Centre de torneigsFinalitzats#1506004

G.H. Raisoni Memorial Raipur Divisional U-17 School Chess Tournament 2026, Raipur

Índia ( IND )Columbia Global School, Raipur2026/09/27 – 2026/09/27Suïssa · 4 RondesÍndia ( IND ) · Columbia Global School, Raipur09/27 – 09/27Suïssa · 4 Rondesràpid · 15 Min. + 5 Sec.Mitjana Elo / edat 1167 / 1516 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
FA Suresh Hota
Subdirector de l'arbitrat
FA Aakansha Sharma
Arbitratge
Sector: SNA Harsh Malekar, Arbiters: SNA Vikram Si ... All arbiters
Direcció del torneig
Mr. Deepankar Sengupta
Organitzador
Raipur District Chess Association
Elo càlcul
-
Lloc
Columbia Global School, Raipur ↗
Mitjana edat Elo
1167 / 15
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
G.H. Raisoni Memorial Raipur Divisional U-17 School Chess Tournament 2026, Raipur
Federació
Índia ( IND )
Dates
2026-09-27
Format
Suïssa
Rondes
4
El control del temps
ràpid · 15 Min. + 5 Sec.
Arbitratge principal
FA Suresh Hota
Subdirector de l'arbitrat
FA Aakansha Sharma
Arbitratge
Sector: SNA Harsh Malekar, Arbiters: SNA Vikram Si ... All arbiters
Direcció del torneig
Mr. Deepankar Sengupta
Organitzador
Raipur District Chess Association
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1167 / 15
Entrades
16
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 4 Rondes

G.H. Raisoni Memorial Raipur Divisional U-17 School Chess Tournament 2026, Raipur · Classificació final Després de 4 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
13Ahilaan Roy,IND15313,58,59,58
22Utkarsh yadav,IND159738,510,57
34Bhomik Singh Chauhan,IND146538,59,56,5
41Vivaan roy,IND16782,58,510,56
515Umendra Chandra Nishad,IND02,5894,25
616Vinayak Thakur,IND02,57,59,55,25
714Soham Jaulkar,IND02,57,57,53,25
85Mohammed Adnan Chamdia,IND14022,5673,25
910Lakshya Som,IND026,56,51
108K. V. SATHWIK,IND02672
119Kashika Jain,IND02672
1211Purnima Sagar,IND01891
1312Samarpit Dey,IND01770
1413Samiksha Verma,IND016,57,51
157Jayprakash Dekar,IND014,54,50
166Devika Sahu,IND005,56,50
Per la classificació final · 16 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

El rangJugadorPunts
1Ahilaan Roy,IND · 1531 · № 33,5TB1 8,5 · TB2 9,5 · TB3 8
2Utkarsh yadav,IND · 1597 · № 23TB1 8,5 · TB2 10,5 · TB3 7
3Bhomik Singh Chauhan,IND · 1465 · № 43TB1 8,5 · TB2 9,5 · TB3 6,5
4Vivaan roy,IND · 1678 · № 12,5TB1 8,5 · TB2 10,5 · TB3 6
5Umendra Chandra Nishad,IND · 0 · № 152,5TB1 8 · TB2 9 · TB3 4,25
6Vinayak Thakur,IND · 0 · № 162,5TB1 7,5 · TB2 9,5 · TB3 5,25
7Soham Jaulkar,IND · 0 · № 142,5TB1 7,5 · TB2 7,5 · TB3 3,25
8Mohammed Adnan Chamdia,IND · 1402 · № 52,5TB1 6 · TB2 7 · TB3 3,25
9Lakshya Som,IND · 0 · № 102TB1 6,5 · TB2 6,5 · TB3 1
10K. V. SATHWIK,IND · 0 · № 82TB1 6 · TB2 7 · TB3 2
11Kashika Jain,IND · 0 · № 92TB1 6 · TB2 7 · TB3 2
12Purnima Sagar,IND · 0 · № 111TB1 8 · TB2 9 · TB3 1
13Samarpit Dey,IND · 0 · № 121TB1 7 · TB2 7 · TB3 0
14Samiksha Verma,IND · 0 · № 131TB1 6,5 · TB2 7,5 · TB3 1
15Jayprakash Dekar,IND · 0 · № 71TB1 4,5 · TB2 4,5 · TB3 0
16Devika Sahu,IND · 0 · № 60TB1 5,5 · TB2 6,5 · TB3 0