Centre de torneigsFinalitzats#1393997

2026 Army and Navy Club Pall Mall Masters - Super Rapid

England ( ENG )The Army & Navy Club, 36-39 Pall Mall, London SW1Y 5JN2026/10/03 – 2026/10/04Sistema de lliga · 10 RondesEngland ( ENG ) · The Army & Navy Club, 36-39 Pall Mall, London SW1Y 5JN10/03 – 10/04Sistema de lliga · 10 Rondesràpid · G: 15 minutes + 5 seconds increment from move 1Mitjana Elo 26046 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Llista d'inici, Programa. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Format
Sistema de lliga
Entrades
6
Elo càlcul
Rating national, Rating international
Mitjana Elo
2604
FIDE Event ID
477373
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
2026 Army and Navy Club Pall Mall Masters - Super Rapid
Federació
England ( ENG )
Dates
2026-10-03 – 2026-10-04
Format
Sistema de lliga
Rondes
10
El control del temps
ràpid · G: 15 minutes + 5 seconds increment from move 1
Arbitratge principal
IA Alan Atkinson
Subdirector de l'arbitrat
IA Adam N Raoof, IA Jake Hung
Direcció del torneig
Lance Leslie-Smith
Organitzador
Elite Chess Events & Chess England
Elo càlcul
Rating national, Rating international
Mitjana Elo
2604
FIDE Event ID
477373
Entrades
6
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Anunci de l'organitzador

Final standings (Rapid & Blitz) 1st [£1,500] GM Jules Moussard {22/30} 2nd [£1,000] GM Benjamin Bok {18/30} 3rd [£750] GM Gawain Maroroa Jones {16.5/30} 4th [£500] GM Sergei Tiviakov {15/30} 5th [£500] GM Maxime Lagarde {10.5/30} 6th [£500] GM Luke McShane {8/30}

Informació de la font

Veure font

Anunci de l'organitzador

Final standings (Rapid & Blitz) 1st [£1,500] GM Jules Moussard {22/30} 2nd [£1,000] GM Benjamin Bok {18/30} 3rd [£750] GM Gawain Maroroa Jones {16.5/30} 4th [£500] GM Sergei Tiviakov {15/30} 5th [£500] GM Maxime Lagarde {10.5/30} 6th [£500] GM Luke McShane {8/30}

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 10 Rondes

2026 Army and Navy Club Pall Mall Masters - Super Rapid · Classificació final Després de 10 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1
16GMMoussard, JulesFRA26207,52794
24GMMaroroa Jones, Gawain C BENG26096,52713
31GMBok, BenjaminNED256362685
42GMTiviakov, SergeiNED26025,52641
53GMLagarde, MaximeFRA25852,52415
65GMMcShane, Luke JENG264722356
Per la classificació final · 6 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Tournament Performance Rating (TPR) (1400)

El rangJugadorRpPunts