Centre de torneigsFinalitzats#1489422

Next Move Chess Tournament – Season 6 (UNDER-09)

Índia ( IND )Junior's Staff Club, Indrayani Nagar, Range Hills, Kirkee, Maharashtra 4110202026/09/27 – 2026/09/27Suïssa · 6 RondesÍndia ( IND ) · Junior's Staff Club, Indrayani Nagar, Range Hills, Kirkee, Maharashtra 41102009/27 – 09/27Suïssa · 6 Rondesràpid · 25+10Mitjana Elo / edat 1027 / 834 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
Pavan Katkade
Direcció del torneig
Mr. Shashikant Maktedar
Organitzador
8x8ChessAcademy
Elo càlcul
-
Lloc
Junior's Staff Club, Indrayani Nagar, Range Hills, Kirkee, Maharashtra 411020 ↗
Mitjana edat Elo
1027 / 8
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
Next Move Chess Tournament – Season 6 (UNDER-09)
Federació
Índia ( IND )
Dates
2026-09-27
Format
Suïssa
Rondes
6
El control del temps
ràpid · 25+10
Arbitratge principal
Pavan Katkade
Direcció del torneig
Mr. Shashikant Maktedar
Organitzador
8x8ChessAcademy
Elo càlcul
-
Mitjana edat Elo
1027 / 8
Entrades
34
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Anunci de l'organitzador

Categories: UNDER-09, UNDER-13, (UNRATED),(RATED ONLY),(OPEN-Mix Rated+Unrated) Limited Entries-Only 60 entries in each Group. Registration Link: https://circlechess.com/registration?id=52483 Contact for More informaion. Mr. Shashikant Maktedar 9890322231 Mr. Manvel Das 93265 93309 Mr. Laxman Pawar 84212 14874 Mr. Pavan Katkade 77092 41113

Informació de la font

Veure font

Anunci de l'organitzador

Categories: UNDER-09, UNDER-13, (UNRATED),(RATED ONLY),(OPEN-Mix Rated+Unrated) Limited Entries-Only 60 entries in each Group. Registration Link: https://circlechess.com/registration?id=52483 Contact for More informaion. Mr. Shashikant Maktedar 9890322231 Mr. Manvel Das 93265 93309 Mr. Laxman Pawar 84212 14874 Mr. Pavan Katkade 77092 41113

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 6 Rondes

Next Move Chess Tournament – Season 6 (UNDER-09) · Classificació final Després de 6 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3TB4TB5TB6
11Shivam, KayalIND15185,518,519,517,25052
230Thaksh C,IND05,5182018052
313Godbole Sharvil Saurabh,IND04,5212416,75043
428Shende, ShlokIND04,520,521,513,25042
519Rachamalla, Bhairavamanvith,IND04,517,519,513,5043
62Shaikh, Amaan SikandarIND14064222515043
729Singh, RiyanshIND0420,52313042
86Arjun Ajay Yadav,IND0420,522,513032
925Samarth Ashish Shahakar,IND0418,52111,5043
1016Pakhi Tushar Patel,IND0416,518,510042
1131Varad Mayuresh kokil,IND03,5202311,75031
1221Rugved Deshmukh,IND03,516,518,59,25030
137Arjun Gosavi,IND03,514,516,58,75032
1427Shaurya Maktedar,IND031820,58,5031
1524Sakshi Bhavin Shah,IND0317,518,56,5032
1614Jinansh Harshal Oswal,IND0317196031
178Arnav Sangmeshwar Mandade,IND0316,517,55031
1811Ayaansh Baghel,IND0315176031
199Atharv Bhagat,IND0314,516,56030
2015Miraya Chugh Arora,IND0314155,5031
2110Avighna Suman,IND02,516174,75021
2220Rudra Sagar Udawant,IND02,515165,25021
233Abhidnya Shashikant Tathe,IND0218,520,54,5021
245Anuja Suraj Baviskar,IND0216,518,55020
254Adviti Amol Choudhari,IND0216,517,53020
2632Vihaan Keda Sarode,IND0213143021
2722Rugved Sumedh Deshpande,IND0211133022
2812Chinmayi Jitendra Borole,IND0115172011
2917Palvit Ankush Dewle,IND0115161010
3018Raaghav Atul Bharad,IND00000000
3123Saishree Prashant Dhage,IND00000000
3226Sarvadnya Sachin Itkar,IND00000000
3333Vihaan, NigamIND00000000
3434Viraaj Rohan Pate,IND00000000
Per la classificació final · 34 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB4: Reunió directa (DE) · TB5: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count) · TB6: Number of games won with black (BWG) (Gamepoints)

El rangJugadorPunts
1Shivam, KayalIND · 1518 · № 15,5TB1 18,5 · TB2 19,5 · TB3 17,25 · TB4 0 · TB5 5 · TB6 2
2Thaksh C,IND · 0 · № 305,5TB1 18 · TB2 20 · TB3 18 · TB4 0 · TB5 5 · TB6 2
3Godbole Sharvil Saurabh,IND · 0 · № 134,5TB1 21 · TB2 24 · TB3 16,75 · TB4 0 · TB5 4 · TB6 3
4Shende, ShlokIND · 0 · № 284,5TB1 20,5 · TB2 21,5 · TB3 13,25 · TB4 0 · TB5 4 · TB6 2
5Rachamalla, Bhairavamanvith,IND · 0 · № 194,5TB1 17,5 · TB2 19,5 · TB3 13,5 · TB4 0 · TB5 4 · TB6 3
6Shaikh, Amaan SikandarIND · 1406 · № 24TB1 22 · TB2 25 · TB3 15 · TB4 0 · TB5 4 · TB6 3
7Singh, RiyanshIND · 0 · № 294TB1 20,5 · TB2 23 · TB3 13 · TB4 0 · TB5 4 · TB6 2
8Arjun Ajay Yadav,IND · 0 · № 64TB1 20,5 · TB2 22,5 · TB3 13 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 2
9Samarth Ashish Shahakar,IND · 0 · № 254TB1 18,5 · TB2 21 · TB3 11,5 · TB4 0 · TB5 4 · TB6 3
10Pakhi Tushar Patel,IND · 0 · № 164TB1 16,5 · TB2 18,5 · TB3 10 · TB4 0 · TB5 4 · TB6 2
11Varad Mayuresh kokil,IND · 0 · № 313,5TB1 20 · TB2 23 · TB3 11,75 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 1
12Rugved Deshmukh,IND · 0 · № 213,5TB1 16,5 · TB2 18,5 · TB3 9,25 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 0
13Arjun Gosavi,IND · 0 · № 73,5TB1 14,5 · TB2 16,5 · TB3 8,75 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 2
14Shaurya Maktedar,IND · 0 · № 273TB1 18 · TB2 20,5 · TB3 8,5 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 1
15Sakshi Bhavin Shah,IND · 0 · № 243TB1 17,5 · TB2 18,5 · TB3 6,5 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 2
16Jinansh Harshal Oswal,IND · 0 · № 143TB1 17 · TB2 19 · TB3 6 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 1
17Arnav Sangmeshwar Mandade,IND · 0 · № 83TB1 16,5 · TB2 17,5 · TB3 5 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 1
18Ayaansh Baghel,IND · 0 · № 113TB1 15 · TB2 17 · TB3 6 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 1
19Atharv Bhagat,IND · 0 · № 93TB1 14,5 · TB2 16,5 · TB3 6 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 0
20Miraya Chugh Arora,IND · 0 · № 153TB1 14 · TB2 15 · TB3 5,5 · TB4 0 · TB5 3 · TB6 1
21Avighna Suman,IND · 0 · № 102,5TB1 16 · TB2 17 · TB3 4,75 · TB4 0 · TB5 2 · TB6 1
22Rudra Sagar Udawant,IND · 0 · № 202,5TB1 15 · TB2 16 · TB3 5,25 · TB4 0 · TB5 2 · TB6 1
23Abhidnya Shashikant Tathe,IND · 0 · № 32TB1 18,5 · TB2 20,5 · TB3 4,5 · TB4 0 · TB5 2 · TB6 1
24Anuja Suraj Baviskar,IND · 0 · № 52TB1 16,5 · TB2 18,5 · TB3 5 · TB4 0 · TB5 2 · TB6 0
25Adviti Amol Choudhari,IND · 0 · № 42TB1 16,5 · TB2 17,5 · TB3 3 · TB4 0 · TB5 2 · TB6 0
26Vihaan Keda Sarode,IND · 0 · № 322TB1 13 · TB2 14 · TB3 3 · TB4 0 · TB5 2 · TB6 1
27Rugved Sumedh Deshpande,IND · 0 · № 222TB1 11 · TB2 13 · TB3 3 · TB4 0 · TB5 2 · TB6 2
28Chinmayi Jitendra Borole,IND · 0 · № 121TB1 15 · TB2 17 · TB3 2 · TB4 0 · TB5 1 · TB6 1
29Palvit Ankush Dewle,IND · 0 · № 171TB1 15 · TB2 16 · TB3 1 · TB4 0 · TB5 1 · TB6 0
30Raaghav Atul Bharad,IND · 0 · № 180TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
31Saishree Prashant Dhage,IND · 0 · № 230TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
32Sarvadnya Sachin Itkar,IND · 0 · № 260TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
33Vihaan, NigamIND · 0 · № 330TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0
34Viraaj Rohan Pate,IND · 0 · № 340TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0 · TB6 0