Centre de torneigsFinalitzats#1468270

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 26/27 turniej 2 - klasy 7 i 8 szkół po dstawowych oraz szkoły ponadpodstawowe

Polònia ( POL )Golub-Dobrzyń2026/10/03 – 2026/10/03Suïssa · 7 RondesPolònia ( POL ) · Golub-Dobrzyń10/03 – 10/03Suïssa · 7 RondesRapid: 10min +5sec increment per move starting from move 1Mitjana Elo 141026 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
Mariusz Matczyński
Direcció del torneig
—
Organitzador
Arkadiusz Matczyński
Elo càlcul
-
Lloc
Golub-Dobrzyń ↗
Mitjana Elo
1410
Aparellaments programació
ChessManager ↗
Detalls del torneig
Torneig
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 26/27 turniej 2 - klasy 7 i 8 szkół po dstawowych oraz szkoły ponadpodstawowe
Federació
Polònia ( POL )
Dates
2026-10-03
Format
Suïssa
Rondes
7
El control del temps
Rapid: 10min +5sec increment per move starting from move 1
Arbitratge principal
Mariusz Matczyński
Direcció del torneig
—
Organitzador
Arkadiusz Matczyński
Elo càlcul
-
Mitjana Elo
1410
Entrades
26
Aparellaments programació
ChessManager ↗

Informació de la font

Veure font

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 7 Rondes

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 26/27 turniej 2 - klasy 7 i 8 szkół po dstawowych oraz szkoły ponadpodstawowe · Classificació final Després de 7 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3TB4TB5
12IIKosicki, JakubPOL1629627,53025240
21IIŁysakowski, KacperPOL16655,525,528,520,7522,50
34IIRogaczewski, OlafPOL1578528,530,519,75220
415IIIKubacki, IgorPOL1410525,528,520,5180
53IIIGrudzka, JakubPOL16134,526,53017,2518,50
611IIIGrzemski, RadosławPOL14814,5232514,517,50
719IVJarkowski, DawidPOL14004,521,52414,2515,50
813IIKulczak, LenaPOL1454425,527,513,5180
97IIIWachowicz, JanPOL15354252711,5200
1024Cherek, MateuszPOL100042426,513,7516,50
1126Wojtczak, TeodorPOL10004222411150
126IIISadzikowski, MaksymPOL1546419,520,58120
1316IVMachałowski, TymonPOL14013,527,53113,7515,50
145IIIGrzenkowicz, MikołajPOL15753,52628,512,2516,50
159IIIWachowicz, StanisławPOL14923,524,525,59,5150
1614IVNowak, MikołajPOL14353,520,5227,25120
178IIZaderecka, MariaPOL1500322,523,58,5120
1810IVRymanowska, WiktoriaPOL1488321,5236140
1925Cisoń, PawełPOL10002,523,5255,75110
2012IVCzyrkiewicz, JakubPOL14682,520215,2510,50
2118IIIKról, MariaPOL14002,51415470
2217IISzotowicz, HelenaPOL1600221,523,54,580
2321Krajewski, JacekPOL1400221,5234,5100
2420IVKardach, TomaszPOL1400217,518,53,570
2523Makowska, KalinaPOL11001,515,516,52,530
2622Burzańska, JoannaPOL1100117,519230
Per la classificació final · 26 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Buchholz Criteris de desempat Variable (2023) (Punts de partida, Cut1) · TB2: Buchholz Criteris de desempat Variable (2023) Punts de partida · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints) · TB4: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints) · TB5: Reunió directa (DE)

El rangJugadorRpPunts
1II Kosicki, JakubPOL · 1629 · № 206TB1 27,5 · TB2 30 · TB3 25 · TB4 24 · TB5 0
2II Łysakowski, KacperPOL · 1665 · № 105,5TB1 25,5 · TB2 28,5 · TB3 20,75 · TB4 22,5 · TB5 0
3II Rogaczewski, OlafPOL · 1578 · № 405TB1 28,5 · TB2 30,5 · TB3 19,75 · TB4 22 · TB5 0
4III Kubacki, IgorPOL · 1410 · № 1505TB1 25,5 · TB2 28,5 · TB3 20,5 · TB4 18 · TB5 0
5III Grudzka, JakubPOL · 1613 · № 304,5TB1 26,5 · TB2 30 · TB3 17,25 · TB4 18,5 · TB5 0
6III Grzemski, RadosławPOL · 1481 · № 1104,5TB1 23 · TB2 25 · TB3 14,5 · TB4 17,5 · TB5 0
7IV Jarkowski, DawidPOL · 1400 · № 1904,5TB1 21,5 · TB2 24 · TB3 14,25 · TB4 15,5 · TB5 0
8II Kulczak, LenaPOL · 1454 · № 1304TB1 25,5 · TB2 27,5 · TB3 13,5 · TB4 18 · TB5 0
9III Wachowicz, JanPOL · 1535 · № 704TB1 25 · TB2 27 · TB3 11,5 · TB4 20 · TB5 0
10Cherek, MateuszPOL · 1000 · № 2404TB1 24 · TB2 26,5 · TB3 13,75 · TB4 16,5 · TB5 0
11Wojtczak, TeodorPOL · 1000 · № 2604TB1 22 · TB2 24 · TB3 11 · TB4 15 · TB5 0
12III Sadzikowski, MaksymPOL · 1546 · № 604TB1 19,5 · TB2 20,5 · TB3 8 · TB4 12 · TB5 0
13IV Machałowski, TymonPOL · 1401 · № 1603,5TB1 27,5 · TB2 31 · TB3 13,75 · TB4 15,5 · TB5 0
14III Grzenkowicz, MikołajPOL · 1575 · № 503,5TB1 26 · TB2 28,5 · TB3 12,25 · TB4 16,5 · TB5 0
15III Wachowicz, StanisławPOL · 1492 · № 903,5TB1 24,5 · TB2 25,5 · TB3 9,5 · TB4 15 · TB5 0
16IV Nowak, MikołajPOL · 1435 · № 1403,5TB1 20,5 · TB2 22 · TB3 7,25 · TB4 12 · TB5 0
17II Zaderecka, MariaPOL · 1500 · № 803TB1 22,5 · TB2 23,5 · TB3 8,5 · TB4 12 · TB5 0
18IV Rymanowska, WiktoriaPOL · 1488 · № 1003TB1 21,5 · TB2 23 · TB3 6 · TB4 14 · TB5 0
19Cisoń, PawełPOL · 1000 · № 2502,5TB1 23,5 · TB2 25 · TB3 5,75 · TB4 11 · TB5 0
20IV Czyrkiewicz, JakubPOL · 1468 · № 1202,5TB1 20 · TB2 21 · TB3 5,25 · TB4 10,5 · TB5 0
21III Król, MariaPOL · 1400 · № 1802,5TB1 14 · TB2 15 · TB3 4 · TB4 7 · TB5 0
22II Szotowicz, HelenaPOL · 1600 · № 1702TB1 21,5 · TB2 23,5 · TB3 4,5 · TB4 8 · TB5 0
23Krajewski, JacekPOL · 1400 · № 2102TB1 21,5 · TB2 23 · TB3 4,5 · TB4 10 · TB5 0
24IV Kardach, TomaszPOL · 1400 · № 2002TB1 17,5 · TB2 18,5 · TB3 3,5 · TB4 7 · TB5 0
25Makowska, KalinaPOL · 1100 · № 2301,5TB1 15,5 · TB2 16,5 · TB3 2,5 · TB4 3 · TB5 0
26Burzańska, JoannaPOL · 1100 · № 2201TB1 17,5 · TB2 19 · TB3 2 · TB4 3 · TB5 0