Centre de torneigsEn curs#1487115

198 OPEN ΣΟΑ (ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΕΣ)

Grècia ( GRE )ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑΣ 32026/09/16 – 2026/10/28Suïssa · 7 RondesGrècia ( GRE ) · ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑΣ 309/16 – 10/28Suïssa · 7 Rondesestàndard · 1:30 h + 30 sec/moveMitjana Elo / edat 1691 / 3861 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
NIKOLAIDIS PARIS
Arbitratge
FROSINOS IOANNIS
Direcció del torneig
PAPADIMITRIOU LOUKAS
Organitzador
SOA - SO.THOMAS GEORGIOU
Elo càlcul
Rating national, Rating international
Lloc
ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑΣ 3 ↗
Mitjana edat Elo
1691 / 38
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
198 OPEN ΣΟΑ (ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΕΣ)
Federació
Grècia ( GRE )
Dates
2026-09-16 – 2026-10-28
Format
Suïssa
Rondes
7
El control del temps
estàndard · 1:30 h + 30 sec/move
Arbitratge principal
NIKOLAIDIS PARIS
Arbitratge
FROSINOS IOANNIS
Direcció del torneig
PAPADIMITRIOU LOUKAS
Organitzador
SOA - SO.THOMAS GEORGIOU
Elo càlcul
Rating national, Rating international
Mitjana edat Elo
1691 / 38
Entrades
61
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació

198 OPEN ΣΟΑ (ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΕΣ) · Classificació
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
13Stratigos, SpirosGRE21365,502214,5
213Antoniadis, ArtiomGRE19405,502014,5
34Bardis, Harilaos-PanagiotisGRE20344,502517
42FMNikolaou, GeorgiosGRE21494,5022,515,5
57Loutragotis, Paraskevas PanteleiGRE20094,502214,5
636Tzachristas, GeorgiosGRE17344,502214,5
71Vassis, AnastasiosGRE22404,502014
85Nemtsas, HristoforosGRE2026402315
96Goutoufas, ChristosGRE2013402113
1016Delithanasis, DimitriosGRE19164019,513,5
1117Nikoleris, EvangelosGRE1905401912
129Triantafyllakis, DimitriosGRE19913,502314,5
1318Santorinaios, IakovosGRE18983,502215
148Papadopoulos, Georgios NikeaGRE20033,5021,514,5
1512FMStefanopoulos, OrestisGRE19443,502114
1619Masa, AlexandrosGRE18843,5019,512
1710Kalonomos, IoannisGRE19813,501912,5
1822Zamit, KyriakosGRE18633,501912
1924Bouras, AntoniosGRE18593,501912
2027Tzanidakis, MihailGRE18053,501911,5
2121Sideris, TheodorosGRE18703,501711
2261Bournetas, NikosGRE03,5016,511,5
2341Bitzios, DimitriosGRE16713,501410
2445Ntatsis, KonstantinosGRE16033,5013,59,5
2532Ntaifas, IoannisGRE1769302015
2631Perrakis, PolychronisGRE1781302013
2711Dimitriou, GeorgiosGRE19793019,513
2815Fotiadis, FilipposGRE19223018,511,5
2920Moysidis, AnastasiosGRE1880301812
3039Chantzopoulos, TheodorosGRE1688301812
3142Gkogka, KlevisGRE1643301811,5
3228Kapogiannatos, AngelosGRE1799301811
3344Georgakopoulou, AnnaGRE1610301711,5
3425Megagiannis, MaximosGRE18383016,510,5
3526Papazisis, VaiosGRE1805301611
3643Loukopoulos, NektariosGRE16153015,510
3734Spalas, Symeon KonstaninosGRE17492,501912,5
3830Lykiardopoulos, MiltiadisGRE17892,5018,511,5
3935Malliaros, StavrosGRE17362,501811,5
4047Gkogka, ElvisGRE15812,5017,511,5
4129Karanasou, Ourania FanouriaGRE17902,5017,511
4233Kazakos, PanteleimonGRE17652,501712
4338Diamesis, Ilias GeorgiosGRE17052,5015,511
4446Papanikos, KonstantinosGRE15872,5015,59,5
4537Chatzigeorgiou, IoannisGRE1719201812
4623Sfougatakis, NikolaosGRE18602014,58
4749Megagiannis, KonstantinosGRE152820149,5
4852Dalpis, NikolaosGRE14572013,59,5
4951Christodoulidi, GeorgiaGRE14932013,59
5055Kazantzoglou, AristotelisGRE84420139
Per la classificació final · 61 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Reunió directa (DE) · TB2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1)

El rangJugadorPunts
1Stratigos, SpirosGRE · 2136 · № 35,5TB1 0 · TB2 22 · TB3 14,5
2Antoniadis, ArtiomGRE · 1940 · № 135,5TB1 0 · TB2 20 · TB3 14,5
4FM Nikolaou, GeorgiosGRE · 2149 · № 24,5TB1 0 · TB2 22,5 · TB3 15,5
6Tzachristas, GeorgiosGRE · 1734 · № 364,5TB1 0 · TB2 22 · TB3 14,5
7Vassis, AnastasiosGRE · 2240 · № 14,5TB1 0 · TB2 20 · TB3 14
8Nemtsas, HristoforosGRE · 2026 · № 54TB1 0 · TB2 23 · TB3 15
9Goutoufas, ChristosGRE · 2013 · № 64TB1 0 · TB2 21 · TB3 13
10Delithanasis, DimitriosGRE · 1916 · № 164TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 13,5
11Nikoleris, EvangelosGRE · 1905 · № 174TB1 0 · TB2 19 · TB3 12
12Triantafyllakis, DimitriosGRE · 1991 · № 93,5TB1 0 · TB2 23 · TB3 14,5
13Santorinaios, IakovosGRE · 1898 · № 183,5TB1 0 · TB2 22 · TB3 15
14Papadopoulos, Georgios NikeaGRE · 2003 · № 83,5TB1 0 · TB2 21,5 · TB3 14,5
16Masa, AlexandrosGRE · 1884 · № 193,5TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 12
17Kalonomos, IoannisGRE · 1981 · № 103,5TB1 0 · TB2 19 · TB3 12,5
18Zamit, KyriakosGRE · 1863 · № 223,5TB1 0 · TB2 19 · TB3 12
19Bouras, AntoniosGRE · 1859 · № 243,5TB1 0 · TB2 19 · TB3 12
20Tzanidakis, MihailGRE · 1805 · № 273,5TB1 0 · TB2 19 · TB3 11,5
21Sideris, TheodorosGRE · 1870 · № 213,5TB1 0 · TB2 17 · TB3 11
22Bournetas, NikosGRE · 0 · № 613,5TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 11,5
23Bitzios, DimitriosGRE · 1671 · № 413,5TB1 0 · TB2 14 · TB3 10
24Ntatsis, KonstantinosGRE · 1603 · № 453,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 9,5
25Ntaifas, IoannisGRE · 1769 · № 323TB1 0 · TB2 20 · TB3 15
26Perrakis, PolychronisGRE · 1781 · № 313TB1 0 · TB2 20 · TB3 13
27Dimitriou, GeorgiosGRE · 1979 · № 113TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 13
28Fotiadis, FilipposGRE · 1922 · № 153TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 11,5
29Moysidis, AnastasiosGRE · 1880 · № 203TB1 0 · TB2 18 · TB3 12
31Gkogka, KlevisGRE · 1643 · № 423TB1 0 · TB2 18 · TB3 11,5
33Georgakopoulou, AnnaGRE · 1610 · № 443TB1 0 · TB2 17 · TB3 11,5
34Megagiannis, MaximosGRE · 1838 · № 253TB1 0 · TB2 16,5 · TB3 10,5
35Papazisis, VaiosGRE · 1805 · № 263TB1 0 · TB2 16 · TB3 11
36Loukopoulos, NektariosGRE · 1615 · № 433TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 10
37Spalas, Symeon KonstaninosGRE · 1749 · № 342,5TB1 0 · TB2 19 · TB3 12,5
38Lykiardopoulos, MiltiadisGRE · 1789 · № 302,5TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 11,5
39Malliaros, StavrosGRE · 1736 · № 352,5TB1 0 · TB2 18 · TB3 11,5
40Gkogka, ElvisGRE · 1581 · № 472,5TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 11,5
41Karanasou, Ourania FanouriaGRE · 1790 · № 292,5TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 11
42Kazakos, PanteleimonGRE · 1765 · № 332,5TB1 0 · TB2 17 · TB3 12
43Diamesis, Ilias GeorgiosGRE · 1705 · № 382,5TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 11
44Papanikos, KonstantinosGRE · 1587 · № 462,5TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 9,5
46Sfougatakis, NikolaosGRE · 1860 · № 232TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 8
48Dalpis, NikolaosGRE · 1457 · № 522TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 9,5