Centre de torneigsFinalitzats#1512152

Mohali DISTRICT - KHEDAN VATAN PUNJAB DIYAN 2026 U17 BOYS

Índia ( IND )2026/10/05 – 2026/10/05Suïssa · 5 RondesÍndia ( IND )10/05 – 10/05Suïssa · 5 Rondesràpid · 25+10Mitjana Elo / edat 1410 / 1555 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
Dinesh Gera
Direcció del torneig
—
Organitzador
District Sports Officer Mohali
Elo càlcul
-
Lloc
—
Mitjana edat Elo
1410 / 15
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
Mohali DISTRICT - KHEDAN VATAN PUNJAB DIYAN 2026 U17 BOYS
Federació
Índia ( IND )
Lloc
—
Dates
2026-10-05
Format
Suïssa
Rondes
5
El control del temps
ràpid · 25+10
Arbitratge principal
Dinesh Gera
Direcció del torneig
—
Organitzador
District Sports Officer Mohali
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1410 / 15
Entrades
55
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 5 Rondes

Mohali DISTRICT - KHEDAN VATAN PUNJAB DIYAN 2026 U17 BOYS · Classificació final Després de 5 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
11AAYUSH, MONGAIND16694,5161816
215ATHARWA, DUTTAIND04,5151816
344REYAANSH, SEHGALIND0414,516,512
42AARYAN, BHATNAGARIND15614141612
532KANISH, GOYALIND0413,515,511
655VEDANT SHARMA,IND0412,514,511,5
74AKSHIT, SHARMAIND1459412,514,511,25
83SUNIT, BEHLIND1473411,5127,5
950SOHUM, MITTALIND0410,512,510
107AARAV, SINGHIND03,5151811,5
1120EKAMBIR, SINGHIND0314,516,58,5
1217CHIRAYU BANSAL,IND0313,515,57,5
1326GURPARTAP, SINGHIND0313158
1437NABHAY,IND0313157,5
1518CHITMANJOT,IND0313147
1641PRAJWAL, SINGH BHATTIIND0312,514,56
1748SHARAV,IND0312147
188ABHIMANSHU, SINGHIND0312136,5
1927HARGUN KAMBOJ,IND0312136
2049SHRISHAYA,IND0311,512,55,5
2129JASMANDEEP SINGH,IND0310,511,55,25
2254UMANG DHIMAN, SINGHIND0310,511,54,5
2336KRITARTH,IND038,59,55
2421EKAMJOT, SINGHIND02,512,5156,75
2542RAJVEER, SINGH DHALIWALIND02,510,512,55,25
266AARAV GUPTA,IND02,510,5125,5
2714ARSHIT, KUMARIND02,510,5124,75
2825GURNOOR, SINGH SETHIIND021517,56,5
2923GURMANDEEP, SINGH SIDHUIND0212,513,53
3019DHRUV, SHARMAIND0212144
3133KARTHIK, JOSHIIND0212144
325AARAV, BAJAJIND0212133
3310ADAB, GROVERIND0212133
3412AMAN,IND0212133
3547SAATVIK SHARMA,IND0211134
369ABHINAV JOSHI,IND029104
3716CHAITANYA KAPOOR,IND029103
3851SWASTIK, GARGIND029103
3953udaypratap,IND028104
4052UDAY, PARTAPIND02793
4140PARMEET, SINGHIND01,51112,52,75
4231JATINDER, SINGHIND0112142
4338OWAIS, HUSSAININD019101
4411AGAM ARORA,IND01891
4545RUDRA, PANDEYIND01891
4628HARSH, KUMARIND01781
4734KEVIN, PATHAKIND01673
4846RUHAAN, KHATTARIND01451
4935KRISHNENDU, GONGOPADHYAYIND00440
5013AMITESH, SAINIIND00000
Per la classificació final · 55 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Buchholz Criteris de desempat Variable (2023) (Punts de partida, Cut1) · TB2: Buchholz Criteris de desempat Variable (2023) Punts de partida · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

El rangJugadorPunts
1AAYUSH, MONGAIND · 1669 · № 14,5TB1 16 · TB2 18 · TB3 16
2ATHARWA, DUTTAIND · 0 · № 154,5TB1 15 · TB2 18 · TB3 16
3REYAANSH, SEHGALIND · 0 · № 444TB1 14,5 · TB2 16,5 · TB3 12
4AARYAN, BHATNAGARIND · 1561 · № 24TB1 14 · TB2 16 · TB3 12
5KANISH, GOYALIND · 0 · № 324TB1 13,5 · TB2 15,5 · TB3 11
6VEDANT SHARMA,IND · 0 · № 554TB1 12,5 · TB2 14,5 · TB3 11,5
7AKSHIT, SHARMAIND · 1459 · № 44TB1 12,5 · TB2 14,5 · TB3 11,25
8SUNIT, BEHLIND · 1473 · № 34TB1 11,5 · TB2 12 · TB3 7,5
9SOHUM, MITTALIND · 0 · № 504TB1 10,5 · TB2 12,5 · TB3 10
10AARAV, SINGHIND · 0 · № 73,5TB1 15 · TB2 18 · TB3 11,5
11EKAMBIR, SINGHIND · 0 · № 203TB1 14,5 · TB2 16,5 · TB3 8,5
12CHIRAYU BANSAL,IND · 0 · № 173TB1 13,5 · TB2 15,5 · TB3 7,5
13GURPARTAP, SINGHIND · 0 · № 263TB1 13 · TB2 15 · TB3 8
14NABHAY,IND · 0 · № 373TB1 13 · TB2 15 · TB3 7,5
15CHITMANJOT,IND · 0 · № 183TB1 13 · TB2 14 · TB3 7
16PRAJWAL, SINGH BHATTIIND · 0 · № 413TB1 12,5 · TB2 14,5 · TB3 6
17SHARAV,IND · 0 · № 483TB1 12 · TB2 14 · TB3 7
18ABHIMANSHU, SINGHIND · 0 · № 83TB1 12 · TB2 13 · TB3 6,5
19HARGUN KAMBOJ,IND · 0 · № 273TB1 12 · TB2 13 · TB3 6
20SHRISHAYA,IND · 0 · № 493TB1 11,5 · TB2 12,5 · TB3 5,5
21JASMANDEEP SINGH,IND · 0 · № 293TB1 10,5 · TB2 11,5 · TB3 5,25
22UMANG DHIMAN, SINGHIND · 0 · № 543TB1 10,5 · TB2 11,5 · TB3 4,5
23KRITARTH,IND · 0 · № 363TB1 8,5 · TB2 9,5 · TB3 5
24EKAMJOT, SINGHIND · 0 · № 212,5TB1 12,5 · TB2 15 · TB3 6,75
25RAJVEER, SINGH DHALIWALIND · 0 · № 422,5TB1 10,5 · TB2 12,5 · TB3 5,25
26AARAV GUPTA,IND · 0 · № 62,5TB1 10,5 · TB2 12 · TB3 5,5
27ARSHIT, KUMARIND · 0 · № 142,5TB1 10,5 · TB2 12 · TB3 4,75
28GURNOOR, SINGH SETHIIND · 0 · № 252TB1 15 · TB2 17,5 · TB3 6,5
29GURMANDEEP, SINGH SIDHUIND · 0 · № 232TB1 12,5 · TB2 13,5 · TB3 3
30DHRUV, SHARMAIND · 0 · № 192TB1 12 · TB2 14 · TB3 4
31KARTHIK, JOSHIIND · 0 · № 332TB1 12 · TB2 14 · TB3 4
32AARAV, BAJAJIND · 0 · № 52TB1 12 · TB2 13 · TB3 3
33ADAB, GROVERIND · 0 · № 102TB1 12 · TB2 13 · TB3 3
34AMAN,IND · 0 · № 122TB1 12 · TB2 13 · TB3 3
35SAATVIK SHARMA,IND · 0 · № 472TB1 11 · TB2 13 · TB3 4
36ABHINAV JOSHI,IND · 0 · № 92TB1 9 · TB2 10 · TB3 4
37CHAITANYA KAPOOR,IND · 0 · № 162TB1 9 · TB2 10 · TB3 3
38SWASTIK, GARGIND · 0 · № 512TB1 9 · TB2 10 · TB3 3
39udaypratap,IND · 0 · № 532TB1 8 · TB2 10 · TB3 4
40UDAY, PARTAPIND · 0 · № 522TB1 7 · TB2 9 · TB3 3
41PARMEET, SINGHIND · 0 · № 401,5TB1 11 · TB2 12,5 · TB3 2,75
42JATINDER, SINGHIND · 0 · № 311TB1 12 · TB2 14 · TB3 2
43OWAIS, HUSSAININD · 0 · № 381TB1 9 · TB2 10 · TB3 1
44AGAM ARORA,IND · 0 · № 111TB1 8 · TB2 9 · TB3 1
45RUDRA, PANDEYIND · 0 · № 451TB1 8 · TB2 9 · TB3 1
46HARSH, KUMARIND · 0 · № 281TB1 7 · TB2 8 · TB3 1
47KEVIN, PATHAKIND · 0 · № 341TB1 6 · TB2 7 · TB3 3
48RUHAAN, KHATTARIND · 0 · № 461TB1 4 · TB2 5 · TB3 1
50AMITESH, SAINIIND · 0 · № 130TB1 0 · TB2 0 · TB3 0