPHI · 2017 · № 14,5TB1 0 · TB2 22,5 · TB3 14
4BAUTISTA, Nathan EdisonPHI · 1896 · № 44,5TB1 0 · TB2 20 · TB3 13
5SANDUGAN, AjPHI · 1710 · № 94TB1 0 · TB2 20 · TB3 12,5
6SEVILLANO, Sean EthanPHI · 1710 · № 103,5TB1 0 · TB2 21,5 · TB3 16
7BERNAL, Apollo Jr.PHI · 1733 · № 73,5TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 13
8MATEO, Czarina AshleyPHI · 1663 · № 163,5TB1 0 · TB2 20 · TB3 14
9MAGALSO, Cipriano AngeloPHI · 1915 · № 33,5TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 11,5
10LUPOGAN, Vince ArtPHI · 1731 · № 83TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 13,5
11IGNACIO, Renz MichaelPHI · 1697 · № 123TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 12,5
12NAZARENO, Al TheoPHI · 1806 · № 63TB1 0 · TB2 17 · TB3 11
13UY, PerryPHI · 0 · № 223TB1 0 · TB2 13 · TB3 9
14MAGALSO, Cyrish ElainePHI · 1664 · № 152,5TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 12
15NIRZA, JayzeePHI · 1700 · № 112,5TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 11,5
16AMANCIO, Ramon GabrielPHI · 0 · № 202,5TB1 0 · TB2 17 · TB3 11,5
17MAGDAGASANG, Keren MayPHI · 1667 · № 142,5TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 12,5
20PENALVER, Henny DanielPHI · 1641 · № 191,5TB1 0 · TB2 15 · TB3 11,5
21MATEO, Czarmaine SarrahPHI · 1649 · № 171,5TB1 0 · TB2 13 · TB3 10