Centre de torneigsFinalitzats#1511252

2026 Barbados National Senior Games Open

Barbados ( BAR )Fine Arts Studio, Barbados Community College, Eyrie, Howells Cross Road2026/10/03 – 2026/10/03Suïssa · 5 RondesBarbados ( BAR ) · Fine Arts Studio, Barbados Community College, Eyrie, Howells Cross Road10/03 – 10/03Suïssa · 5 Rondesràpid · 15 minutes plus 10 seconds increment from move 1Mitjana Elo 162611 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
Griffith, Trevor (11101628)
Arbitratge
Gibson, Clyde (11105577)
Direcció del torneig
—
Organitzador
Barbados Chess Federaton
Elo càlcul
Rating international
Lloc
Fine Arts Studio, Barbados Community College, Eyrie, Howells Cross Road
Mitjana Elo
1626
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
2026 Barbados National Senior Games Open
Federació
Barbados ( BAR )
Lloc
Fine Arts Studio, Barbados Community College, Eyrie, Howells Cross Road
Dates
2026-10-03
Format
Suïssa
Rondes
5
El control del temps
ràpid · 15 minutes plus 10 seconds increment from move 1
Arbitratge principal
Griffith, Trevor (11101628)
Arbitratge
Gibson, Clyde (11105577)
Direcció del torneig
—
Organitzador
Barbados Chess Federaton
Elo càlcul
Rating international
Mitjana Elo
1626
Entrades
11
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 5 Rondes

2026 Barbados National Senior Games Open · Classificació final Després de 5 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1
11FMCorbin, PhilipBAR20314,513,5
25Herbert, AllanBAR1837414
32Roach, PhilipBAR1894314
44Browne, StephenBAR1665314
56Harewood, OthneilBAR1786311
68Brits, ConradBAR02,516,5
79Edwards, ErrolBAR0214
810Lashley, ReneBAR0214
911Stuart, JeromeBAR0212
103Boyce, ChristopherBAR167529,5
117Allen, William PaulBAR0112,5
Per la classificació final · 11 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Buchholz Criteris de desempat Variable (2023) Punts de partida

El rangJugadorPunts