Centre de torneigsFinalitzats#1509616

ASSAM TEAM SELECTION FOR SGFI NATIONAL UNDER 19 BOYS 2026

Índia ( IND )SARUSAJAI STADIUM2026/10/02 – 2026/10/02Suïssa · 5 RondesÍndia ( IND ) · SARUSAJAI STADIUM10/02 – 10/02Suïssa · 5 Rondesràpid · 10MIN+05 SECMitjana Elo / edat 1412 / 1424 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
FA RAVI KANT TIWARI
Subdirector de l'arbitrat
FA NANDAN BURAGOHAIN
Direcció del torneig
—
Organitzador
GOVT OF ASSAM & ALL ASSAM CHESS ASSOCIATION
Elo càlcul
-
Lloc
SARUSAJAI STADIUM ↗
Mitjana edat Elo
1412 / 14
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
ASSAM TEAM SELECTION FOR SGFI NATIONAL UNDER 19 BOYS 2026
Federació
Índia ( IND )
Dates
2026-10-02
Format
Suïssa
Rondes
5
El control del temps
ràpid · 10MIN+05 SEC
Arbitratge principal
FA RAVI KANT TIWARI
Subdirector de l'arbitrat
FA NANDAN BURAGOHAIN
Direcció del torneig
—
Organitzador
GOVT OF ASSAM & ALL ASSAM CHESS ASSOCIATION
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1412 / 14
Entrades
24
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 5 Rondes

ASSAM TEAM SELECTION FOR SGFI NATIONAL UNDER 19 BOYS 2026 · Classificació final Després de 5 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
112Himanish, Kumar SarmaIND14704,511,251412,25
216Kritartha, Pratim GoswamiIND145649,514,511,5
33Ayush, SarmahIND159448149,5
41Ayushmaan, ChatterjeeIND17513,58,251710,75
518Ankush, HaloiIND14283,56,510,57,25
67Shubhrajit, ChakrabortyIND15333,55,25106,75
74Sanjit, BorahIND15813616,58
82Sradesh, AjitsariaIND17153615,58
95Adhyayan, GhoshIND157635,2512,56,25
1011Adit, GuptaIND14973412,56
1115Das, JyotishmanIND146033,511,54,5
1217Riyan, Dk BorgohainIND14292,5515,56
1313Parnil, SaikiaIND14652,53,25134,25
1410Priyanuj, DasIND150823,5134
1519Hritvik, BaruahIND140823,511,53,5
169Chaayank, ThakuriaIND151022143,5
1714Baibhav, BaruahIND146022134
186Anchit, MohanIND1538219,51
1923SUBHAJIT KACHARI,IND02181
208Bharadwaz, DeborshiIND15151,51,75141,75
2121Bijit, DasIND01,50,590,5
2222Darsheel, DasIND01110,51,5
2324YUGARAJ BARUAH,IND010,7511,51,25
2420Aditya, SahaIND00090
Per la classificació final · 24 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Buchholz Criteris de desempat Variable (2023) Punts de partida · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

El rangJugadorPunts
1Himanish, Kumar SarmaIND · 1470 · № 124,5TB1 11,25 · TB2 14 · TB3 12,25
2Kritartha, Pratim GoswamiIND · 1456 · № 164TB1 9,5 · TB2 14,5 · TB3 11,5
3Ayush, SarmahIND · 1594 · № 34TB1 8 · TB2 14 · TB3 9,5
4Ayushmaan, ChatterjeeIND · 1751 · № 13,5TB1 8,25 · TB2 17 · TB3 10,75
5Ankush, HaloiIND · 1428 · № 183,5TB1 6,5 · TB2 10,5 · TB3 7,25
6Shubhrajit, ChakrabortyIND · 1533 · № 73,5TB1 5,25 · TB2 10 · TB3 6,75
7Sanjit, BorahIND · 1581 · № 43TB1 6 · TB2 16,5 · TB3 8
8Sradesh, AjitsariaIND · 1715 · № 23TB1 6 · TB2 15,5 · TB3 8
9Adhyayan, GhoshIND · 1576 · № 53TB1 5,25 · TB2 12,5 · TB3 6,25
10Adit, GuptaIND · 1497 · № 113TB1 4 · TB2 12,5 · TB3 6
11Das, JyotishmanIND · 1460 · № 153TB1 3,5 · TB2 11,5 · TB3 4,5
12Riyan, Dk BorgohainIND · 1429 · № 172,5TB1 5 · TB2 15,5 · TB3 6
13Parnil, SaikiaIND · 1465 · № 132,5TB1 3,25 · TB2 13 · TB3 4,25
14Priyanuj, DasIND · 1508 · № 102TB1 3,5 · TB2 13 · TB3 4
15Hritvik, BaruahIND · 1408 · № 192TB1 3,5 · TB2 11,5 · TB3 3,5
16Chaayank, ThakuriaIND · 1510 · № 92TB1 2 · TB2 14 · TB3 3,5
17Baibhav, BaruahIND · 1460 · № 142TB1 2 · TB2 13 · TB3 4
18Anchit, MohanIND · 1538 · № 62TB1 1 · TB2 9,5 · TB3 1
19SUBHAJIT KACHARI,IND · 0 · № 232TB1 1 · TB2 8 · TB3 1
20Bharadwaz, DeborshiIND · 1515 · № 81,5TB1 1,75 · TB2 14 · TB3 1,75
21Bijit, DasIND · 0 · № 211,5TB1 0,5 · TB2 9 · TB3 0,5
22Darsheel, DasIND · 0 · № 221TB1 1 · TB2 10,5 · TB3 1,5
23YUGARAJ BARUAH,IND · 0 · № 241TB1 0,75 · TB2 11,5 · TB3 1,25
24Aditya, SahaIND · 0 · № 200TB1 0 · TB2 9 · TB3 0