Centre de torneigsFinalitzats#1491509

SixDays Budapest Sept 2026 - GM-B

Hongria ( HUN )Budapest, Falk Miksa utca 10.2026/09/20 – 2026/09/25Sistema de lliga · 9 RondesHongria ( HUN ) · Budapest, Falk Miksa utca 10.09/20 – 09/25Sistema de lliga · 9 Rondesestàndard · 90 minutes with 30 second increment from move 1Mitjana Elo / edat 2393 / 2510 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Format
Sistema de lliga
Entrades
10
Elo càlcul
Rating international
Mitjana edat Elo
2393 / 25
FIDE Event ID
491897
Arbitratge
FA Kardkovacs, Zsolt 716030 (IRL)
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
SixDays Budapest Sept 2026 - GM-B
Federació
Hongria ( HUN )
Dates
2026-09-20 – 2026-09-25
Format
Sistema de lliga
Rondes
9
El control del temps
estàndard · 90 minutes with 30 second increment from move 1
Arbitratge principal
IA Kasa, Attila 702064
Subdirector de l'arbitrat
IA Horvath, Csaba 719382
Arbitratge
FA Kardkovacs, Zsolt 716030 (IRL)
Direcció del torneig
—
Organitzador
Halak, Miklos 726400
Elo càlcul
Rating international
Mitjana edat Elo
2393 / 25
FIDE Event ID
491897
Entrades
10
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 9 Rondes

SixDays Budapest Sept 2026 - GM-B · Classificació final Després de 9 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2nwweKrtg ±
19IMSathvik, AdigaIND24626025,75965,44105,6
21FMHayrapetyan, EdgarARM23605,5023,7595,54,052029
36GMSivuk, VitalySWE24765121,5955,6410-6,4
47GMNguyen, Huynh Minh HuyVIE23955222,75954,55104,5
55FMPanesar, VedantIND24334,501994,55,0510-5,5
63IMManish, Anto Cristiano FIND23774,5017,2594,54,26102,4
74CMMamikonyan, Artem TARM22844018,5943,044038,4
88IMSuleimen, ErgaliKAZ23764016,25944,2610-2,6
92FMKrishnan, RitvikIND23383,5016,593,53,7620-5,2
1010GMGonzalez Garcia, JoseESP24263013,75934,9510-19,5
Per la classificació final · 10 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Reunió directa (DE) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

El rangJugadorPunts