Centre de torneigsFinalitzats#1506259

TORNEO FIESTAS PATRIAS SUB 18- OPEN LOS SAUCES 2026

Xile ( CHI )Biblioteca Municipal de Los Sauces2026/09/26 – 2026/09/26Suïssa · 5 RondesXile ( CHI ) · Biblioteca Municipal de Los Sauces09/26 – 09/26Suïssa · 5 Rondesràpid · 10+5Mitjana Elo / edat 1138 / 2411 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
A.N. (c) Mario Ulloa Sandoval FIDE ID 3449939
Direcció del torneig
A.N. (c) Mario Ulloa Sandoval
Organitzador
Club Peón Indómito
Elo càlcul
Rating national
Lloc
Biblioteca Municipal de Los Sauces ↗
Mitjana edat Elo
1138 / 24
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
TORNEO FIESTAS PATRIAS SUB 18- OPEN LOS SAUCES 2026
Federació
Xile ( CHI )
Dates
2026-09-26
Format
Suïssa
Rondes
5
El control del temps
ràpid · 10+5
Arbitratge principal
A.N. (c) Mario Ulloa Sandoval FIDE ID 3449939
Direcció del torneig
A.N. (c) Mario Ulloa Sandoval
Organitzador
Club Peón Indómito
Elo càlcul
Rating national
Mitjana edat Elo
1138 / 24
Entrades
11
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 5 Rondes

TORNEO FIESTAS PATRIAS SUB 18- OPEN LOS SAUCES 2026 · Classificació final Després de 5 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
14Astete Vallejos, Miguel DarioCHI123341411,5
23Bonvallet Arancibia, Lucas AndresCHI13094048
32Orellana Flores, Gaspar SamuelCHI13163039
41Torres Bohle, Victor GuillermoCHI13373037,5
56Silva Gutierrez, Walter LeonelCHI10953035,5
65Leonelli Diaz, GabrielCHI12233035,5
77Constanzo Quevedo, FabianCHI10063033,5
811Subiabre Barrenechea, AdonisCHI02022,5
99Ibarra Merino, LuisCHI02022
1010Muñoz Riveros, JoséCHI01011
118Alarcon Alarcon, VicenteCHI01010,5
Per la classificació final · 11 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Arranz System (Win:1 / Draw: 0.6 black, 0.4 white, lost: 0) · TB3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

El rangJugadorPunts
9Ibarra Merino, LuisCHI · 0 · № 92TB1 0 · TB2 2 · TB3 2
10Muñoz Riveros, JoséCHI · 0 · № 101TB1 0 · TB2 1 · TB3 1
11Alarcon Alarcon, VicenteCHI · 0 · № 81TB1 0 · TB2 1 · TB3 0,5