Centre de torneigsFinalitzats#1510401

Campeonato de la Ciudad de Buenos Aires - Metropolitanos FMDA - Sub-10 (2017/18) Club Mariano Moreno (Cap. Gral. Ramón Freire 3151) – 10 y 11 de octubre

Argentina ( ARG )Club Mariano Moreno (Cap. Gral. Ramón Freire 3151)2026/10/10 – 2026/10/11Suïssa · 7 RondesArgentina ( ARG ) · Club Mariano Moreno (Cap. Gral. Ramón Freire 3151)10/10 – 10/11Suïssa · 7 Rondesràpid · 25 minutos con 10 segundos por jugadaMitjana Elo / edat 1414 / 826 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
AR Lucila Lourdes Calderon
Subdirector de l'arbitrat
AR Rodrigo Gabancho
Direcció del torneig
—
Organitzador
FMDA / Club Mariano Moreno
Elo càlcul
Rating international
Lloc
Club Mariano Moreno (Cap. Gral. Ramón Freire 3151) ↗
Mitjana edat Elo
1414 / 8
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
Campeonato de la Ciudad de Buenos Aires - Metropolitanos FMDA - Sub-10 (2017/18) Club Mariano Moreno (Cap. Gral. Ramón Freire 3151) – 10 y 11 de octubre
Federació
Argentina ( ARG )
Dates
2026-10-10 – 2026-10-11
Format
Suïssa
Rondes
7
El control del temps
ràpid · 25 minutos con 10 segundos por jugada
Arbitratge principal
AR Lucila Lourdes Calderon
Subdirector de l'arbitrat
AR Rodrigo Gabancho
Direcció del torneig
—
Organitzador
FMDA / Club Mariano Moreno
Elo càlcul
Rating international
Mitjana edat Elo
1414 / 8
Entrades
26
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Anunci de l'organitzador

- Sábado 10/10 15 hs — 3 Rondas. - Domingo 11/10 de Octubre 15 hs— 4 Rondas. Inscripción: $ 12.000.- Formulario de Inscripción: https://forms.gle/P9XCybYy7ebfHuEQA Si no se tiene pago el Canon FADA 2026, los jugadores de esta categoría sub 10 podrán pagar una multa de $ 4000.- por única vez -Todos los jugadores que jueguen los Camp. Metropolitanos ganan el derecho a participar de los CAM2027

Informació de la font

Veure font

Anunci de l'organitzador

- Sábado 10/10 15 hs — 3 Rondas. - Domingo 11/10 de Octubre 15 hs— 4 Rondas. Inscripción: $ 12.000.- Formulario de Inscripción: https://forms.gle/P9XCybYy7ebfHuEQA Si no se tiene pago el Canon FADA 2026, los jugadores de esta categoría sub 10 podrán pagar una multa de $ 4000.- por única vez -Todos los jugadores que jueguen los Camp. Metropolitanos ganan el derecho a participar de los CAM2027

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 7 Rondes

Campeonato de la Ciudad de Buenos Aires - Metropolitanos FMDA - Sub-10 (2017/18) Club Mariano Moreno (Cap. Gral. Ramón Freire 3151) – 10 y 11 de octubre · Classificació final Després de 7 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
12Candiloro, LorenzoARG1539629266
223Sala Sanchez, Ana VictoriaARG05,526205
31Abdel Nour, TadeoARG1615527,5215
415Folias, Benicio AlejoARG0527,5204
57Carvajal Silisque, Sebastian BrunARG0524,517,55
625Sala Sanchez, MartinaARG0519,514,55
721Nikolaev, MaksimARG04,528164
814Fernandez, LorenzoARG0425,5144
910Danilov, SvetozarARG0423,512,54
1018Klein Palacios, NicolasARG0422,510,54
1124Sala Sanchez, ErnestinaARG04229,54
1220Mamani, AdrielARG03,526,511,753
1311De Rosa, GabrielARG03,523,510,753
1412Di Filippo, Lucia VictoriaARG0328,5123
1516Garcea, BautistaARG032273
1626Wain Bacher, UlisesARG032073
1719Lloret Nieto, Juan FranciscoARG0319,56,53
185Boiarinov, IakovRUS02,520,54,252
1922Posada Risueno, BenicioARG02,520,54,252
2017Herrero, NoaARG022442
218Cebey, JoaquinARG0219,532
223Almada, LuccaARG0217,552
234Bliman, LucaARG0217,53,52
249Cebey, JulietaARG011611
256Byrle Lopez, FelipeARG0113,521
2613Dufrechou, LuciaARG008,500
Per la classificació final · 26 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)

El rangJugadorPunts
1Candiloro, LorenzoARG · 1539 · № 26TB1 29 · TB2 26 · TB3 6
3Abdel Nour, TadeoARG · 1615 · № 15TB1 27,5 · TB2 21 · TB3 5
4Folias, Benicio AlejoARG · 0 · № 155TB1 27,5 · TB2 20 · TB3 4
6Sala Sanchez, MartinaARG · 0 · № 255TB1 19,5 · TB2 14,5 · TB3 5
7Nikolaev, MaksimARG · 0 · № 214,5TB1 28 · TB2 16 · TB3 4
8Fernandez, LorenzoARG · 0 · № 144TB1 25,5 · TB2 14 · TB3 4
9Danilov, SvetozarARG · 0 · № 104TB1 23,5 · TB2 12,5 · TB3 4
10Klein Palacios, NicolasARG · 0 · № 184TB1 22,5 · TB2 10,5 · TB3 4
11Sala Sanchez, ErnestinaARG · 0 · № 244TB1 22 · TB2 9,5 · TB3 4
12Mamani, AdrielARG · 0 · № 203,5TB1 26,5 · TB2 11,75 · TB3 3
13De Rosa, GabrielARG · 0 · № 113,5TB1 23,5 · TB2 10,75 · TB3 3
14Di Filippo, Lucia VictoriaARG · 0 · № 123TB1 28,5 · TB2 12 · TB3 3
15Garcea, BautistaARG · 0 · № 163TB1 22 · TB2 7 · TB3 3
16Wain Bacher, UlisesARG · 0 · № 263TB1 20 · TB2 7 · TB3 3
17Lloret Nieto, Juan FranciscoARG · 0 · № 193TB1 19,5 · TB2 6,5 · TB3 3
18Boiarinov, IakovRUS · 0 · № 52,5TB1 20,5 · TB2 4,25 · TB3 2
19Posada Risueno, BenicioARG · 0 · № 222,5TB1 20,5 · TB2 4,25 · TB3 2
20Herrero, NoaARG · 0 · № 172TB1 24 · TB2 4 · TB3 2
21Cebey, JoaquinARG · 0 · № 82TB1 19,5 · TB2 3 · TB3 2
22Almada, LuccaARG · 0 · № 32TB1 17,5 · TB2 5 · TB3 2
23Bliman, LucaARG · 0 · № 42TB1 17,5 · TB2 3,5 · TB3 2
24Cebey, JulietaARG · 0 · № 91TB1 16 · TB2 1 · TB3 1
25Byrle Lopez, FelipeARG · 0 · № 61TB1 13,5 · TB2 2 · TB3 1
26Dufrechou, LuciaARG · 0 · № 130TB1 8,5 · TB2 0 · TB3 0