Centre de torneigsFinalitzats#1505296

RR CAV-chi

Xile ( CHI )2026/09/25 – 2026/09/25Sistema de lliga · 7 RondesXile ( CHI )09/25 – 09/25Sistema de lliga · 7 RondesMitjana Elo / edat 1835 / 388 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Format
Sistema de lliga
Entrades
8
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1835 / 38
FIDE Event ID
—
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
RR CAV-chi
Federació
Xile ( CHI )
Lloc
—
Dates
2026-09-25
Format
Sistema de lliga
Rondes
7
El control del temps
—
Arbitratge principal
—
Direcció del torneig
—
Organitzador
—
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1835 / 38
Entrades
8
FIDE Event ID
—
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 7 Rondes

RR CAV-chi · Classificació final Després de 7 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
18Richter Becerra, HansCHI2044721217
24Flores Castro, AlexCHI1775512125
33Ortega Carrasco, Alex BenjaminCHI1923412124
45Branes Castillo, Martin HatiCHI18694884
57Lepe Villanueva, Matias IgnacioCHI19213553
62Huaquin Gertosio, VictorCHI18882,55,255,252,6
76Delgado Delgado, Geovany AlbertoCHI16072,55,255,252,4
81Barria Otey, Oscar BaironCHI16550000
Per la classificació final · 8 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Arranz System (Win:1 / Draw: 0.6 black, 0.4 white, lost: 0)

El rangJugadorPunts
2Flores Castro, AlexCHI · 1775 · № 45TB1 12 · TB2 12 · TB3 5
6Huaquin Gertosio, VictorCHI · 1888 · № 22,5TB1 5,25 · TB2 5,25 · TB3 2,6
7Delgado Delgado, Geovany AlbertoCHI · 1607 · № 62,5TB1 5,25 · TB2 5,25 · TB3 2,4