Centre de torneigsEn curs#1501804

IRT SUB 1800 Santander Piensa En Grande 2026

Colòmbia ( COL )Liga Santandereana de Ajedrez (Carrera 31 14-03 Unidad Deportiva)2026/10/22 – 2026/10/25Suïssa · 9 RondesColòmbia ( COL ) · Liga Santandereana de Ajedrez (Carrera 31 14-03 Unidad Deportiva)10/22 – 10/25Suïssa · 9 Rondesestàndard · 60 minutos + 30 segundos de incremento por jugadaMitjana Elo / edat 1572 / 2370 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
IA Ruiz Aguilar, Pablo Alexander ID 4401352
Subdirector de l'arbitrat
IA Hernandez Bermudez, Ulises
Direcció del torneig
Manuel Rolando Campos (Tesorero de la Liga)
Organitzador
Liga Santandereana de Ajedrez
Elo càlcul
Rating national, Rating international
Lloc
Liga Santandereana de Ajedrez (Carrera 31 14-03 Unidad Deportiva) ↗
Mitjana edat Elo
1572 / 23
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
IRT SUB 1800 Santander Piensa En Grande 2026
Federació
Colòmbia ( COL )
Dates
2026-10-22 – 2026-10-25
Format
Suïssa
Rondes
9
El control del temps
estàndard · 60 minutos + 30 segundos de incremento por jugada
Arbitratge principal
IA Ruiz Aguilar, Pablo Alexander ID 4401352
Subdirector de l'arbitrat
IA Hernandez Bermudez, Ulises
Direcció del torneig
Manuel Rolando Campos (Tesorero de la Liga)
Organitzador
Liga Santandereana de Ajedrez
Elo càlcul
Rating national, Rating international
Mitjana edat Elo
1572 / 23
Entrades
70
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Anunci de l'organitzador

IRT Santander Piensa en Grande 2026 (SOLO ELO CLASICO MENOR 1800 PUNTOS) Premios: Campeon; $1.200.000 Pesos, Subcampeon: 850.000, Tercero: 550.000, Cuarto: $300.000, Quinto: $200.000, Dama: $400.000,Santandereano: $300.000, Senior: $200.000,Sub 16: $350.000,Sub 14:$300.000, Sub12:$250.000, Sub 10: $200.000 Bucaramanga-Santander-Colombia 22 al 25 de Octubre de 2026 Información: + 57 3214314112

Informació de la font

Veure font

Anunci de l'organitzador

IRT Santander Piensa en Grande 2026 (SOLO ELO CLASICO MENOR 1800 PUNTOS) Premios: Campeon; $1.200.000 Pesos, Subcampeon: 850.000, Tercero: 550.000, Cuarto: $300.000, Quinto: $200.000, Dama: $400.000,Santandereano: $300.000, Senior: $200.000,Sub 16: $350.000,Sub 14:$300.000, Sub12:$250.000, Sub 10: $200.000 Bucaramanga-Santander-Colombia 22 al 25 de Octubre de 2026 Información: + 57 3214314112

Informació de la font

Veure font

Classificació

IRT SUB 1800 Santander Piensa En Grande 2026 · Classificació
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3TB4TB5
13Velandia Orjuela, WilsonCOL1788100010
25Sandoval Coral, Marco AlejandroCOL1783100010
311Bustos Acosta, IsauroCOL1750100010
413Moreno Hernandez, Andres MauricioCOL1732100010
515Sarmiento, Juan DiegoCOL1728100010
617Carreno Zagarra, Jose JorgeCOL1706100010
719Ramirez Mejia, Jose GregorioCOL1692100010
823Carreno Poveda, Esteban DavidCOL1671100010
967Rondon Duarte, Cesar DanielCOL0100010
101Melgarejo Luna, JonathanCOL1797100000
114WCMSolano Trillos, ThalianaCOL1783100000
126Correa Quintero, Juan SebastianCOL1782100000
138Sandoval, CesarCOL1776100000
1410Osorio Colmenares, Miguel AngelCOL1759100000
1512Chicue Delgado, Jhoan AndresCOL1746100000
1614Moreno Polo, SergioCOL1729100000
1718Contreras Araque, SantiagoCOL1698100000
1820Florez Cerezo, Luis GabrielCOL1688100000
1922Carbajal Buitrago, Franklin StivenCOL1680100000
2024Lizcano Bautista, Brayan YesidCOL1663100000
2126Diaz Jimenez, Ian JosueCOL1645100000
2228Mendez Zuluaga, JeronimoCOL1631100000
2332Reyes Sanabria, Cesar GabrielCOL1602100000
2439Baldovino Lopez, KristopherCOL1542100000
2540Angarita Santos, Luis CarlosCOL1540100000
2654Lubo Montiel, Jose FranciscoCOL0100000
2756Mengual Gutierrez, MarlonCOL0100000
2861Quintero Marciales, EmilianoCOL0100000
2963Quiroga Ortega, Andres FelipeCOL0100000
302Aguas Gongora, Faiber JoseCOL17960,5000,500
3116Toro, JonathanCOL17190,5000,500
3229Gomez Araque, Laura SofiaCOL16300,5000,500
3331Carreno Poveda, Noah DavidCOL16110,5000,500
3433Gonzalez Suarez, NelsonCOL15920,5000,500
3541Garcia Landinez, Yawar AlecCOL15110,5000,500
3648Torres Caballero, SamanthaCOL14600,5000,500
3749Garcia Landinez, Nahualt UdayCOL14570,5000,500
3860Quiceno Quiceno, Angela CristinaCOL00,5000,500
3964Rincon Vanegas, Yenny KatherineCOL00,5000,500
4066Rodriguez Velasquez, Nicolas DavidCOL00,5000,500
4168Solano Leon, Juan AlejandroCOL00,5000,500
427Pimiento Caicedo, CristopherCOL1776000100
439Melgarejo Suarez, Ariatna ValentinaCOL1766000100
4421Camacho Casalinas, Said GabrielCOL1681000100
4525Dulcey Buitrago, John JairoCOL1646000100
4627Franco Avendano, Marcos AntonioCOL1638000100
4730Acosta Hernandez, Brayan RolandoCOL1622000100
4834Jaimes Florez, Lucy JanethCOL1583000100
4935Rodriguez Escalante, IanCOL1578000100
5036Jaimes Franco, Francisco JavierCOL1567000100
Per la classificació final · 70 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Reunió directa (DE) · TB2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB4: Number of games won with black (BWG) (Gamepoints) · TB5: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

El rangJugadorPunts
1Velandia Orjuela, WilsonCOL · 1788 · № 31TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 1 · TB5 0
2Sandoval Coral, Marco AlejandroCOL · 1783 · № 51TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 1 · TB5 0
3Bustos Acosta, IsauroCOL · 1750 · № 111TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 1 · TB5 0
4Moreno Hernandez, Andres MauricioCOL · 1732 · № 131TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 1 · TB5 0
5Sarmiento, Juan DiegoCOL · 1728 · № 151TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 1 · TB5 0
6Carreno Zagarra, Jose JorgeCOL · 1706 · № 171TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 1 · TB5 0
7Ramirez Mejia, Jose GregorioCOL · 1692 · № 191TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 1 · TB5 0
8Carreno Poveda, Esteban DavidCOL · 1671 · № 231TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 1 · TB5 0
9Rondon Duarte, Cesar DanielCOL · 0 · № 671TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 1 · TB5 0
10Melgarejo Luna, JonathanCOL · 1797 · № 11TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
11WCM Solano Trillos, ThalianaCOL · 1783 · № 41TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
12Correa Quintero, Juan SebastianCOL · 1782 · № 61TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
13Sandoval, CesarCOL · 1776 · № 81TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
14Osorio Colmenares, Miguel AngelCOL · 1759 · № 101TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
15Chicue Delgado, Jhoan AndresCOL · 1746 · № 121TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
16Moreno Polo, SergioCOL · 1729 · № 141TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
17Contreras Araque, SantiagoCOL · 1698 · № 181TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
18Florez Cerezo, Luis GabrielCOL · 1688 · № 201TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
19Carbajal Buitrago, Franklin StivenCOL · 1680 · № 221TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
20Lizcano Bautista, Brayan YesidCOL · 1663 · № 241TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
21Diaz Jimenez, Ian JosueCOL · 1645 · № 261TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
22Mendez Zuluaga, JeronimoCOL · 1631 · № 281TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
23Reyes Sanabria, Cesar GabrielCOL · 1602 · № 321TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
24Baldovino Lopez, KristopherCOL · 1542 · № 391TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
25Angarita Santos, Luis CarlosCOL · 1540 · № 401TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
26Lubo Montiel, Jose FranciscoCOL · 0 · № 541TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
27Mengual Gutierrez, MarlonCOL · 0 · № 561TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
28Quintero Marciales, EmilianoCOL · 0 · № 611TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
29Quiroga Ortega, Andres FelipeCOL · 0 · № 631TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0
30Aguas Gongora, Faiber JoseCOL · 1796 · № 20,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
31Toro, JonathanCOL · 1719 · № 160,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
32Gomez Araque, Laura SofiaCOL · 1630 · № 290,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
33Carreno Poveda, Noah DavidCOL · 1611 · № 310,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
34Gonzalez Suarez, NelsonCOL · 1592 · № 330,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
35Garcia Landinez, Yawar AlecCOL · 1511 · № 410,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
36Torres Caballero, SamanthaCOL · 1460 · № 480,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
37Garcia Landinez, Nahualt UdayCOL · 1457 · № 490,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
38Quiceno Quiceno, Angela CristinaCOL · 0 · № 600,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
39Rincon Vanegas, Yenny KatherineCOL · 0 · № 640,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
40Rodriguez Velasquez, Nicolas DavidCOL · 0 · № 660,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
41Solano Leon, Juan AlejandroCOL · 0 · № 680,5TB1 0 · TB2 0 · TB3 0,5 · TB4 0 · TB5 0
42Pimiento Caicedo, CristopherCOL · 1776 · № 70TB1 0 · TB2 0 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 0
43Melgarejo Suarez, Ariatna ValentinaCOL · 1766 · № 90TB1 0 · TB2 0 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 0
44Camacho Casalinas, Said GabrielCOL · 1681 · № 210TB1 0 · TB2 0 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 0
45Dulcey Buitrago, John JairoCOL · 1646 · № 250TB1 0 · TB2 0 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 0
46Franco Avendano, Marcos AntonioCOL · 1638 · № 270TB1 0 · TB2 0 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 0
47Acosta Hernandez, Brayan RolandoCOL · 1622 · № 300TB1 0 · TB2 0 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 0
48Jaimes Florez, Lucy JanethCOL · 1583 · № 340TB1 0 · TB2 0 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 0
49Rodriguez Escalante, IanCOL · 1578 · № 350TB1 0 · TB2 0 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 0
50Jaimes Franco, Francisco JavierCOL · 1567 · № 360TB1 0 · TB2 0 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 0