Centre de torneigsFinalitzats#1516820

XII Tigres del Tablero - SUB-18 Juvenil B (Nacidos en 2009 y posteriores)

Mèxic ( MEX )Celaya, Colegio Arturo Rosenblueth2026/10/11 – 2026/10/11Suïssa · 5 RondesMèxic ( MEX ) · Celaya, Colegio Arturo Rosenblueth10/11 – 10/11Suïssa · 5 Rondesràpid · 20 min por jugador para toda la partidaMitjana Elo / edat 1484 / 1616 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
IA Hugo Humberto Arroyo Arce
Subdirector de l'arbitrat
IA David Arroyo Montenegro
Arbitratge
AO Roberto Javier Perez Cardenas, Luis Perez Labrada
Direcció del torneig
—
Organitzador
AO Roberto Javier Perez Cardenas
Elo càlcul
-
Lloc
Celaya, Colegio Arturo Rosenblueth ↗
Mitjana edat Elo
1484 / 16
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
XII Tigres del Tablero - SUB-18 Juvenil B (Nacidos en 2009 y posteriores)
Federació
Mèxic ( MEX )
Dates
2026-10-11
Format
Suïssa
Rondes
5
El control del temps
ràpid · 20 min por jugador para toda la partida
Arbitratge principal
IA Hugo Humberto Arroyo Arce
Subdirector de l'arbitrat
IA David Arroyo Montenegro
Arbitratge
AO Roberto Javier Perez Cardenas, Luis Perez Labrada
Direcció del torneig
—
Organitzador
AO Roberto Javier Perez Cardenas
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1484 / 16
Entrades
16
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 5 Rondes

XII Tigres del Tablero - SUB-18 Juvenil B (Nacidos en 2009 y posteriores) · Classificació final Després de 5 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
11Razo Astudillo, Said OmarMEX16464,501416,5
29Giron Rodriguez, Angel JosueMEX04013,515,5
38Estrada Hernandez, Cristian OsvaldoMEX04012,513
47Garcia, Escoto MateoMEX15353014,517
53Bravo, Alvarez Layla ConstanzaMEX16313013,515
62Espejel, Duran MateoMEX1634301112
74Estrada, Pineda Jose TomasMEX16003010,511,5
86Vargas, Gamez DarioMEX15372,5013,515
915Rosales Aguilera, AlbertoMEX02,5010,511,5
1013Nava Pantoja, Alan DanielMEX02,509,510
115Tun, Lopez Leonardo RaulMEX1557201112
1214Rico Ramirez, MateoMEX02010,511
1311Lopez Rodriguez, Jose MauricioMEX01,509,510
1412Martinez Galvan, Geraldin NahomiMEX0119,510,5
1510Lira Rosales, Joseph TadeoMEX01288,5
1616Soledad Flores, Jorge CarlosMEX00,501011
Per la classificació final · 16 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1, Forfeited games count) · TB3: Buchholz Criteris de desempat Variable (2023) Punts de partida

El rangJugadorPunts
1Razo Astudillo, Said OmarMEX · 1646 · № 14,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 16,5
2Giron Rodriguez, Angel JosueMEX · 0 · № 94TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 15,5
4Garcia, Escoto MateoMEX · 1535 · № 73TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 17
6Espejel, Duran MateoMEX · 1634 · № 23TB1 0 · TB2 11 · TB3 12
7Estrada, Pineda Jose TomasMEX · 1600 · № 43TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 11,5
8Vargas, Gamez DarioMEX · 1537 · № 62,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 15
9Rosales Aguilera, AlbertoMEX · 0 · № 152,5TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 11,5
10Nava Pantoja, Alan DanielMEX · 0 · № 132,5TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 10
12Rico Ramirez, MateoMEX · 0 · № 142TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 11