Centre de torneigsFinalitzats#1508122

XI IRT BLITZ LIBRE - ACADEMIA ENTRE MAESTROS 2026 Sábado 10 de Octubre - Informes 935268427

Perú ( PER )Calle Manuel Bonilla #121, Surquillo. Lima2026/10/10 – 2026/10/10Suïssa · 7 RondesPerú ( PER ) · Calle Manuel Bonilla #121, Surquillo. Lima10/10 – 10/10Suïssa · 7 RondesBlitz · Blitz: 3 minutes for game with 2 seconds increment from move 1Mitjana Elo / edat 1763 / 2020 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Llista d'inici, Programa, Aparellaments, Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
FA Rondon Chacon, Rene Ibrahim 3903907
Direcció del torneig
Marco Pazos 3802396
Organitzador
Academia ENTRE MAESTROS
Elo càlcul
Rating international
Lloc
Calle Manuel Bonilla #121, Surquillo. Lima ↗
Mitjana edat Elo
1763 / 20
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
XI IRT BLITZ LIBRE - ACADEMIA ENTRE MAESTROS 2026 Sábado 10 de Octubre - Informes 935268427
Federació
Perú ( PER )
Dates
2026-10-10
Format
Suïssa
Rondes
7
El control del temps
Blitz · Blitz: 3 minutes for game with 2 seconds increment from move 1
Arbitratge principal
FA Rondon Chacon, Rene Ibrahim 3903907
Direcció del torneig
Marco Pazos 3802396
Organitzador
Academia ENTRE MAESTROS
Elo càlcul
Rating international
Mitjana edat Elo
1763 / 20
Entrades
20
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Anunci de l'organitzador

CATEGORÍA LIBRE 1ER Puesto 150 Soles + Medalla 2DO Puesto 100 Soles + Medalla 3ER Puesto 50 Soles + Medalla Mejor Sub 9 - Medalla Mejor Sub 11 - Medalla Mejor Sub 13 - Medalla

Informació de la font

Veure font

Anunci de l'organitzador

CATEGORÍA LIBRE 1ER Puesto 150 Soles + Medalla 2DO Puesto 100 Soles + Medalla 3ER Puesto 50 Soles + Medalla Mejor Sub 9 - Medalla Mejor Sub 11 - Medalla Mejor Sub 13 - Medalla

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 7 Rondes

XI IRT BLITZ LIBRE - ACADEMIA ENTRE MAESTROS 2026 Sábado 10 de Octubre - Informes 935268427 · Classificació final Després de 7 Rondes
El rang№JugadorCategoriaFEDEloPuntsTB1TB2TB3TB4TB5
14Caja Cruz, Gabriel—PER2070602620,566
27Palacios, Efrain—PER20035,5025,519,555,6
35FMPalomino Quispe, Mateo Henry—PER20625028,522,555
42IMVivas Zamora, Fabian Ernesto—VEN22824,5027,521,544,6
520Lora, Gustavo—CAN04,5023,518,544,4
66WFMGomez Gonzales, Fabiana—PER20034024,518,533,9
711Veramendi Pihue, Thiago ValentinoU13PER1678402318,534
812Hilario Diaz, Iker Thiago—PER16024019,514,544
98Angeles Castillo, Bastian Missael Valentin—PER17903,5026,520,533,4
1010Puma Puchoc, Alejandro Apolinar—PER16803,5025,519,533,4
119Dongo Ccorahua, Leonardo BrunoU13PER17703,502519,523,8
1215Gomez Jalixto, Dylam YarethU13PER152230231833
1314Gomez Jalixto, Matthew Yahir—PER152330221623
1413Gomez Gonzales, Ana PaulaU13PER153830181422,9
1518Puchoc Ynga, Victor Augusto—PER14613017,51433
1617Garcia Barrantes, Yareli AntonellaU09PER14622,5019,51522,6
1716Parillo Champi, Bryanna DanaeU11PER1488202115,522
183FMPrincipe, Gerson—PER21551,502115,511,4
1919Roca Luna, Jesus Joaquin—PER14381018,514,511
201Calcina, Gary—PER2336106501
Per la classificació final · 20 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Reunió directa (DE) · TB2: Buchholz Criteris de desempat Variable (2023) (Punts de partida, Cut1) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Median1) · TB4: Number of wins including byes (WIN) (Matchpoints, Forfeited games count) · TB5: Arranz System (Win:1 / Draw: 0.6 black, 0.4 white, lost: 0)

El rangJugadorPunts
1Caja Cruz, GabrielPER · 2070 · № 46TB1 0 · TB2 26 · TB3 20,5 · TB4 6 · TB5 6
2Palacios, EfrainPER · 2003 · № 75,5TB1 0 · TB2 25,5 · TB3 19,5 · TB4 5 · TB5 5,6
3FM Palomino Quispe, Mateo HenryPER · 2062 · № 55TB1 0 · TB2 28,5 · TB3 22,5 · TB4 5 · TB5 5
4IM Vivas Zamora, Fabian ErnestoVEN · 2282 · № 24,5TB1 0 · TB2 27,5 · TB3 21,5 · TB4 4 · TB5 4,6
5Lora, GustavoCAN · 0 · № 204,5TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 18,5 · TB4 4 · TB5 4,4
6WFM Gomez Gonzales, FabianaPER · 2003 · № 64TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 18,5 · TB4 3 · TB5 3,9
7Veramendi Pihue, Thiago ValentinoPER · 1678 · № 114TB1 0 · TB2 23 · TB3 18,5 · TB4 3 · TB5 4Categoria U13
8Hilario Diaz, Iker ThiagoPER · 1602 · № 124TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 14,5 · TB4 4 · TB5 4
9Angeles Castillo, Bastian Missael ValentinPER · 1790 · № 83,5TB1 0 · TB2 26,5 · TB3 20,5 · TB4 3 · TB5 3,4
10Puma Puchoc, Alejandro ApolinarPER · 1680 · № 103,5TB1 0 · TB2 25,5 · TB3 19,5 · TB4 3 · TB5 3,4
11Dongo Ccorahua, Leonardo BrunoPER · 1770 · № 93,5TB1 0 · TB2 25 · TB3 19,5 · TB4 2 · TB5 3,8Categoria U13
12Gomez Jalixto, Dylam YarethPER · 1522 · № 153TB1 0 · TB2 23 · TB3 18 · TB4 3 · TB5 3Categoria U13
13Gomez Jalixto, Matthew YahirPER · 1523 · № 143TB1 0 · TB2 22 · TB3 16 · TB4 2 · TB5 3
14Gomez Gonzales, Ana PaulaPER · 1538 · № 133TB1 0 · TB2 18 · TB3 14 · TB4 2 · TB5 2,9Categoria U13
15Puchoc Ynga, Victor AugustoPER · 1461 · № 183TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 14 · TB4 3 · TB5 3
16Garcia Barrantes, Yareli AntonellaPER · 1462 · № 172,5TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 15 · TB4 2 · TB5 2,6Categoria U09
17Parillo Champi, Bryanna DanaePER · 1488 · № 162TB1 0 · TB2 21 · TB3 15,5 · TB4 2 · TB5 2Categoria U11
18FM Principe, GersonPER · 2155 · № 31,5TB1 0 · TB2 21 · TB3 15,5 · TB4 1 · TB5 1,4
19Roca Luna, Jesus JoaquinPER · 1438 · № 191TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 14,5 · TB4 1 · TB5 1
20Calcina, GaryPER · 2336 · № 11TB1 0 · TB2 6 · TB3 5 · TB4 0 · TB5 1