Centre de torneigsFinalitzats#1516763

Revijalni pozivni prijateljski susret Buzim 2026

Bòsnia i Hercegovina ( BIH )2026/10/11 – 2026/10/11Sistema de lliga · 11 RondesBòsnia i Hercegovina ( BIH )10/11 – 10/11Sistema de lliga · 11 RondesBlitz · 5 minuta za partiju uz bonifikaciju od 3 sec za svaki odigrani potezMitjana Elo / edat 1838 / 5812 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Format
Sistema de lliga
Entrades
12
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1838 / 58
FIDE Event ID
—
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
Revijalni pozivni prijateljski susret Buzim 2026
Federació
Bòsnia i Hercegovina ( BIH )
Lloc
—
Dates
2026-10-11
Format
Sistema de lliga
Rondes
11
El control del temps
Blitz · 5 minuta za partiju uz bonifikaciju od 3 sec za svaki odigrani potez
Arbitratge principal
NA Irfan Karabegovic FIDE ID:14411717
Direcció del torneig
G-din,Samir Đulić
Organitzador
Invalidski šahovski klub Biser Buzim
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1838 / 58
Entrades
12
FIDE Event ID
—
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Anunci de l'organitzador

Turnir je revijalnog karaktera a organizovan je u sklopu obilježavanja ulaska IŠK"BISER" U Prvu A ligu F BiH

Informació de la font

Veure font

Anunci de l'organitzador

Turnir je revijalnog karaktera a organizovan je u sklopu obilježavanja ulaska IŠK"BISER" U Prvu A ligu F BiH

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 11 Rondes

Revijalni pozivni prijateljski susret Buzim 2026 · Classificació final Després de 11 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3TB4nwweKrtg ±
11Hadzic, SabahetBIH216694,50747,5108,58,06208,8
211Hozdic, AsmirBIH1929930939,51085,172056,6
310Karabegovic, IrfanBIH19218,53,50740,75107,55,072048,6
44Ruznic, RamizBIH2007820732,751076,232015,4
53Begic, MujoBIH18667,520731,251074,312053,8
67Sahinovic, SejadBIH19685,500516104,55,7120-24,2
75Coralic, SeadBIH190951,50319,751044,920-18
82Djulic, SamirBIH20554,50,50315,251046,8520-57
912Japic, AmirBIH1728300391022,5720-11,4
108Odobasic, SemirBIH18902,50,5027,75101,54,6320-62,6
116Racic, Aziz ABIH161720024,51011,520-10
129Cerimovic, SuljoBIH01,510010,5111,5———
Per la classificació final · 12 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Koya Tie-Break · TB2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count) · TB4: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

El rangJugadorPunts
1Hadzic, SabahetBIH · 2166 · № 19TB1 4,5 · TB2 0 · TB3 7 · TB4 47,5
2Hozdic, AsmirBIH · 1929 · № 119TB1 3 · TB2 0 · TB3 9 · TB4 39,5
3Karabegovic, IrfanBIH · 1921 · № 108,5TB1 3,5 · TB2 0 · TB3 7 · TB4 40,75
4Ruznic, RamizBIH · 2007 · № 48TB1 2 · TB2 0 · TB3 7 · TB4 32,75
5Begic, MujoBIH · 1866 · № 37,5TB1 2 · TB2 0 · TB3 7 · TB4 31,25
6Sahinovic, SejadBIH · 1968 · № 75,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 5 · TB4 16
7Coralic, SeadBIH · 1909 · № 55TB1 1,5 · TB2 0 · TB3 3 · TB4 19,75
8Djulic, SamirBIH · 2055 · № 24,5TB1 0,5 · TB2 0 · TB3 3 · TB4 15,25
9Japic, AmirBIH · 1728 · № 123TB1 0 · TB2 0 · TB3 3 · TB4 9
10Odobasic, SemirBIH · 1890 · № 82,5TB1 0,5 · TB2 0 · TB3 2 · TB4 7,75
11Racic, Aziz ABIH · 1617 · № 62TB1 0 · TB2 0 · TB3 2 · TB4 4,5
12Cerimovic, SuljoBIH · 0 · № 91,5TB1 1 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 10,5