Centre de torneigsFinalitzats#1515312

3ra Liga de Ajedrez Escolar “Marcha Triunfal Leonesa” 1er Evento Sub-12

Mèxic ( MEX )Plaza Mayor, Domo Principal2026/10/10 – 2026/10/10Suïssa · 5 RondesMèxic ( MEX ) · Plaza Mayor, Domo Principal10/10 – 10/10Suïssa · 5 RondesBlitz · 7 min FinishMitjana Elo / edat 1362 / 1232 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Llista d'inici, Programa, Aparellaments, Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
AE Sofia Zambrano
Subdirector de l'arbitrat
AE Eduardo Martinez
Arbitratge
Auxiliares: Alberto Moreno, Olivia Lozano y Luis Balderas
Direcció del torneig
AN Pedro Zambrano
Organitzador
Club Ajedrez Polgar
Elo càlcul
-
Lloc
Plaza Mayor, Domo Principal ↗
Mitjana edat Elo
1362 / 12
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
3ra Liga de Ajedrez Escolar “Marcha Triunfal Leonesa” 1er Evento Sub-12
Federació
Mèxic ( MEX )
Dates
2026-10-10
Format
Suïssa
Rondes
5
El control del temps
Blitz · 7 min Finish
Arbitratge principal
AE Sofia Zambrano
Subdirector de l'arbitrat
AE Eduardo Martinez
Arbitratge
Auxiliares: Alberto Moreno, Olivia Lozano y Luis Balderas
Direcció del torneig
AN Pedro Zambrano
Organitzador
Club Ajedrez Polgar
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1362 / 12
Entrades
32
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 5 Rondes

3ra Liga de Ajedrez Escolar “Marcha Triunfal Leonesa” 1er Evento Sub-12 · Classificació final Després de 5 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
126Garcia Garcia, Jonathan DanielMEX05151313
220Atilano, Saucedo Mathias GaelMEX04141317,5
325Emilio, Alejandro Mitre CortezMEX041110,512,5
45Medina, Miranda RicardoMEX1360411812
52Ramirez, Rodriguez Luz GabrielaMEX1419410810
68Canseco, Ortiz MauricioMEX13123,596,7512
74Lopez, Ruiz DanielaMEX1376312513
814Belinchon, Aguirre MiguelMEX1209312412
96Harris, Aguirre NataliaMEX13563106,514,5
107Martinez, Licea Ana ReginaMEX134639613
1132Villanueva, Solis Roberto OsvaldoMEX039611
123Davila, Sotelo Natalia IsabelMEX140339513
1324Coria, Ramírez DiegoMEX038613
1411Natera, Villalpando GabrielMEX123438611,5
159Ojeda, Viedas Rodrigo GuillermoMEX1275385,511
1627Guillermo, Francisco Alvizo BalandraMEX036511
1729Salas, Zamarripa Luis DavidMEX02,5107,7515,5
1815Hernandez, Mata Eva DoloresMEX109429717
1910Varela, Meza Matias EnriqueMEX127229617,5
2016Aceves Aguilar, Luis PatricioMEX027313
2112Chavez, Perez Ximena De JesusMEX123326312,5
2230Suárez, Suárez Ricardo AlbertoMEX025310
2328Martínez, Martínez Ximena AlejandraMEX025210,5
2413Caraveo, Perez Maria JoseMEX1214241,59,5
2531Vallejo Tinajero, Arturo MateoMEX015213,5
261Zendejas, Martinez Carlo SantiagoMEX168614113
2723Castruita, Martínez Jacob EmmanuelMEX012111
2819Anaya Galvez, Gael AdrianMEX01209
2921Casarrubias, Merlos AntonioMEX011011
3022Castro, Frausto Francisco RenanMEX000011
3117Acosta Garcia, Farid AlejandroMEX000010
3218Alvizo Balandra, Francisco GuillermoMEX000010
Per la classificació final · 32 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Fide Tie-Break · TB2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable · TB3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

El rangJugadorPunts
3Emilio, Alejandro Mitre CortezMEX · 0 · № 254TB1 11 · TB2 10,5 · TB3 12,5
6Canseco, Ortiz MauricioMEX · 1312 · № 83,5TB1 9 · TB2 6,75 · TB3 12
7Lopez, Ruiz DanielaMEX · 1376 · № 43TB1 12 · TB2 5 · TB3 13
9Harris, Aguirre NataliaMEX · 1356 · № 63TB1 10 · TB2 6,5 · TB3 14,5
13Coria, Ramírez DiegoMEX · 0 · № 243TB1 8 · TB2 6 · TB3 13
17Salas, Zamarripa Luis DavidMEX · 0 · № 292,5TB1 10 · TB2 7,75 · TB3 15,5